vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle

25.03.2012   řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
ředitel: Hugo Knotek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Haleš Antonín 1992 1 Č.Kruml.19:24,80 94
2. Rolenc Ondřej 1991 MT Pardub.19:26,301.50/0,184
3. Slanina Vladimír 1994 1 L.Žatec19:37,2012.40/1,174
4. Kejklíček Tomáš 1980 MT Pardub.19:51,3026.50/2,364
5. Jelínek Šimon 1994 1 Boh.Pha19:54,0029.20/2,554
6. Šťastný Jan 1970 1 Pardub.20:19,5054.70/4,744
7. Novák Martin 1991 1 Č.Kruml.20:30,5065.70/5,634
8. Švadlena Václav 1985 2 Č.Kruml.20:32,2067.40/5,824
9. Habich Karel 1994 1 VS Tábor21:23,70118.90/10,214
10. Baroň Petr 1991 3 Boh.Pha22:11,60166.80/14,39
11. Pořádek Milan 1986 0 SKVS ČB22:13,20168.40/14,54
12. Valíková Radka 1991 2 Pardub.22:20,70175.90/15,13
13. Habich Tomáš 1997 3 VS Tábor22:24,90180.10/15,52
14. Klíma Jan 1998 3 Č.Kruml.22:50,60205.80/17,71
15. Skořepa Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.23:38,80254.00/21,80
16. Musil Filip 1992 0 Č.Kruml.24:44,90320.10/27,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Mrůzek Kamil 1977 MT Dukla B.16:02,40 139
2. Odvárko Michael 1979 2 Dukla B.16:46,5044.10/4,6129
3. Lagner Václav 1988 1 Boh.Pha16:48,8046.40/4,8119
4. Křišťan Filip 1992 1 Týniště16:52,6050.20/5,2109
5. Stefan Tomáš 1995 1 Soběslav17:12,9070.50/7,399
6. Zieris Matyáš 1995 1 Trutnov17:25,9083.50/8,789
7. Marek Aleš 1978 1 Trutnov17:32,0089.60/9,379
8. Kropáček Matěj 1989 1 So Písek17:41,5099.10/10,369
9. Kočan Michal 1977 2 Boh.Pha18:13,60131.20/13,659
10. Smolka Ondřej 1994 2 Boh.Pha18:17,00134.60/14,054
11. Jelínek Filip 1996 2 Boh.Pha19:05,30182.90/19,049
12. Šindelář Pavel 1970 1 Loko Plz19:12,70190.30/19,844
13. Dušek Jan 1988 0 Týniště19:26,60204.20/21,239
14. Panzer Aleš 1974 2 Loko Plz19:42,40220.00/22,934
15. Scharfen Vojtěch 1987 3 Trutnov19:45,50223.10/23,229
16. Kozderka Pavel 1985 0 Turnov19:50,30227.90/23,724
17. Filipi Robert 1964 2 Č.Lípa20:03,90241.50/25,119
18. Zapletal Mikuláš 2000 3 Dukla B.20:32,70270.30/28,114
19. Koudelka Tomáš 1964 2 Č.Kruml.20:33,20270.80/28,19
20. Zapletal Vojtěch 1998 2 Dukla B.20:36,50274.10/28,58
21. Míka Jan 1984 0 Boh.Pha20:43,40281.00/29,27
22. Ulwer Jiří 1995 2 Týniště20:51,00288.60/30,06
23. Pospíšil Adrian 1995 3 Trutnov21:19,90317.50/33,05
24. Koubík Ondřej 1999 2 Boh.Pha21:34,80332.40/34,54
25. Venc Alexandr 1999 3 Dukla B.22:09,50367.10/38,13
26. Jarolímek Otta 1961 3 Turnov22:14,90372.50/38,72
27. Kyzlík Milan 1999 3 Roudnice22:24,40382.00/39,71
28. Šimko Ondřej 1997 3 Týniště22:39,20396.80/41,20
29. Švagr Rostislav 2000 0 Týniště23:13,40431.00/44,80
30. Pechman Štěpán 1999 0 Roudnice24:39,00516.60/53,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Zástěrová Anna 1989 MT So Písek19:05,70 33
2. Paloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml.20:44,6098.90/8,623
3. Svobodová Jana 1993 1 Č.Lípa20:49,30103.60/9,013
4. Fišerová Tereza 1998 2 Roudnice21:16,40130.70/11,48
5. Polesná Jitka 1990 2 Loko Plz21:38,30152.60/13,33
6. Křišťanová Michaela 1994 3 Týniště21:54,00168.30/14,72
7. Vrbová Alexandra 2000 3 Horš.Týn23:38,90273.20/23,81

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Cuc Michal
Zdráhal Jan
1919
1977
M Tech.Pha
Dukla B.
19:04,00 56
2. Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
19:06,102.10/0,246
3. Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1919
1982
1 Č.Lípa
USK Pha
19:14,6010.60/0,936
4. Hermann René
Chlouba Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:31,4027.40/2,426
5. Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1919
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:54,3050.30/4,416
6. Zapletal Vojtěch
Jelínek Filip
1919
1998
0 Dukla B.
Boh.Pha
21:01,90117.90/10,36
7. Janů Petr
Saiko Tomáš
1919
1987
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:17,80133.80/11,71
8. Pražan Milan
Šenk Marek
1919
1981
0 RK Troja
KK Brand
22:27,40203.40/17,80
9. Lerner Luděk
Kliment David
1919
1960
0 VikingMB
VikingMB
22:41,40217.40/19,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3