vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota

18.08.2012   řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy110.60 0 109.40 2 110.60 35
2. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek113.10 0 112.20 0 112.201.60/1,431
3.1/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy113.70 0 113.00 0 113.002.40/2,227
4.1/DSHABICH Karel 1994 2 VS Tábor116.80 4 114.70 0 114.704.10/3,723
5. KOLOVRÁTEK Lukáš 1978 2 Sláv.KV116.50 0 113.40 2 115.404.80/4,319
6.1/VKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy115.90 0 117.20 0 115.905.30/4,815
7.2/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor121.40 2 117.80 0 117.807.20/6,511
8.3/VHÁJEK Martin 1964 3 SKŽižkov120.90 0 118.50 0 118.507.90/7,17
9.1/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy121.60 2 119.50 0 119.508.90/8,06
10.4/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor122.30 0 120.90 0 120.9010.30/9,35
11.5/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník124.00 0 124.50 0 124.0013.40/12,14
12.1/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor125.40 0 133.40 0 125.4014.80/13,43
13.6/VHABICH Bohumil 1961 0 VS Tábor134.20 0 128.60 0 128.6018.00/16,32
14.2/U23KROFTA Dominik 1993 0 VS Tábor130.80 2 129.10 4 132.8022.20/20,11
15. UHLÍK Jan 1978 0 L.Žatec135.10 0 134.70 0 134.7024.10/21,80
16.1/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy140.10 0 139.20 0 139.2028.60/25,90
  JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice116.70 0 112.90 0 112.90 39
2.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy111.50 4 111.10 4 115.102.20/1,935
3.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň116.10 0 120.20 0 116.103.20/2,831
4.1/DMBRÁZDOVÁ Johana 1997 2 Kralupy119.40 0 120.90 6 119.406.50/5,827
5.2/VLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav117.60 2 117.60 2 119.606.70/5,923
6.2/U23POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor125.80 2 121.10 0 121.108.20/7,319
7.1/DSMAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus124.10 2 123.10 0 123.1010.20/9,015
8. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja123.70 0 125.80 0 123.7010.80/9,611
9.1/PZNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec124.50 0 126.70 2 124.5011.60/10,30
10.3/U23POLESNÁ Jitka 1990 0 Loko Plz128.30 2 127.60 0 127.6014.70/13,010
11.2/DMMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus129.30 4 131.40 0 131.4018.50/16,49
12.1/ZSPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 3 Hubertus131.60 0 130.80 2 131.6018.70/16,68
13. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy134.20 0 133.50 0 133.5020.60/18,27
14.1/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice129.70 8 136.40 0 136.4023.50/20,86
15.3/VKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy143.80 0 140.30 0 140.3027.40/24,35
16.2/ZMPECHMANOVÁ Marie 2001 3 Roudnice147.10 2 140.90 0 140.9028.00/24,84
17.3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor176.40 6 171.30 2 173.3060.40/53,53
18.2/ZSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 0 Rakovník187.10 54 172.50 2 174.5061.60/54,62
19.3/ZSHONISCHOVÁ Barbora 1999 0 Kadaň167.00 8 172.20 4 175.0062.10/55,01
20.4/ZSJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí175.30 102 184.90 4 188.9076.00/67,30
21.5/ZSLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí199.00 60 203.90 10 213.90101.00/89,50
22.2/PZMACHUTOVÁ Iva 2003 0 Kralupy184.00 56 208.10 6 214.10101.20/89,60
23.4/ZMCHALUPSKÁ Jana 2000 0 Kadaň190.30 58 182.20 58 240.20127.30/112,80
24.3/PZNOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy178.90 162 192.80 108 300.80187.90/166,40
25. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV313.20 208 191.90 156 347.90235.00/208,10
26.4/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice0.00 999 349.20 112 461.20348.30/308,50
  PRAŽÁKOVÁ Nela 2003 0 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÁČOVÁ Michaela 1998 0 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
126.60 0 125.80 2 126.60 6
2. KROFTA Zdeněk
KROFTA Dominik
1959
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
133.10 4 130.60 4 134.608.00/6,35
3.1/VMKLUGANOST Vít
PECHÁČEK Michal
1977
1976
3 Vršovice
Vršovice
136.30 0 132.90 8 136.309.70/7,74
4. HABICH Karel
LAGNEROVÁ Jana
1994
1959
3 VS Tábor
Soběslav
138.10 4 134.70 4 138.7012.10/9,63
5.1/U23BOUZEK Filip
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1992
1989
3 Sušice
VS Tábor
140.40 0 140.80 6 140.4013.80/10,92
6.2/VMKYSELOVÁ Libuše
KYSELA David
1977
1977
Kralupy
Kralupy
242.70 4 160.90 4 164.9038.30/30,31
7.1/ZMPŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
2001
1999
Rakovník
Rakovník
121.60 56 187.90 8 177.6051.00/40,30
  PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice96.70 0 96.80 0 96.70 108
2.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz98.90 2 98.30 0 98.301.60/1,7104
3.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz102.50 2 100.00 0 100.003.30/3,4100
4.1/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz101.20 0 100.90 2 101.204.50/4,796
5. LAGNER Václav 1988 0 Boh.Pha105.90 0 103.60 0 103.606.90/7,192
6.3/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice104.60 0 103.90 0 103.907.20/7,488
7. EISNER Tomáš 1987 3 Boh.Pha103.80 2 102.10 2 104.107.40/7,784
8.4/VMKOČAN Michal 1977 0 Boh.Pha0.00 999 104.20 0 104.207.50/7,880
9. HAMÁK Miloslav 1982 3 Klatovy107.30 2 106.00 0 106.009.30/9,676
10.5/VMHAMÁK Martin 1976 2 Klatovy107.40 0 105.20 2 107.2010.50/10,972
11.6/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz108.00 0 107.90 0 107.9011.20/11,668
12.1/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz106.40 2 106.50 2 108.4011.70/12,164
13.1/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky109.00 0 107.30 2 109.0012.30/12,760
14.7/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy111.20 0 109.10 0 109.1012.40/12,856
15.8/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand107.20 2 108.30 2 109.2012.50/12,952
16.2/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy110.30 0 108.30 2 110.3013.60/14,148
17.9/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz113.80 4 111.00 0 111.0014.30/14,844
18.2/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice115.10 0 111.10 0 111.1014.40/14,940
19. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice108.00 4 109.60 2 111.6014.90/15,436
20.2/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz108.60 4 108.20 4 112.2015.50/16,032
21.3/DSBÁČA Jakub 1994 3 KK Brand117.10 0 112.30 0 112.3015.60/16,128
22.2/ZSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy116.20 6 113.80 0 113.8017.10/17,727
23.3/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice112.30 2 112.70 4 114.3017.60/18,226
24. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV117.40 2 113.00 2 115.0018.30/18,925
25.1/VKOSHELEV Sergey 1960 0 Sušice117.40 2 115.10 0 115.1018.40/19,024
26.10/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy116.00 2 115.40 0 115.4018.70/19,323
26.11/VMKLUGANOST Vít 1977 3 Vršovice119.40 0 115.40 0 115.4018.70/19,322
28.1/ZMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy115.60 0 115.20 8 115.6018.90/19,521
29. HRON Robin 1979 3 Kralupy117.70 0 117.70 2 117.7021.00/21,720
30. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV114.20 4 115.80 2 117.8021.10/21,819
31.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.120.50 0 118.40 0 118.4021.70/22,418
32.3/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky119.00 0 120.80 6 119.0022.30/23,117
33.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha124.80 0 120.50 0 120.5023.80/24,616
34.12/VMWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz0.00 999 122.10 0 122.1025.40/26,315
35.4/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice123.50 0 140.80 4 123.5026.80/27,714
36.3/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník127.60 0 123.80 0 123.8027.10/28,013
37.2/VNOVÁK Jindřich 1964 0 Kralupy129.50 0 126.30 0 126.3029.60/30,612
38.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník126.90 0 127.40 2 126.9030.20/31,211
39.4/ZSBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí126.10 2 133.90 6 128.1031.40/32,510
40.5/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice126.80 2 127.70 2 128.8032.10/33,29
41.2/ZMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec128.30 2 127.30 6 130.3033.60/34,78
42.3/ZMKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim131.60 6 129.10 2 131.1034.40/35,67
43.4/ZMŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice127.60 4 129.40 2 131.4034.70/35,96
44.6/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 0 Rakovník134.10 2 131.70 2 133.7037.00/38,35
45.5/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice138.03 0 134.40 0 134.4037.70/39,04
45.4/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz133.00 6 132.40 2 134.4037.70/39,03
47.13/VMSAHULA Martin 1968 3 Benátky141.30 6 130.70 4 134.7038.00/39,32
48.1/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky133.10 4 135.10 2 137.1040.40/41,80
49.5/VSMAŇAS Miroslav 1955 3 Hubertus147.00 2 136.80 2 138.8042.10/43,51
50.7/ZSLEITNER Zdeněk 1998 0 Hubertus140.50 0 137.60 2 139.6042.90/44,40
51.8/ZSSOFRON Tomáš 1999 0 ČSAD Plz147.20 6 144.70 0 144.7048.00/49,60
52.6/ZMBLÁHA Petr 2000 0 ČSAD Plz151.00 2 146.70 4 150.7054.00/55,80
53.14/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor152.40 6 149.00 2 151.0054.30/56,20
54.2/PZŠVEJD Jan 2004 0 Sušice150.80 2 147.20 4 151.2054.50/56,40
55.3/PZSTRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky154.60 0 149.60 6 154.6057.90/59,90
56.4/PZVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor162.90 4 154.70 2 156.7060.00/62,00
57.7/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník176.90 8 180.10 52 184.9088.20/91,20
58.5/PZŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz243.50 8 192.30 0 192.3095.60/98,90
59.6/PZNOVÁK Michal 2003 0 Kralupy196.80 118 162.50 64 226.50129.80/134,20
60.7/PZKAŠÁK Filip 2003 0 Kralupy153.50 300 161.70 154 315.70219.00/226,50
61.8/PZVONDRA Matouš 2003 0 Kralupy165.70 362 243.20 154 397.20300.50/310,80
  BABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň126.90 0 130.00 0 126.90 8
2.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 3 Kralupy127.30 0 129.60 0 127.300.40/0,34
3. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 SKŽižkov128.00 0 125.40 6 128.001.10/0,93
4.2/U23POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor135.90 0 137.30 0 135.909.00/7,12
5.1/DMBRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy144.70 0 144.80 2 144.7017.80/14,01
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3