vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7. Český pohár ve vodním slalomu

29.08.2009   pod lipenskou přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha113.18 0 111.17 0 111.17 -
2. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.114.86 4 112.89 2 114.893.72/3,3-
3. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha115.72 4 115.18 0 115.184.01/3,6-
4. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.112.19 0 110.77 6 116.775.60/5,0-
5. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.113.82 4 115.28 2 117.286.11/5,5-
6. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.127.25 0 119.07 2 121.079.90/8,9-
7. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.119.52 4 119.31 2 121.3110.14/9,1-
8. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.123.96 2 121.51 4 125.5114.34/12,9-
9. JORDÁN František 1991 1 SKVeselí117.94 0 123.37 4 127.3716.20/14,6-
10. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha115.55 0 108.01 102 210.0198.84/88,9-
11. JANČAR David 1974 1 USK Pha129.37 2 123.32 0 123.3212.15/10,9-
12. PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B.131.76 52 124.19 0 124.1913.02/11,7-
13. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.115.68 52 119.72 6 125.7214.55/13,1-
14. HERINK Jiří 1990 2+ Olomouc128.08 2 125.83 2 127.8316.66/15,0-
15. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha135.42 4 127.06 2 129.0617.89/16,1-
16. PRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB127.76 4 129.07 0 129.0717.90/16,1-
17. KUNA Alois 1988 2+ SKVS ČB126.05 8 129.51 0 129.5118.34/16,5-
18. MALÝ Vojtěch 1986 1 Dukla B.124.72 4 124.86 6 130.8619.69/17,7-
19. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.171.41 0 126.80 6 132.8021.63/19,5-
20. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha121.74 12 138.60 2 140.6029.43/26,5-
21. CEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek130.60 0 138.86 2 140.8629.69/26,7-
22. LULELY Jakub 2000 124.80 108 140.16 4 144.1632.99/29,7-
23. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.128.14 100 118.24 50 168.2457.07/51,3-
24. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava165.25 56 151.34 54 205.3494.17/84,7-
25. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus148.84 50 153.62 58 211.62100.45/90,4-
26. VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.145.09 58 165.80 58 223.80112.63/101,3-
27. PISCHEK Jan 1977 Pardub.148.84 6 127.00 104 231.00119.83/107,8-
28. PEŠEK Michal 1992 2+ USK Pha129.02 2 143.82 104 247.82136.65/122,9-
29. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha125.80 4 114.34 204 318.34207.17/186,4-
30. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa152.39 56 140.71 360 500.71389.54/350,4-
31. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha139.83 4 0.00 999 999.00 -
32. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn125.99 156 0.00 999 999.00 -
33. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy130.82 154 0.00 999 999.00 -
  TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠKRANC Jiří 1965 2+ Kotva B.0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha122.24 4 120.50 2 122.50 -
2. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.123.06 8 120.51 2 122.510.01/0,0-
3. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.133.62 4 124.30 0 124.301.80/1,5-
4. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha143.18 6 129.77 0 129.777.27/5,9-
5. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice137.56 6 139.69 2 141.6919.19/15,7-
6. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.128.73 4 144.78 0 144.7822.28/18,2-
7. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha125.27 6 141.65 6 147.6525.15/20,5-
8. BEŇUŠOVÁ Dana 2000 124.81 2 144.43 4 148.4325.93/21,2-
9. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2+ USK Pha138.21 4 151.33 2 153.3330.83/25,2-
10. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí134.64 2 150.67 4 154.6732.17/26,3-
11. BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha143.73 6 134.84 152 286.84164.34/134,2-
12. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha124.65 56 122.13 2 124.131.63/1,3-
13. JANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB156.01 10 132.98 0 132.9810.48/8,6-
14. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice137.75 56 126.27 10 136.2713.77/11,2-
15. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha124.32 50 140.55 0 140.5518.05/14,7-
16. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice137.80 56 139.65 2 141.6519.15/15,6-
17. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice162.35 50 135.46 10 145.4622.96/18,7-
18. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava167.31 256 141.83 8 149.8327.33/22,3-
19. VALÍKOVÁ Barbora 1994 2+ KK Opava163.92 54 144.44 6 150.4427.94/22,8-
20. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy156.66 108 146.41 56 202.4179.91/65,2-
21. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ USK Pha145.35 8 151.50 54 205.5083.00/67,8-
22. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy153.03 4 128.03 100 228.03105.53/86,1-
23. URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B.122.31 108 153.01 106 259.01136.51/111,4-
24. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.147.88 214 224.58 60 284.58162.08/132,3-
25. SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa183.08 210 173.83 112 285.83163.33/133,3-
26. JODAR Celia 1988 188.30 256 143.46 256 399.46276.96/226,1-
  HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HAMPLOVÁ Eva 1992 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 -
  DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
  WOLFFHARDT Viktoria 1994 2+ KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 -
  LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  BIČOVSKÁ Jana 1987 2+ Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
115.43 4 113.85 0 113.85 -
2. POSPÍŠIL Jaroslav
MRÚZEK David
1973
1976
1 USK Pha
Dukla B.
121.56 6 116.65 2 118.654.80/4,2-
3. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
135.00 10 124.24 0 124.2410.39/9,1-
4. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
124.84 4 122.58 2 124.5810.73/9,4-
5. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
120.62 4 121.86 4 125.8612.01/10,5-
6. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
119.46 6 127.12 2 129.1215.27/13,4-
7. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
128.77 2 128.97 2 130.9717.12/15,0-
8. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
137.54 6 124.07 8 132.0718.22/16,0-
9. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
128.32 4 124.62 8 132.6218.77/16,5-
10. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
130.36 8 135.78 6 141.7827.93/24,5-
11. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
136.60 110 143.64 10 153.6439.79/34,9-
12. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
1 SKVS ČB
Tech.Pha
192.91 114 147.88 8 155.8842.03/36,9-
13. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
141.49 10 161.98 6 167.9854.13/47,5-
14. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
146.46 12 163.07 6 169.0755.22/48,5-
15. HERINK Jiří
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
2 Olomouc
KK Opava
149.51 6 143.50 68 211.5097.65/85,8-
16. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
153.13 66 175.49 66 241.49127.64/112,1-
17. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
1 RK Troja
RK Troja
145.04 110 131.02 154 285.02171.17/150,3-
18. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
155.93 20 0.00 999 999.00 -
19. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
113.80 110 0.00 999 999.00 -
20. JINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
177.76 70 0.00 999 999.00 -
  ZDRÁHAL Petr
ZDRÁHAL Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
1 USK Pha
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
2 Dukla B.
Horš.Týn
0.00 0 0.00 999 999.00 -
  ŠÍP Milan
VÁCHA Viktor
1988
1985
2 SKVS ČB
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  CEPEK Marek
LISKOVSKÝ Vladimír
1994
1994
2 KVSPísek
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.105.11 4 106.88 0 106.88 -
2. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.107.25 2 106.88 0 106.88 -
3. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha110.69 0 103.46 4 107.460.58/0,5-
4. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus111.45 2 108.10 0 108.101.22/1,1-
5. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha105.23 2 106.35 2 108.351.47/1,4-
6. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha108.28 2 109.14 2 111.144.26/4,0-
7. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc111.11 0 111.17 0 111.174.29/4,0-
8. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.109.43 4 111.47 2 113.476.59/6,2-
9. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha110.68 4 116.26 0 116.269.38/8,8-
10. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha104.47 2 111.84 104 215.84108.96/101,9-
11. PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha112.26 6 110.85 0 110.853.97/3,7-
12. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice125.90 6 111.33 0 111.334.45/4,2-
13. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice113.66 4 111.48 0 111.484.60/4,3-
14. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.121.97 4 113.31 0 113.316.43/6,0-
15. RAJNIAK Boris 2000 122.53 60 113.24 2 115.248.36/7,8-
16. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB118.05 2 113.52 2 115.528.64/8,1-
17. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod123.58 6 113.95 2 115.959.07/8,5-
18. CVIKL Ondřej 1992 2+ Ostrava130.66 62 113.67 4 117.6710.79/10,1-
19. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha119.91 4 117.85 2 119.8512.97/12,1-
20. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus119.80 2 116.83 4 120.8313.95/13,1-
21. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky147.55 8 119.84 2 121.8414.96/14,0-
22. JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí132.78 0 118.06 4 122.0615.18/14,2-
23. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha117.61 6 118.23 4 122.2315.35/14,4-
24. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec122.67 52 120.46 2 122.4615.58/14,6-
25. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.111.95 104 113.27 10 123.2716.39/15,3-
26. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc113.26 8 119.55 4 123.5516.67/15,6-
27. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice133.28 4 124.68 0 124.6817.80/16,7-
28. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV120.68 52 122.89 2 124.8918.01/16,9-
29. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice125.61 54 122.44 6 128.4421.56/20,2-
30. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy114.81 0 129.01 2 131.0124.13/22,6-
31. BOUZEK Filip 1992 2+ Sušice134.02 56 130.02 4 134.0227.14/25,4-
32. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.117.52 52 132.57 2 134.5727.69/25,9-
33. LENC Miroslav 1986 2+ SKVS ČB132.45 8 131.09 6 137.0930.21/28,3-
34. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.122.54 52 134.25 6 140.2533.37/31,2-
35. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus129.66 6 139.72 2 141.7234.84/32,6-
36. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava122.28 56 140.71 4 144.7137.83/35,4-
37. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava115.51 106 115.09 56 171.0964.21/60,1-
38. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy119.61 4 127.57 50 177.5770.69/66,1-
39. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov123.78 6 123.68 54 177.6870.80/66,2-
40. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.127.40 4 113.61 100 213.61106.73/99,9-
41. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice104.68 156 110.51 150 260.51153.63/143,7-
  RAAB Ondřej 1973 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3