Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu

08.06.2013   řeka Morava,nad Litovlí
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno09:18,70 82
2.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava09:20,902.20/0,474
3.2/DS?APÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel09:44,0025.30/4,566
4.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.09:47,8029.10/5,258
5.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 ?.Kruml.09:54,6035.90/6,450
6.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc10:09,2050.50/9,046
7.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Krom??íž10:11,9053.20/9,542
8.3/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 3 Litovel10:12,8054.10/9,738
9.1/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Krom??íž10:16,1057.40/10,334
10.3/DMMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 ?.Kruml.10:19,0060.30/10,830
11.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník10:20,0061.30/11,026
12.4/DMHU?KOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.10:31,4072.70/13,022
13.4/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel10:37,3078.60/14,118
14.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Krom??íž10:43,3084.60/15,117
15.5/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.10:44,6085.90/15,416
16.4/DSDUNDOVÁ Iva 1995 3 ?.Kruml.10:48,6089.90/16,115
17.5/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 0 Olomouc10:48,9090.20/16,114
18.6/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc10:52,2093.50/16,713
19.1/ZMDVO?ÁKOVÁ Dominika 2002 0 Dukla B.10:54,7096.00/17,212
20.6/ZSSOU?KOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc10:56,3097.60/17,511
21.7/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc10:59,40100.70/18,010
22.8/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Krom??íž11:08,80110.10/19,79
23.9/ZSN?MCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno11:11,00112.30/20,18
24.5/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel11:12,80114.10/20,47
25.6/DSKOUDELKOVÁ Kate?ina 1995 3 ?.Kruml.11:17,60118.90/21,36
26.10/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.11:27,20128.50/23,05
27.2/ZMMOTY?KOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí11:27,40128.70/23,04
28.7/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov11:52,90154.20/27,63
29.11/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 ?.Kruml.11:54,90156.20/28,02
30.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí12:25,80187.10/33,51
31.12/ZSVA?KOVÁ Michaela 2000 0 Litovel12:48,20209.50/37,50
32.4/ZMT?MOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí12:49,60210.90/37,70
33.5/ZM?AJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí14:09,90291.20/52,10
34.3/VMVOJANCOVÁ Jitka 1977 0 Litovel15:20,40361.70/64,70
  KOLÁ?OVÁ Marika 2000 0 OlomoucDSQ 0
Oddíl