vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Mistrovství České republiky ve vodním slalomu 2009

30.08.2009   pod lipenskou přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha115.29 0 109.04 0 109.04 -
2. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha113.12 2 111.95 0 111.952.91/2,7-
3. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha114.87 2 112.04 2 114.045.00/4,6-
4. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha121.02 0 116.49 0 116.497.45/6,8-
5. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha118.70 2 116.87 0 116.877.83/7,2-
6. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.116.10 0 115.13 2 117.138.09/7,4-
7. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.118.90 2 117.78 2 119.7810.74/9,8-
8. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.113.78 6 116.21 4 120.2111.17/10,2-
9. PRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB120.09 2 124.82 6 130.8221.78/20,0-
10. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.119.66 2 113.37 102 215.37106.33/97,5-
11. PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B.124.11 0 122.09 0 122.0913.05/12,0-
12. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha125.46 2 120.80 2 122.8013.76/12,6-
13. JANČAR David 1974 1 USK Pha124.23 54 123.78 0 123.7814.74/13,5-
14. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava134.93 0 124.76 0 124.7615.72/14,4-
15. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.123.69 4 120.78 4 124.7815.74/14,4-
16. PEŠEK Michal 1992 2+ USK Pha127.56 0 123.62 2 125.6216.58/15,2-
17. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn126.65 6 129.78 0 129.7820.74/19,0-
18. KUNA Alois 1988 2+ SKVS ČB124.57 0 124.54 6 130.5421.50/19,7-
19. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa131.89 4 128.60 2 130.6021.56/19,8-
20. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus136.28 8 133.56 4 137.5628.52/26,2-
21. CEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek132.54 4 138.66 0 138.6629.62/27,2-
22. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.124.63 2 139.80 2 141.8032.76/30,0-
23. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.139.25 4 138.66 6 144.6635.62/32,7-
24. VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.138.95 6 149.71 4 153.7144.67/41,0-
25. LULELY Jakub 2000 135.17 4 119.37 50 169.3760.33/55,3-
26. JORDÁN František 1991 1 SKVeselí120.96 6 120.56 56 176.5667.52/61,9-
27. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.123.35 0 122.81 58 180.8171.77/65,8-
28. MALÝ Vojtěch 1986 1 Dukla B.129.14 52 136.43 54 190.4381.39/74,6-
29. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy152.24 8 139.69 58 197.6988.65/81,3-
30. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha121.63 4 133.06 102 235.06126.02/115,6-
31. HERINK Jiří 1990 2+ Olomouc124.80 52 132.60 158 290.60181.56/166,5-
32. PISCHEK Jan 1977 Pardub.127.70 102 132.03 160 292.03182.99/167,8-
33. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.118.58 54 115.11 204 319.11210.07/192,7-
  TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha0.00 999 0.00 0 DNS -
  BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc0.00 999 0.00 0 DNS -
  MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov0.00 999 0.00 0 DNS -
  VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy0.00 999 0.00 0 DNS -
  ŠKRANC Jiří 1965 2+ Kotva B.0.00 999 0.00 0 DNS -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha116.94 2 116.29 0 116.29 -
2. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice126.98 2 119.91 0 119.913.62/3,1-
3. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.125.03 4 121.11 0 121.114.82/4,1-
4. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha119.43 0 119.56 2 121.565.27/4,5-
5. BEŇUŠOVÁ Dana 2000 121.41 0 121.99 0 121.995.70/4,9-
6. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.123.85 4 119.68 4 123.687.39/6,4-
7. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha123.01 0 123.97 0 123.977.68/6,6-
8. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha125.16 0 121.29 6 127.2911.00/9,5-
9. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha128.82 0 131.71 2 133.7117.42/15,0-
10. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy131.06 2 132.32 2 134.3218.03/15,5-
11. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.127.27 4 123.93 102 225.93109.64/94,3-
12. JANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB132.87 52 133.02 2 135.0218.73/16,1-
13. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí132.41 2 133.25 4 137.2520.96/18,0-
14. VALÍKOVÁ Barbora 1994 2+ KK Opava139.90 50 139.91 4 143.9127.62/23,8-
15. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ USK Pha154.29 6 145.07 4 149.0732.78/28,2-
16. URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B.137.10 0 129.85 54 183.8567.56/58,1-
17. BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha133.49 2 132.34 56 188.3472.05/62,0-
18. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice139.86 4 136.24 58 194.2477.95/67,0-
19. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2+ USK Pha141.85 2 146.48 50 196.4880.19/69,0-
20. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava150.62 8 145.76 58 203.7687.47/75,2-
21. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice152.24 106 134.71 106 240.71124.42/107,0-
22. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.153.93 4 152.18 108 260.18143.89/123,7-
23. SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa160.55 58 157.03 106 263.03146.74/126,2-
24. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice129.63 158 131.49 158 289.49173.20/148,9-
25. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice137.31 6 139.21 156 295.21178.92/153,9-
26. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy145.53 58 143.49 152 295.49179.20/154,1-
27. JODAR Celia 1988 139.67 206 181.83 158 339.83223.54/192,2-
28. BIČOVSKÁ Jana 1987 2+ Olomouc166.60 110 135.35 252 387.35271.06/233,1-
  HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.0.00 999 0.00 0 DNS -
  VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha0.00 999 0.00 0 DNS -
  HAMPLOVÁ Eva 1992 1 Dukla B.0.00 999 0.00 0 DNS -
  DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky0.00 999 0.00 0 DNS -
  WOLFFHARDT Viktoria 1994 2+ KVSPísek0.00 999 0.00 0 DNS -
  LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha0.00 999 0.00 0 DNS -
  KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy0.00 999 0.00 0 DNS -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
121.39 2 116.77 0 116.77 -
2. POSPÍŠIL Jaroslav
MRÚZEK David
1973
1976
1 USK Pha
Dukla B.
122.14 0 117.53 0 117.530.76/0,7-
3. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
123.68 2 118.37 0 118.371.60/1,4-
4. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
123.51 2 120.08 0 120.083.31/2,8-
5. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
124.37 0 119.87 2 121.875.10/4,4-
6. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
123.69 6 120.77 2 122.776.00/5,1-
7. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
122.29 6 120.11 4 124.117.34/6,3-
8. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
124.21 2 124.73 0 124.737.96/6,8-
9. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
129.68 0 125.05 0 125.058.28/7,1-
10. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
133.94 2 130.47 4 134.4717.70/15,2-
11. HERINK Jiří
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
2 Olomouc
KK Opava
136.72 4 134.53 2 136.5319.76/16,9-
12. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
140.55 8 138.15 2 140.1523.38/20,0-
13. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
144.85 6 138.66 2 140.6623.89/20,5-
14. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
147.51 8 146.16 6 152.1635.39/30,3-
15. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
139.68 54 144.23 10 154.2337.46/32,1-
16. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
1 RK Troja
RK Troja
133.27 8 131.56 52 183.5666.79/57,2-
17. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
2 Dukla B.
Horš.Týn
139.83 56 141.58 56 197.5880.81/69,2-
18. JINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
163.72 108 164.22 158 322.22205.45/175,9-
19. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
118.27 50 0.00 999 999.00 -
20. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
1 SKVS ČB
Tech.Pha
133.29 54 0.00 999 999.00 -
  ZDRÁHAL Petr
ZDRÁHAL Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 0 DNS -
  TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
1 USK Pha
SKVS ČB
0.00 999 0.00 0 DNS -
  VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
0.00 999 0.00 0 DNS -
  ŠÍP Milan
VÁCHA Viktor
1988
1985
2 SKVS ČB
Dukla B.
0.00 999 0.00 0 DNS -
  HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 0 DNS -
  CEPEK Marek
LISKOVSKÝ Vladimír
1994
1994
2 KVSPísek
SKVS ČB
0.00 999 0.00 0 DNS -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha105.79 0 105.88 0 105.88 -
2. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.110.13 0 108.38 0 108.382.50/2,4-
3. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha108.10 0 106.49 2 108.492.61/2,5-
4. PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha109.86 0 110.70 0 110.704.82/4,6-
5. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha107.05 0 111.03 0 111.035.15/4,9-
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.110.22 0 107.36 4 111.365.48/5,2-
7. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha106.39 2 105.75 6 111.755.87/5,5-
8. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.107.74 2 110.01 2 112.016.13/5,8-
9. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus109.21 0 112.03 0 112.036.15/5,8-
10. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.107.24 0 108.48 54 162.4856.60/53,5-
11. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.114.58 102 108.17 0 108.172.29/2,2-
12. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod113.05 0 109.00 0 109.003.12/2,9-
13. CVIKL Ondřej 1992 2+ Ostrava114.76 0 113.34 0 113.347.46/7,0-
14. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice113.01 52 113.63 0 113.637.75/7,3-
15. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB114.18 50 114.63 0 114.638.75/8,3-
16. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha111.27 2 113.78 2 115.789.90/9,4-
17. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.117.80 0 114.24 2 116.2410.36/9,8-
18. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice111.85 10 114.29 2 116.2910.41/9,8-
19. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.118.16 2 114.54 2 116.5410.66/10,1-
20. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava116.70 0 112.62 4 116.6210.74/10,1-
21. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy117.57 0 117.65 0 117.6511.77/11,1-
22. JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí117.05 6 115.69 2 117.6911.81/11,2-
23. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice118.05 50 118.59 2 120.5914.71/13,9-
24. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha113.55 4 116.61 4 120.6114.73/13,9-
25. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.119.09 2 118.78 2 120.7814.90/14,1-
26. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus115.81 4 120.80 0 120.8014.92/14,1-
27. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus107.19 152 118.90 2 120.9015.02/14,2-
28. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov128.98 2 122.36 0 122.3616.48/15,6-
29. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha114.41 0 118.39 4 122.3916.51/15,6-
30. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice119.52 2 121.78 2 123.7817.90/16,9-
31. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava124.10 2 120.61 4 124.6118.73/17,7-
32. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec121.28 4 123.14 2 125.1419.26/18,2-
33. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky122.86 2 118.14 8 126.1420.26/19,1-
34. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy115.81 2 118.43 8 126.4320.55/19,4-
35. LENC Miroslav 1986 2+ SKVS ČB130.27 104 127.93 2 129.9324.05/22,7-
36. BOUZEK Filip 1992 2+ Sušice127.85 4 131.37 4 135.3729.49/27,9-
37. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc131.15 2 116.50 50 166.5060.62/57,3-
38. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc110.87 0 114.23 56 170.2364.35/60,8-
39. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice122.21 54 117.93 56 173.9368.05/64,3-
40. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV120.62 2 127.45 52 179.4573.57/69,5-
41. RAJNIAK Boris 2000 117.35 50 120.26 100 220.26114.38/108,0-
  RAAB Ondřej 1973 1 Dukla B.0.00 999 0.00 0 DNS -
  KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha0.00 999 0.00 0 DNS -
  TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec0.00 999 0.00 0 DNS -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3