vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Olomouci + KP

14.05.2014   loděnice SKUP Olomouc
ředitel: Heda Kratochvílová   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:45,90 00:45,20 00:45,20 12
2.2/DMCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc00:00,00 00:48,90 00:48,903.70/8,24
3.1/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel00:49,80 00:49,30 00:49,304.10/9,13
4.3/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk00:53,50 00:53,20 00:53,508.30/18,42
5.1/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc00:56,30 00:56,20 00:56,3011.10/24,61
6.4/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel00:57,30 00:00,00 00:57,3012.10/26,80
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  RAŠNER Karel 1976 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  PATÁK Jan 1997 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  KUČA Jakub 1998 3 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel00:00,00 00:45,90 00:45,60 16
2.1/DMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:00,00 00:46,40 00:46,200.60/1,312
3.2/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel00:00,00 00:48,00 00:47,602.00/4,48
4.2/DMHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:48,703.10/6,87
5.3/DMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc00:00,00 00:51,10 00:50,104.50/9,96
6.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:50,20 00:50,204.60/10,15
7.4/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:50,404.80/10,54
8.5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:56,3010.70/23,53
9.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc00:00,00 00:58,10 00:57,3011.70/25,72
9.3/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel00:00,00 00:58,20 00:57,3011.70/25,71
11.3/ZMŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel00:00,00 01:01,10 00:59,3013.70/30,00
12.4/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc00:00,00 01:01,90 01:01,5015.90/34,90
  FIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  KOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
00:48,60 00:00,00 00:48,60 1
  VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc00:38,40 00:39,20 00:38,40 31
2.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:39,10 00:39,60 00:39,100.70/1,823
3.1/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:40,602.20/5,719
4.2/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel00:40,80 00:00,00 00:40,802.40/6,215
5.1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc00:46,60 00:00,00 00:46,608.20/21,411
6.3/DMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc00:47,20 00:00,00 00:47,208.80/22,910
7.2/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc00:54,70 00:54,20 00:54,2015.80/41,19
8.3/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc00:55,30 00:54,30 00:54,3015.90/41,48
9.4/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc00:55,10 00:55,00 00:55,0016.60/43,27
10.1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc00:56,00 00:55,30 00:55,3016.90/44,06
11.5/ZSLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc01:03,80 00:55,90 00:55,9017.50/45,65
12.2/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc00:00,00 00:58,60 00:56,2017.80/46,44
13.3/ZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc00:00,00 00:58,60 00:56,8018.40/47,93
14.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:57,40 00:57,4019.00/49,52
15.5/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc00:00,00 00:58,80 00:57,7019.30/50,31
16.4/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:57,8019.40/50,50
17.6/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc00:00,00 00:58,30 00:58,3019.90/51,80
18.7/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc00:00,00 01:00,30 00:59,8021.40/55,70
19.9/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc01:05,90 01:03,00 01:03,0024.60/64,10
20.8/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc01:08,70 01:09,80 01:08,7030.30/78,90
21.6/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc01:08,90 01:08,90 01:08,9030.50/79,40
  BEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  FIALA Jakub 2001 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  NOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3