vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ, 2.NZJ

08.05.2010   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha98.86 2 95.53 0 95.53 -
2. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha93.98 2 95.93 0 95.930.40/0,4-
3. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.99.24 4 96.69 0 96.691.16/1,2-
4. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha101.86 0 98.44 4 102.446.91/7,2-
5. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha104.30 0 102.91 0 102.917.38/7,7-
6. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.105.42 2 102.51 4 106.5110.98/11,5-
7. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha108.04 2 105.09 2 107.0911.56/12,1-
8. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.108.94 0 108.06 2 110.0614.53/15,2-
9. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha108.26 2 106.40 6 112.4016.87/17,7-
10. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha108.66 0 124.98 4 128.9833.45/35,0-
11. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.111.44 0 101.80 0 101.806.27/6,6-
12. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.110.99 2 102.09 0 102.096.56/6,9-
13. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.110.70 2 100.52 2 102.526.99/7,3-
14. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava128.04 0 108.54 0 108.5413.01/13,6-
15. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn109.12 2 109.50 4 111.1215.59/16,3-
16. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.114.45 0 107.70 4 111.7016.17/16,9-
17. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha115.62 2 111.79 0 111.7916.26/17,0-
18. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.108.17 4 114.63 0 112.1716.64/17,4-
19. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.110.75 2 113.42 4 112.7517.22/18,0-
20. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB112.79 2 114.70 2 114.7919.26/20,2-
21. MALÝ Vojtěch 1986 2 Dukla B.117.73 50 111.16 4 115.1619.63/20,5-
22. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov114.36 6 115.54 0 115.5420.01/20,9-
23. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc118.07 4 114.22 2 116.2220.69/21,7-
24. CEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek117.90 0 112.77 352 117.9022.37/23,4-
25. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc117.59 2 115.21 52 119.5924.06/25,2-
26. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja116.57 4 113.59 54 120.5725.04/26,2-
27. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn112.89 8 111.85 54 120.8925.36/26,5-
28. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.112.43 56 120.34 4 124.3428.81/30,2-
29. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov127.33 2 118.77 6 124.7729.24/30,6-
30. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava131.56 2 120.41 6 126.4130.88/32,3-
31. PEXA Jakub 1994 2 USK Pha126.21 2 127.53 52 128.2132.68/34,2-
32. SVOBODA Adam 1994 2 USK Pha140.66 2 123.48 6 129.4833.95/35,5-
33. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB137.68 4 123.00 8 131.0035.47/37,1-
34. PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B.132.52 0 120.63 50 132.5236.99/38,7-
35. VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav163.83 4 135.19 2 137.1941.66/43,6-
36. INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK135.79 8 131.06 52 143.7948.26/50,5-
37. ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha144.58 0 156.25 54 144.5849.05/51,3-
38. KOPIČKA Ondřej 1989 2 KK Opava151.42 4 143.98 8 151.9856.45/59,1-
39. MATULA Roman 1996 2 Kralupy163.42 2 150.16 6 156.1660.63/63,5-
40. ŠROGL Michal 1972 3 RK Troja172.25 6 170.90 154 178.2582.72/86,6-
41. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV127.38 52 0.00 0 179.3883.85/87,8-
42. HROBSKÝ Milan 1983 3 RK Troja137.11 54 0.00 0 191.1195.58/100,1-
43. POSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň134.17 62 0.00 0 196.17100.64/105,3-
44. KOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha149.88 54 0.00 0 203.88108.35/113,4-
45. REJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK201.71 6 0.00 0 207.71112.18/117,4-
46. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy163.85 54 0.00 0 217.85122.32/128,0-
47. KRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.176.30 52 0.00 0 228.30132.77/139,0-
48. ŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja174.80 56 0.00 0 230.80135.27/141,6-
49. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn141.92 106 0.00 0 247.92152.39/159,5-
50. KOČÍ Martin 1991 2+ Klášter.162.71 102 0.00 0 264.71169.18/177,1-
51. KAŇJAK Robin 1985 3 Horš.Týn137.58 160 0.00 0 297.58202.05/211,5-
52. VĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha154.75 152 0.00 0 306.75211.22/221,1-
53. FRANEK Jakub 1995 3 Val.Mez.213.03 158 0.00 0 371.03275.50/288,4-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha105.91 0 104.53 2 106.53 -
2. VOJTOVÁ Veronika 1990 2 USK Pha114.29 2 110.75 2 112.756.22/5,8-
3. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.110.23 0 109.40 4 113.406.87/6,4-
4. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha119.04 2 113.45 2 115.458.92/8,4-
5. BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha115.22 4 113.57 2 115.579.04/8,5-
6. SADILOVÁ Marcela 1967 MT Dukla B.113.38 0 116.15 0 116.159.62/9,0-
7. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha121.46 2 117.33 2 119.3312.80/12,0-
8. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.119.69 2 122.38 2 124.3817.85/16,8-
9. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice124.49 0 124.97 0 124.9718.44/17,3-
10. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice114.68 4 110.30 50 160.3053.77/50,5-
11. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha111.56 50 106.86 2 108.862.33/2,2-
12. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava125.27 0 117.39 0 117.3910.86/10,2-
13. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec129.49 2 119.73 2 121.7315.20/14,3-
14. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy125.35 2 121.97 2 123.9717.44/16,4-
15. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB120.94 4 117.83 8 124.9418.41/17,3-
16. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy127.35 4 122.99 4 126.9920.46/19,2-
17. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice132.89 4 131.51 2 133.5126.98/25,3-
18. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice127.62 6 136.01 2 133.6227.09/25,4-
19. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava130.73 4 141.17 6 134.7328.20/26,5-
20. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí138.62 4 131.10 4 135.1028.57/26,8-
21. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ Sušice137.54 0 139.02 2 137.5431.01/29,1-
22. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava151.71 2 138.46 2 140.4633.93/31,9-
23. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV154.81 50 139.61 2 141.6135.08/32,9-
24. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava151.35 4 143.61 0 143.6137.08/34,8-
25. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec163.60 2 142.35 4 146.3539.82/37,4-
26. PINKAVOVÁ Marta 1986 2+ RK Troja149.97 0 155.15 100 149.9743.44/40,8-
27. BROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava178.61 56 152.24 8 160.2453.71/50,4-
28. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy172.99 6 170.15 104 178.9972.46/68,0-
29. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice168.97 104 174.06 8 182.0675.53/70,9-
30. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn180.18 4 135.71 54 184.1877.65/72,9-
31. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha164.39 54 125.55 60 185.5579.02/74,2-
32. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.136.81 52 139.15 50 188.8182.28/77,2-
33. FRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha173.45 54 0.00 999 227.45120.92/113,5-
34. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB184.50 56 178.53 104 240.50133.97/125,8-
35. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava165.92 254 184.92 300 419.92313.39/294,2-
36. HILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha173.75 252 0.00 999 425.75319.22/299,7-
37. MATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn181.94 352 0.00 0 533.94427.41/401,2-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
103.22 0 100.29 2 102.29 -
2. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
110.02 0 107.57 0 107.575.28/5,2-
3. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
109.92 0 107.66 2 109.667.37/7,2-
4. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
110.32 2 108.70 2 110.708.41/8,2-
5. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
USK Pha
Dukla B.
114.07 4 109.62 2 111.629.33/9,1-
6. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
123.38 4 117.63 4 121.6319.34/18,9-
7. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
123.06 2 128.84 0 128.8426.55/26,0-
8. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
107.79 2 107.10 52 159.1056.81/55,5-
9. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
115.37 0 115.68 52 167.6865.39/63,9-
10. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
2 Dukla B.
Dukla B.
111.94 4 122.95 54 176.9574.66/73,0-
11. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
124.81 4 118.95 4 122.9520.66/20,2-
12. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
126.79 58 122.37 2 124.3722.08/21,6-
13. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
127.95 50 127.99 2 129.9927.70/27,1-
14. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
2 Horš.Týn
Horš.Týn
129.70 4 122.31 8 130.3128.02/27,4-
15. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
130.91 4 127.05 4 131.0528.76/28,1-
16. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SKVS ČB
127.87 4 134.94 6 131.8729.58/28,9-
17. HERINK Jiří
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
1 Olomouc
KK Opava
137.04 4 141.73 6 141.0438.75/37,9-
18. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
146.17 52 139.73 6 145.7343.44/42,5-
19. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
138.98 100 154.57 6 160.5758.28/57,0-
20. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
Tech.Pha
Č.Kruml.
165.26 10 203.35 112 175.2672.97/71,3-
21. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
3 USK Pha
USK Pha
184.25 156 190.14 8 198.1495.85/93,7-
22. PŘINDIŠ Vít
VONDRA Jan
1989
1988
2 USK Pha
Dukla B.
156.65 60 0.00 999 216.65114.36/111,8-
23. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
162.38 58 175.79 110 220.38118.09/115,4-
24. ŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
3 KK Opava
KK Opava
205.20 156 227.73 8 235.73133.44/130,5-
25. FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
195.33 156 198.53 64 262.53160.24/156,7-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha89.48 0 88.93 0 88.93 -
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha91.95 0 88.65 2 90.651.72/1,9-
3. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.93.28 0 91.17 0 91.172.24/2,5-
4. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.95.82 0 92.04 0 92.043.11/3,5-
5. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha92.65 0 92.85 0 92.853.92/4,4-
6. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.92.45 0 91.10 2 93.104.17/4,7-
7. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha93.36 0 91.47 2 93.474.54/5,1-
8. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.91.41 2 94.85 2 96.857.92/8,9-
9. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha91.07 0 89.93 50 139.9351.00/57,3-
10. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.96.02 0 96.25 50 146.2557.32/64,5-
11. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha98.31 0 91.59 2 93.594.66/5,2-
12. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha94.22 4 94.31 0 94.315.38/6,0-
13. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec96.28 0 93.70 50 96.287.35/8,3-
14. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc95.22 2 94.97 2 96.978.04/9,0-
15. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus97.11 0 98.11 0 97.118.18/9,2-
16. CVIKL Ondřej 1992 1 Ostrava97.63 0 98.45 4 97.638.70/9,8-
17. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha97.63 4 97.91 0 97.918.98/10,1-
18. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod97.98 0 104.52 50 97.989.05/10,2-
19. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.98.85 0 98.12 0 98.129.19/10,3-
20. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha102.41 0 98.42 0 98.429.49/10,7-
21. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.99.86 0 99.84 4 99.8610.93/12,3-
22. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc98.78 2 100.36 0 100.3611.43/12,9-
23. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava99.65 2 101.22 0 101.2212.29/13,8-
24. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.101.53 0 103.57 0 101.5312.60/14,2-
25. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy101.60 0 107.24 2 101.6012.67/14,2-
26. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy104.29 0 102.09 0 102.0913.16/14,8-
27. MRÚZEK David 1976 2 Dukla B.105.06 0 102.24 0 102.2413.31/15,0-
28. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus104.01 0 105.31 2 104.0115.08/17,0-
29. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus104.28 2 104.39 0 104.3915.46/17,4-
30. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.108.54 0 104.85 0 104.8515.92/17,9-
31. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice105.54 4 105.37 0 105.3716.44/18,5-
32. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice107.11 0 105.41 0 105.4116.48/18,5-
33. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava107.12 2 104.62 2 106.6217.69/19,9-
34. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha109.06 2 107.22 0 107.2218.29/20,6-
35. GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice110.40 0 107.71 0 107.7118.78/21,1-
36. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice106.17 2 104.48 102 108.1719.24/21,6-
37. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno108.47 0 111.11 2 108.4719.54/22,0-
38. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec106.88 2 113.65 0 108.8819.95/22,4-
39. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky108.89 0 111.75 0 108.8919.96/22,4-
40. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice108.76 2 108.92 0 108.9219.99/22,5-
41. LENC Miroslav 1986 2 SKVS ČB111.40 0 110.47 0 110.4721.54/24,2-
42. HRIC Filip 1993 2 Olomouc108.51 2 113.86 58 110.5121.58/24,3-
43. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov109.46 2 113.23 2 111.4622.53/25,3-
44. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa111.53 0 118.02 0 111.5322.60/25,4-
45. GORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy110.38 2 112.01 6 112.3823.45/26,4-
46. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec110.42 2 0.00 0 112.4223.49/26,4-
47. KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB110.61 2 0.00 0 112.6123.68/26,6-
48. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava112.74 0 0.00 0 112.7423.81/26,8-
49. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz110.83 2 0.00 0 112.8323.90/26,9-
50. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha111.69 2 0.00 0 113.6924.76/27,8-
51. ŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha112.26 2 0.00 0 114.2625.33/28,5-
52. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod107.66 8 0.00 0 115.6626.73/30,1-
53. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy113.04 4 0.00 0 117.0428.11/31,6-
54. REICHENAUER Antonín 1956 2 Sláv.KV114.43 4 0.00 0 118.4329.50/33,2-
55. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice120.54 0 0.00 0 120.5431.61/35,5-
56. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB117.32 4 0.00 0 121.3232.39/36,4-
57. ŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa122.19 0 0.00 0 122.1933.26/37,4-
58. ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha123.39 0 0.00 0 123.3934.46/38,7-
59. ŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy121.12 4 0.00 0 125.1236.19/40,7-
60. KURFÜRST Jaroslav 1993 3 USK Pha124.21 4 0.00 0 128.2139.28/44,2-
61. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí127.61 4 0.00 0 131.6142.68/48,0-
62. PECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice126.56 6 0.00 0 132.5643.63/49,1-
63. BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava131.65 2 0.00 0 133.6544.72/50,3-
64. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha135.93 2 0.00 0 137.9349.00/55,1-
65. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně141.68 4 0.00 0 145.6856.75/63,8-
66. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha144.78 2 0.00 0 146.7857.85/65,1-
67. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice102.05 50 0.00 0 152.0563.12/71,0-
68. MRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava153.00 0 0.00 0 153.0064.07/72,0-
69. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB108.22 50 0.00 0 158.2269.29/77,9-
70. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec107.06 52 0.00 0 159.0670.13/78,9-
71. KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha117.71 56 0.00 0 173.7184.78/95,3-
72. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy119.22 56 0.00 0 175.2286.29/97,0-
73. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice123.90 52 0.00 0 175.9086.97/97,8-
74. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa138.08 50 0.00 0 188.0899.15/111,5-
75. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc139.06 54 0.00 0 193.06104.13/117,1-
76. ŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava153.52 52 0.00 0 205.52116.59/131,1-
77. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV163.60 56 0.00 0 219.60130.67/146,9-
78. ŠPETA Sebastian 1995 3 USK Pha149.74 106 0.00 0 255.74166.81/187,6-
79. HEGER Tomáš 1998 3 KVS HK189.47 152 0.00 0 341.47252.54/284,0-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha159.39 158 161.37 0 161.37 -
2. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 2 USK Pha140.54 54 170.24 6 176.2414.87/9,2-
  FRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha0.00 999 0.00 0 DNS -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3