vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ,USD Troja, 2.ČPJ, 3.NZJ

09.05.2010   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha94.78 2 88.36 0 88.36 -
2. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha90.65 2 90.82 0 90.822.46/2,8-
3. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.93.38 2 90.61 2 92.614.25/4,8-
4. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha98.34 2 95.48 0 95.487.12/8,1-
5. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.100.28 0 96.88 0 96.888.52/9,6-
6. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.99.66 2 97.28 0 97.288.92/10,1-
7. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha97.82 4 95.10 4 99.1010.74/12,2-
8. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.97.12 0 96.04 4 100.0411.68/13,2-
9. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.98.15 4 98.23 2 100.2311.87/13,4-
10. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.93.82 0 93.32 52 145.3256.96/64,5-
11. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc106.42 2 98.87 0 98.8710.51/11,9-
12. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha101.19 2 99.97 0 99.9711.61/13,1-
13. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.104.71 4 96.58 4 100.5812.22/13,8-
14. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha108.59 4 100.98 0 100.9812.62/14,3-
15. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.102.25 0 103.68 10 102.2513.89/15,7-
16. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc102.99 0 102.92 54 102.9914.63/16,6-
17. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.109.00 2 103.82 0 103.8215.46/17,5-
18. HROBSKÝ Milan 1983 3 RK Troja101.87 2 0.00 999 103.8715.51/17,6-
19. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB105.06 0 105.31 4 105.0616.70/18,9-
20. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha106.19 0 109.80 4 106.1917.83/20,2-
21. MALÝ Vojtěch 1986 2 Dukla B.104.25 2 104.47 4 106.2517.89/20,2-
22. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn110.14 8 105.00 2 107.0018.64/21,1-
23. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn102.38 6 105.10 2 107.1018.74/21,2-
24. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava107.98 6 103.29 4 107.2918.93/21,4-
25. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.107.95 0 106.25 2 107.9519.59/22,2-
26. CEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek108.54 0 108.57 0 108.5420.18/22,8-
27. PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B.108.69 0 108.96 0 108.6920.33/23,0-
28. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha106.54 6 104.84 4 108.8420.48/23,2-
29. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV116.73 4 107.49 2 109.4921.13/23,9-
30. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja106.65 4 109.51 2 110.6522.29/25,2-
31. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov110.10 2 113.08 0 112.1023.74/26,9-
32. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB112.87 4 109.52 4 113.5225.16/28,5-
33. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov113.51 2 113.54 2 115.5127.15/30,7-
34. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy118.05 2 0.00 999 120.0531.69/35,9-
35. PEXA Jakub 1994 2 USK Pha118.10 2 121.77 10 120.1031.74/35,9-
36. KAŇJAK Robin 1985 3 Horš.Týn119.30 4 116.51 4 120.5132.15/36,4-
37. SVOBODA Adam 1994 2 USK Pha117.49 4 113.10 8 121.1032.74/37,1-
38. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava129.84 4 121.11 2 123.1134.75/39,3-
39. KOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha127.55 0 123.62 6 127.5539.19/44,4-
40. MATULA Roman 1996 2 Kralupy130.67 4 132.93 4 134.6746.31/52,4-
41. INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK132.33 4 0.00 0 136.3347.97/54,3-
42. REJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK134.76 2 0.00 0 136.7648.40/54,8-
43. ŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja133.19 6 0.00 0 139.1950.83/57,5-
44. VĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha133.37 6 0.00 0 139.3751.01/57,7-
45. KOČÍ Martin 1991 2+ Klášter.140.12 6 0.00 0 146.1257.76/65,4-
46. POSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň132.87 14 0.00 0 146.8758.51/66,2-
47. KRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.149.10 2 0.00 0 151.1062.74/71,0-
48. VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav122.18 54 0.00 0 176.1887.82/99,4-
49. ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha129.64 50 0.00 0 179.6491.28/103,3-
50. KOPIČKA Ondřej 1989 2 KK Opava144.08 54 0.00 0 198.08109.72/124,2-
51. ŠROGL Michal 1972 3 RK Troja145.45 56 0.00 0 201.45113.09/128,0-
52. FRANEK Jakub 1995 3 Val.Mez.185.04 60 0.00 0 245.04156.68/177,3-
53. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn126.30 156 0.00 0 282.30193.94/219,5-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha98.41 2 98.34 4 102.34 -
2. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.108.61 2 103.72 0 103.721.38/1,3-
3. SADILOVÁ Marcela 1967 MT Dukla B.108.75 0 104.02 0 104.021.68/1,6-
4. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha104.55 4 104.91 0 104.912.57/2,5-
5. VOJTOVÁ Veronika 1990 2 USK Pha105.78 0 104.41 2 106.414.07/4,0-
6. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice110.49 4 104.72 2 106.724.38/4,3-
7. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha111.84 2 108.05 0 108.055.71/5,6-
8. BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha108.81 0 108.39 0 108.396.05/5,9-
9. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.111.36 0 107.00 2 109.006.66/6,5-
10. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha113.41 0 109.50 0 109.507.16/7,0-
11. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha103.39 52 98.44 2 100.44 -
12. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava120.26 50 109.82 0 109.827.48/7,3-
13. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB117.74 4 109.98 0 109.987.64/7,5-
14. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy114.98 2 110.99 4 114.9912.65/12,4-
15. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec117.23 0 122.45 6 117.2314.89/14,5-
16. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha122.67 2 115.46 2 117.4615.12/14,8-
17. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy119.36 4 118.74 0 118.7416.40/16,0-
18. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice122.91 2 117.27 2 119.2716.93/16,5-
19. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava128.77 4 120.16 0 120.1617.82/17,4-
20. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí123.73 4 115.68 6 121.6819.34/18,9-
21. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ Sušice122.75 0 133.97 2 122.7520.41/19,9-
22. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice119.36 10 122.46 4 126.4624.12/23,6-
23. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn155.77 2 124.18 4 128.1825.84/25,2-
24. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava141.68 2 129.26 0 129.2626.92/26,3-
25. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice123.38 6 127.37 6 129.3827.04/26,4-
26. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV131.85 2 130.14 2 132.1429.80/29,1-
27. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy130.94 2 140.39 2 132.9430.60/29,9-
28. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB141.00 108 133.60 0 133.6031.26/30,5-
29. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec132.36 4 129.95 4 133.9531.61/30,9-
30. PINKAVOVÁ Marta 1986 2+ RK Troja135.98 6 133.00 2 135.0032.66/31,9-
31. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava140.43 4 140.44 4 144.4342.09/41,1-
32. BROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava139.38 6 141.61 8 145.3843.04/42,1-
33. HILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha167.95 104 142.84 4 146.8444.50/43,5-
34. MATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn165.50 52 182.02 10 192.0289.68/87,6-
35. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.125.11 106 0.00 999 231.11128.77/125,8-
36. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava174.01 108 0.00 999 282.01179.67/175,6-
  ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
99.11 2 96.50 0 96.50 -
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
100.13 6 99.20 0 99.202.70/2,8-
3. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
2 Dukla B.
Dukla B.
102.84 2 99.71 0 99.713.21/3,3-
4. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
104.15 0 101.65 0 101.655.15/5,3-
5. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
107.56 2 103.31 2 105.318.81/9,1-
6. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
105.68 2 104.67 2 106.6710.17/10,5-
7. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
105.35 0 106.78 0 106.7810.28/10,7-
8. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
105.98 0 103.67 4 107.6711.17/11,6-
9. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
113.44 2 108.97 0 108.9712.47/12,9-
10. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
111.89 0 107.74 8 115.7419.24/19,9-
11. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
113.77 50 103.40 0 103.406.90/7,2-
12. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
127.02 4 113.52 0 113.5217.02/17,6-
13. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SKVS ČB
119.13 2 111.79 2 113.7917.29/17,9-
14. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
2 Horš.Týn
Horš.Týn
118.01 2 113.45 2 115.4518.95/19,6-
15. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
120.44 6 113.79 2 115.7919.29/20,0-
16. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
131.70 4 113.92 2 115.9219.42/20,1-
17. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
117.31 0 118.58 0 117.3120.81/21,6-
18. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
120.64 0 118.27 2 120.2723.77/24,6-
19. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
125.86 2 123.64 2 125.6429.14/30,2-
20. HERINK Jiří
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
1 Olomouc
KK Opava
124.14 4 122.36 10 128.1431.64/32,8-
21. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
134.84 56 131.08 6 137.0840.58/42,1-
22. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
153.07 8 138.93 156 161.0764.57/66,9-
23. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
3 USK Pha
USK Pha
231.39 56 160.34 6 166.3469.84/72,4-
24. ŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
3 KK Opava
KK Opava
190.61 8 179.02 2 181.0284.52/87,6-
  FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha86.01 0 83.60 0 83.60 -
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha88.37 4 85.75 0 85.752.15/2,6-
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.91.33 2 86.15 0 86.152.55/3,1-
4. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.89.73 4 86.21 0 86.212.61/3,1-
5. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha89.14 2 87.09 0 87.093.49/4,2-
6. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec90.94 2 89.26 0 89.265.66/6,8-
7. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.89.60 0 88.09 2 90.096.49/7,8-
8. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.90.93 0 89.24 2 91.247.64/9,1-
9. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus93.29 0 92.47 2 94.4710.87/13,0-
10. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha92.95 0 91.26 54 145.2661.66/73,8-
11. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.93.75 6 88.74 0 88.745.14/6,1-
12. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc94.07 0 90.06 0 90.066.46/7,7-
13. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha92.97 4 90.23 2 92.238.63/10,3-
14. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha92.74 8 91.90 2 93.9010.30/12,3-
15. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc93.98 0 92.37 50 93.9810.38/12,4-
16. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha98.93 2 94.18 0 94.1810.58/12,7-
17. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod94.25 0 91.97 6 94.2510.65/12,7-
18. CVIKL Ondřej 1992 1 Ostrava92.91 2 93.24 50 94.9111.31/13,5-
19. MRÚZEK David 1976 2 Dukla B.95.61 0 109.89 54 95.6112.01/14,4-
20. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.95.71 0 99.16 0 95.7112.11/14,5-
21. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec94.64 2 109.55 0 96.6413.04/15,6-
22. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.98.94 4 96.93 0 96.9313.33/15,9-
23. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy102.66 2 96.97 0 96.9713.37/16,0-
24. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava100.67 2 97.06 0 97.0613.46/16,1-
25. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice101.19 6 97.29 0 97.2913.69/16,4-
26. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy97.31 0 101.69 52 97.3113.71/16,4-
27. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha102.56 2 98.85 0 98.8515.25/18,2-
28. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus99.75 2 96.88 2 98.8815.28/18,3-
29. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.99.33 0 99.76 4 99.3315.73/18,8-
30. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus100.55 0 98.03 2 100.0316.43/19,7-
31. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice102.61 2 100.50 0 100.5016.90/20,2-
32. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec102.59 0 99.26 2 101.2617.66/21,1-
33. GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice104.35 0 101.70 0 101.7018.10/21,7-
34. GORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy102.40 0 103.55 8 102.4018.80/22,5-
35. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice98.52 4 93.54 202 102.5218.92/22,6-
36. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice100.64 2 108.66 0 102.6419.04/22,8-
37. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec101.64 4 101.15 2 103.1519.55/23,4-
38. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.103.46 0 103.87 0 103.4619.86/23,8-
39. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz103.82 2 102.69 2 104.6921.09/25,2-
40. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava103.17 2 111.01 54 105.1721.57/25,8-
41. HRIC Filip 1993 2 Olomouc105.48 0 102.16 54 105.4821.88/26,2-
42. KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB106.79 0 0.00 999 106.7923.19/27,7-
43. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno105.90 2 122.22 54 107.9024.30/29,1-
44. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky109.29 0 103.62 50 109.2925.69/30,7-
45. ŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha107.24 4 101.56 50 111.2427.64/33,1-
46. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc103.96 8 0.00 0 111.9628.36/33,9-
47. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy112.44 0 0.00 0 112.4428.84/34,5-
48. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB110.96 2 0.00 0 112.9629.36/35,1-
49. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice107.13 6 0.00 0 113.1329.53/35,3-
50. KURFÜRST Jaroslav 1993 3 USK Pha109.61 4 0.00 0 113.6130.01/35,9-
51. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy112.27 2 0.00 0 114.2730.67/36,7-
52. ŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy114.64 0 0.00 0 114.6431.04/37,1-
53. REICHENAUER Antonín 1956 2 Sláv.KV108.95 6 0.00 0 114.9531.35/37,5-
54. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod113.04 2 0.00 0 115.0431.44/37,6-
55. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha107.52 8 0.00 0 115.5231.92/38,2-
56. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa111.63 4 0.00 0 115.6332.03/38,3-
57. BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava109.64 8 0.00 0 117.6434.04/40,7-
58. ŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa112.59 6 0.00 0 118.5934.99/41,9-
59. ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha114.73 4 0.00 0 118.7335.13/42,0-
60. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice115.04 4 0.00 0 119.0435.44/42,4-
61. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava116.08 4 0.00 0 120.0836.48/43,6-
62. KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha116.57 4 0.00 0 120.5736.97/44,2-
63. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha119.00 2 0.00 0 121.0037.40/44,7-
64. PECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice113.97 8 0.00 0 121.9738.37/45,9-
65. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha118.59 4 0.00 0 122.5938.99/46,6-
66. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí121.33 4 0.00 0 125.3341.73/49,9-
67. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha125.73 0 0.00 0 125.7342.13/50,4-
68. ŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava124.03 2 0.00 0 126.0342.43/50,8-
69. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV124.23 2 0.00 0 126.2342.63/51,0-
70. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice116.73 10 0.00 0 126.7343.13/51,6-
71. MRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava127.22 4 0.00 0 131.2247.62/57,0-
72. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha86.56 50 0.00 0 136.5652.96/63,3-
73. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa134.04 4 0.00 0 138.0454.44/65,1-
74. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB98.59 50 0.00 0 148.5964.99/77,7-
75. HEGER Tomáš 1998 3 KVS HK149.14 2 0.00 0 151.1467.54/80,8-
76. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně116.77 54 0.00 0 170.7787.17/104,3-
77. ŠPETA Sebastian 1995 3 USK Pha117.05 54 0.00 0 171.0587.45/104,6-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 2 USK Pha132.88 4 125.52 4 129.52 -
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha140.03 56 128.37 2 130.370.85/0,7-
3. FRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha155.39 306 150.11 308 458.11328.59/253,7-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3