vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Kadani + Český pohár předžáků

04.07.2015   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy99.50 0 101.40 0 99.50 33
2.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB99.80 2 100.10 0 100.100.60/0,629
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 3 Č.Kruml.102.40 2 100.90 0 100.901.40/1,425
4. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa102.00 4 102.40 0 102.402.90/2,921
5. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek106.50 0 106.70 2 106.507.00/7,017
6.1/DSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.107.50 2 109.60 2 109.5010.00/10,113
7.2/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice111.10 0 114.20 0 111.1011.60/11,79
8.3/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn111.30 0 111.90 0 111.3011.80/11,98
9.1/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.112.00 2 113.40 0 113.4013.90/14,07
10.1/PZPOLLERT Jan 2005 0 USK Pha120.40 0 116.50 0 116.5017.00/17,10
11.2/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.118.30 0 120.80 0 118.3018.80/18,96
12.1/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy127.00 0 133.20 2 127.0027.50/27,65
13.4/VMUHLÍK Jan 1978 0 L.Žatec134.00 2 129.90 0 129.9030.40/30,64
14.1/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.143.00 6 137.70 0 137.7038.20/38,43
15.2/ZMVENC Štěpán 2004 0 KK Brand138.10 0 138.50 2 138.1038.60/38,82
16.1/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy142.90 2 141.10 2 143.1043.60/43,81
17.2/PZJIRAS Filip 2005 0 USK Pha139.20 4 137.30 54 143.2043.70/43,90
18.5/VMNĚMEC Aleš 1976 0 Kadaň143.80 0 0.00 999 143.8044.30/44,50
19.2/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň226.00 6 142.80 6 148.8049.30/49,50
20.3/ZMHARTL Jakub 2004 0 Horš.Týn0.00 999 210.60 162 372.60273.10/274,50
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy103.50 0 106.00 0 103.50 25
2.1/DSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň107.70 0 112.00 2 107.704.20/4,121
3.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň109.40 0 109.10 0 109.105.60/5,417
4.1/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy113.80 4 108.90 2 110.907.40/7,113
5.1/ZMALTMAN Marcella 2004 0 USA111.30 0 112.50 8 111.307.80/7,50
6.2/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa117.00 6 118.10 4 122.1018.60/18,09
7.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha123.60 0 120.50 2 122.5019.00/18,48
8.2/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy125.10 4 124.70 0 124.7021.20/20,57
9.3/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand124.90 6 125.80 2 127.8024.30/23,56
9. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň140.60 6 125.80 2 127.8024.30/23,55
11.3/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 0 Č.Lípa122.70 6 124.80 4 128.7025.20/24,34
12.4/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 0 Č.Kruml.133.40 2 132.90 2 134.9031.40/30,33
13.5/ZMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha143.60 8 136.70 2 138.7035.20/34,02
14.1/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 0 Benátky140.10 4 139.20 4 143.2039.70/38,40
15.6/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice141.10 14 138.50 6 144.5041.00/39,61
16.4/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 0 KK Brand140.90 10 141.20 4 145.2041.70/40,30
17.7/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy138.80 10 144.20 2 146.2042.70/41,30
18.8/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy142.80 4 140.70 6 146.7043.20/41,70
19.2/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 0 Horš.Týn145.40 4 151.00 8 149.4045.90/44,30
20.3/PZAMÁLIE Šrétrová 2007 0 Kralupy185.90 2 175.30 0 175.3071.80/69,40
21.4/PZALTMAN Isabella 2007 0 USA171.10 14 185.10 10 185.1081.60/78,80
22.5/PZHORÁKOVÁ Julie 2006 0 Kralupy181.30 54 180.60 58 235.30131.80/127,30
23.6/PZLANGOVÁ Jindřiška 2007 0 Horš.Týn241.00 10 253.10 104 251.00147.50/142,50
24.7/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 0 Horš.Týn184.30 152 197.20 58 255.20151.70/146,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANĚK Jiří
POSPÍCHAL Radek
1987
1994
1 Kralupy
SKVS ČB
111.00 4 111.20 0 111.20 21
2. LERCH Eduard
ŠRÁMEK Michal
2002
1982
2 Klášter.
Č.Lípa
117.50 4 113.80 2 115.804.60/4,113
3.1/VMŠENK Marek
STEJSKAL Ondřej
1974
1975
2 KK Brand
KK Brand
121.60 0 121.60 6 121.6010.40/9,49
4. NOVOSADOVÁ Kristina
NOVOSAD Lukáš
2004
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
125.10 0 125.00 8 125.1013.90/12,55
5.1/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
132.20 2 127.20 2 129.2018.00/16,21
6.1/PZPOLLERT Jan
POLLERT Antonín
2005
2006
USK Pha
USK Pha
158.70 4 149.10 2 151.1039.90/35,90
7.1/ZMMACHUTOVÁ Iva
HRDLIČKOVÁ Sára
2003
2003
Kralupy
Kralupy
0.00 999 183.30 58 241.30130.10/117,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice96.00 0 101.00 2 96.00 39
2.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.101.50 0 102.30 0 101.505.50/5,735
3.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy0.00 999 103.50 0 103.507.50/7,831
4.2/VNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus113.00 0 108.90 0 108.9012.90/13,427
5.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus111.30 0 111.50 6 111.3015.30/15,923
6. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV113.30 0 111.60 0 111.6015.60/16,319
7.3/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy115.90 0 111.70 0 111.7015.70/16,418
8. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV112.00 0 113.20 4 112.0016.00/16,717
9.2/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň110.80 4 110.30 2 112.3016.30/17,016
10.4/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí112.60 2 113.40 0 113.4017.40/18,115
11.1/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand113.97 2 114.20 0 114.2018.20/19,014
12.1/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa121.60 0 115.50 2 117.5021.50/22,413
13.1/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand116.10 2 115.80 2 117.8021.80/22,712
14.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha123.10 2 118.40 0 118.4022.40/23,311
15.2/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB120.80 0 120.90 0 120.8024.80/25,810
16.2/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 0 Kralupy124.30 0 119.50 2 121.5025.50/26,69
16.3/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky121.50 0 124.10 4 121.5025.50/26,68
18.3/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy120.50 6 120.40 2 122.4026.40/27,57
19.5/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek128.20 4 124.20 0 124.2028.20/29,46
20.4/ZMNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy128.80 2 124.70 0 124.7028.70/29,95
21.1/PZONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha121.80 4 121.60 4 125.6029.60/30,80
22.5/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB126.16 4 124.10 4 128.1032.10/33,44
23.6/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB129.30 2 129.30 0 129.3033.30/34,73
24.7/ZMKAŠÁK Filip 2003 0 Kralupy131.30 4 128.20 4 132.2036.20/37,72
25.2/PZKLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.130.00 6 129.40 4 133.4037.40/39,00
25.3/PZŠTERCL Dominik 2005 0 KK Brand133.60 6 131.40 2 133.4037.40/39,00
27.4/PZHLUCHÝ Vilém 2006 0 KK Brand135.10 0 134.90 8 135.1039.10/40,70
28.8/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.133.90 2 134.80 2 135.9039.90/41,61
29.5/PZZACH Radovan 2005 0 KK Brand134.50 8 132.50 4 136.5040.50/42,20
30.6/PZJIRAS Filip 2005 0 USK Pha138.10 8 138.60 4 142.6046.60/48,50
31.7/PZCAPALINI Daniel 2005 0 KK Brand135.90 8 159.90 4 143.9047.90/49,90
32.8/PZBÍZEK Marek 2005 0 KK Brand141.70 6 150.30 6 147.7051.70/53,90
33.9/ZMPOLLERT Jáchym 2004 0 USK Pha143.20 12 144.00 6 150.0054.00/56,30
34.9/PZPOLLERT Antonín 2006 0 USK Pha151.20 4 145.40 6 151.4055.40/57,70
35.10/PZBRAMBORA Ondřej 2005 0 Kralupy168.10 6 149.20 8 157.2061.20/63,80
36.10/ZMMANAS Adam 2004 0 Kadaň162.70 12 155.00 8 163.0067.00/69,80
37.11/PZSAIP Ondřej 2006 0 Boh.Pha178.70 4 189.80 104 182.7086.70/90,30
38.12/PZNOVÁK Tomáš 2005 0 Kadaň181.70 6 189.90 8 187.7091.70/95,50
39.11/ZMFURIŠ Eduard 2004 0 Č.Kruml.179.90 10 198.50 8 189.9093.90/97,80
40.13/PZPECHLÁT Adam 2007 0 Sušice204.80 12 218.50 64 216.80120.80/125,80
41.14/PZHRŇÁK Šimon 2007 0 Kralupy165.10 68 176.80 68 233.10137.10/142,80
42.12/ZMBUDÁK David 2003 0 Kadaň187.30 206 239.90 16 255.90159.90/166,60
  SEDLAŘÍK Adam 2005 0 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav0.00 999 0.00 999 999.00 0
  OTIEPKA Martin 2001 0 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PANKRÁC Karel 2003 0 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň130.40 4 129.80 0 129.80 1
2.1/ZMALTMAN Marcella 2004 0 USA137.90 6 138.90 6 143.9014.10/10,90
3.2/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice252.50 164 204.70 258 416.50286.70/220,90

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POLLERT Jan 2005 0 USK Pha120.40 0 116.50 0 116.50 0
2. ONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha121.80 4 121.60 4 125.609.10/7,80
3. KLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.130.00 6 129.40 4 133.4016.90/14,50
3. ŠTERCL Dominik 2005 0 KK Brand133.60 6 131.40 2 133.4016.90/14,50
5. HLUCHÝ Vilém 2006 0 KK Brand135.10 0 134.90 8 135.1018.60/16,00
6. ZACH Radovan 2005 0 KK Brand134.50 8 132.50 4 136.5020.00/17,20
7. JIRAS Filip 2005 0 USK Pha138.10 8 138.60 4 142.6026.10/22,40
8. PAVELKOVÁ Markéta 2005 0 Benátky140.10 4 139.20 4 143.2026.70/22,90
8. JIRAS Filip 2005 0 USK Pha139.20 4 137.30 54 143.2026.70/22,90
10. CAPALINI Daniel 2005 0 KK Brand135.90 8 159.90 4 143.9027.40/23,50
11. BÍZEK Marek 2005 0 KK Brand141.70 6 150.30 6 147.7031.20/26,80
12. HOJDOVÁ Eliška 2005 0 Horš.Týn145.40 4 151.00 8 149.4032.90/28,20
  POLLERT Jan 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 0
 2005/ 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 0
  162,7 2049 2 151,1151.10 0 0.00 0 0.00 0
14. POLLERT Antonín 2006 0 USK Pha151.20 4 145.40 6 151.4034.90/30,00
15. BRAMBORA Ondřej 2005 0 Kralupy168.10 6 149.20 8 157.2040.70/34,90
16. AMÁLIE Šrétrová 2007 0 Kralupy185.90 2 175.30 0 175.3058.80/50,50
17. SAIP Ondřej 2006 0 Boh.Pha178.70 4 189.80 104 182.7066.20/56,80
18. ALTMAN Isabella 2007 0 USA171.10 14 185.10 10 185.1068.60/58,90
19. NOVÁK Tomáš 2005 0 Kadaň181.70 6 189.90 8 187.7071.20/61,10
20. PECHLÁT Adam 2007 0 Sušice204.80 12 218.50 64 216.80100.30/86,10
21. HRŇÁK Šimon 2007 0 Kralupy165.10 68 176.80 68 233.10116.60/100,10
22. HORÁKOVÁ Julie 2006 0 Kralupy181.30 54 180.60 58 235.30118.80/102,00
23. LANGOVÁ Jindřiška 2007 0 Horš.Týn241.00 10 253.10 104 251.00134.50/115,50
24. HOJDOVÁ Markéta 2007 0 Horš.Týn184.30 152 197.20 58 255.20138.70/119,10
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SEDLAŘÍK Adam 2005 0 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3