vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

37. ročník závodu Stružnická peřej

03.04.2016   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy76.60 0 77.10 0 76.60 134
2.1/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky78.30 0 81.60 4 78.301.70/2,2130
3.2/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky78.40 0 79.30 4 78.401.80/2,3126
4. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy79.10 0 80.00 0 79.102.50/3,3122
4.1/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa81.10 6 79.10 0 79.102.50/3,3118
6.2/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy79.80 2 82.30 2 81.805.20/6,8114
7.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky80.10 2 80.70 4 82.105.50/7,2110
8.2/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice80.50 2 81.20 4 82.505.90/7,7106
9.1/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.79.50 4 79.30 4 83.306.70/8,7102
10.3/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha83.90 0 84.50 4 83.907.30/9,598
11.3/DMMILYÁN David 2001 2 L.Žatec84.80 6 82.90 2 84.908.30/10,894
11.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha82.90 2 86.30 6 84.908.30/10,890
13. ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa85.90 0 4.00 999 85.909.30/12,186
14.4/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.86.10 0 87.70 0 86.109.50/12,482
15.4/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha86.80 4 86.20 0 86.209.60/12,578
16.2/VMJANČAR Filip 1976 3 Kotva B.83.00 4 80.60 6 86.6010.00/13,174
17.5/DMSCHOENWAELDER Richard 2000 Spremberg85.20 2 89.80 4 87.2010.60/13,80
18.3/VMGORECKÝ Petr 1981 Kralupy82.20 6 83.40 4 87.4010.80/14,170
19.3/U23MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa85.50 2 88.30 2 87.5010.90/14,266
20.6/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice85.60 2 88.10 4 87.6011.00/14,462
21. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha87.60 4 88.50 0 88.5011.90/15,558
22.1/VŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa88.60 0 89.40 0 88.6012.00/15,754
23.7/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand85.80 4 86.70 2 88.7012.10/15,850
24.4/U23ZEMAN Ondra 1995 3 Kotva B.85.00 4 87.00 6 89.0012.40/16,246
25.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa88.90 4 89.20 0 89.2012.60/16,442
26.3/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy92.60 4 90.40 0 90.4013.80/18,038
27.4/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice89.10 2 90.50 0 90.5013.90/18,137
28.8/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha87.50 4 89.50 2 91.5014.90/19,536
29.5/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.91.90 0 92.20 4 91.9015.30/20,035
30.3/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha92.80 0 90.20 2 92.2015.60/20,434
31.4/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha90.40 2 93.80 0 92.4015.80/20,633
32.9/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha92.60 0 95.70 6 92.6016.00/20,932
33.5/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec87.30 6 92.10 6 93.3016.70/21,831
34.4/VBÍZEK Zdeněk 1971 KK Brand93.40 0 93.70 2 93.4016.80/21,930
35.5/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy97.70 2 96.50 0 96.5019.90/26,029
36.10/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec96.60 2 96.40 2 98.4021.80/28,528
37.11/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand90.50 8 98.50 0 98.5021.90/28,627
38.6/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.96.80 2 95.90 6 98.8022.20/29,026
39.6/VMHORÁK David 1976 3 SKŽižkov96.90 2 99.30 0 98.9022.30/29,125
39.5/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky98.90 0 99.00 2 98.9022.30/29,124
41.12/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha95.40 4 104.10 2 99.4022.80/29,823
42.7/VMBENEŠ Petr 1975 Heletag97.60 2 99.90 4 99.6023.00/30,022
43.13/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand98.10 6 97.70 2 99.7023.10/30,221
44.8/VMKNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag93.80 6 103.50 8 99.8023.20/30,320
45.6/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky103.70 0 100.00 0 100.0023.40/30,519
46.7/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha112.50 6 98.40 2 100.4023.80/31,118
47.9/VMLETKO Radek 1978 3 SKŽižkov99.30 2 98.70 8 101.3024.70/32,217
48.1/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand109.90 4 102.50 0 102.5025.90/33,816
49.8/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha105.20 6 99.80 4 103.8027.20/35,515
50.2/ZMCAPALINI Daniel 2005 KK Brand103.80 2 103.20 2 105.2028.60/37,314
51.9/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice104.20 10 103.30 2 105.3028.70/37,513
52.10/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha106.90 0 109.10 0 106.9030.30/39,612
53.6/DSKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa114.00 0 104.30 4 108.3031.70/41,411
54.5/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.113.70 0 104.50 4 108.5031.90/41,610
55.6/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy108.90 0 108.60 0 108.6032.00/41,89
56.7/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek111.50 6 110.20 0 110.2033.60/43,98
57.8/VHRBÁČEK Jan 1966 Děčín110.70 0 110.70 2 110.7034.10/44,57
58.9/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice109.10 2 111.60 2 111.1034.50/45,06
59.14/DMGÜRTLER Adam 2001 USK Pha107.00 6 105.90 6 111.9035.30/46,15
60.3/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.113.80 6 108.20 4 112.2035.60/46,54
60.11/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand115.50 10 108.20 4 112.2035.60/46,53
62.1/ŽSWESTPHAL Benno 2002 Spremberg115.20 104 113.00 2 115.0038.40/50,10
63.4/ZMZACH Radovan 2005 KK Brand111.10 4 113.30 4 115.1038.50/50,32
64.12/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha115.50 2 118.40 2 117.5040.90/53,41
65.5/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky113.80 6 1.00 999 119.8043.20/56,40
66.13/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky116.50 6 117.20 18 122.5045.90/59,90
67.6/ZMBÍZEK Marek 2005 KK Brand130.00 8 122.00 2 124.0047.40/61,90
68.1/ŽMRICHTER Tim 2004 Spremberg120.20 8 139.20 0 128.2051.60/67,40
69.7/U23ŠTERCL Jan 1994 Kotva B.132.10 10 123.80 6 129.8053.20/69,50
70.7/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň123.20 60 123.80 8 131.8055.20/72,10
71.8/ZMPOPELKA Petr 2005 KK Brand117.50 60 127.50 6 133.5056.90/74,30
72.14/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky137.10 108 129.10 8 137.1060.50/79,00
73.2/ŽSREHKLAU Max 2002 Spremberg130.90 12 155.50 8 142.9066.30/86,60
74.9/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice138.30 10 148.40 54 148.3071.70/93,60
75.15/ZSSOJOVSKÝ Václav 2002 Kotva B.106.70 60 112.30 62 166.7090.10/117,60
76.1/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice166.10 110 160.60 10 170.6094.00/122,70
77. PRAŽAN Vojtěch 1990 Kotva B.113.50 68 113.30 164 181.50104.90/136,90
78.16/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň136.30 116 145.30 58 203.30126.70/165,40
  ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Vojtěch 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Jan 1969 3 KVS Pha44.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠENK Marek 1974 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RICHTER Kevin 2001 Spremberg4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MICKUKI Jonas 1997 Spremberg4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3