Slalom na Paraplíčku

14.05.2017   sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV92.73 0 98.22 0 92.73 66
2.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov98.76 0 99.98 2 98.766.03/6,562
3.2/VHAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily103.36 2 101.61 0 101.618.88/9,658
4.3/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB100.10 2 98.09 4 102.099.36/10,154
5.2/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.102.36 0 110.09 6 102.369.63/10,450
6.4/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.103.09 0 99.83 4 103.0910.36/11,246
7.3/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK107.80 2 107.39 0 107.3914.66/15,842
8.1/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov113.47 0 121.16 0 113.4720.74/22,438
9.4/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 RK Troja115.39 0 114.64 4 115.3922.66/24,434
10.5/VMPOLÍVKA Karel 1978 2 Sláv.HK115.83 2 112.41 6 117.8325.10/27,130
11.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov118.92 2 120.22 0 120.2227.49/29,626
12.2/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor121.06 0 120.86 0 120.8628.13/30,322
13.3/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha121.89 0 1.00 999 121.8929.16/31,418
14.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor127.48 0 118.20 4 122.2029.47/31,817
15.4/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB122.70 2 143.45 2 124.7031.97/34,516
16.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník125.73 0 127.45 4 125.7333.00/35,615
17.5/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB128.67 4 124.48 2 126.4833.75/36,414
18.5/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.125.67 2 128.26 4 127.6734.94/37,713
19.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor134.41 0 129.04 0 129.0436.31/39,212
20.1/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov126.73 4 157.73 4 130.7338.00/41,011
21.2/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha131.45 2 130.89 4 133.4540.72/43,910
22. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor134.51 2 131.64 2 133.6440.91/44,19
23.1/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha131.58 6 133.26 8 137.5844.85/48,48
24.6/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov132.54 6 149.16 6 138.5445.81/49,47
25.2/ZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK135.13 4 137.01 2 139.0146.28/49,96
26.3/ZMINDRUCH Matěj 2006 KVS HK139.11 0 155.42 2 139.1146.38/50,05
27.6/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov143.67 4 137.13 4 141.1348.40/52,24
28.3/DMPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník140.32 10 144.92 2 146.9254.19/58,43
29.7/ZSPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha164.01 4 145.83 4 149.8357.10/61,62
30.4/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK150.67 0 162.76 2 150.6757.94/62,51
31.8/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.148.83 2 154.01 8 150.8358.10/62,70
32.6/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor151.09 8 148.76 8 156.7664.03/69,00
33.5/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor168.20 0 162.80 2 164.8072.07/77,70
34.6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.175.83 8 195.54 10 183.8391.10/98,20
35.9/ZSNĚMEC Radek 2004 Pardub.180.36 4 1.00 999 184.3691.63/98,80
36.7/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.218.11 4 1.00 999 222.11129.38/139,50
  LACINA Richard 1967 2 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení