4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile

29.04.2018  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.09:28,73 75/123/0
2.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc09:43,2814.56/2,668/0/98
3. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno09:43,5214.79/2,662/0/86
4. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.09:47,2318.50/3,357/111/0
5.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel09:50,1021.37/3,853/0/74
6. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec09:50,5321.80/3,849/99/0
7. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto09:51,0722.34/3,946/87/0
8. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.10:11,5742.85/7,540/63/0
9. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.10:13,5644.84/7,937/51/0
10.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc10:16,7448.01/8,435/0/62
11.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.10:25,3756.64/10,033/39/0
12.1/VMLISICKÝ David 1981 Olomouc10:27,3458.61/10,331/0/50
13.1/DSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk10:28,1359.40/10,429/0/44
14. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto10:34,0065.27/11,527/27/0
15.2/DSNACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.10:53,5584.82/14,925/0/38
16.1/VHAJSKÝ Stanislav 1969 Semily10:55,0786.34/15,223/15/0
17.1/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov10:57,0988.36/15,521/9/0
18.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc11:01,3892.65/16,319/0/32
19.3/DSHENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.11:06,5497.81/17,217/0/26
20.2/ZSSALAJ František 2004 2 Litovel11:24,09115.36/20,315/0/20
21.3/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.11:24,25115.52/20,314/3/0
22.4/DMŠVÉDA Daniel 2002 2 Val.Mez.11:29,03120.30/21,213/0/14
23.4/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk11:44,71135.98/23,912/0/8
24. PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK11:45,43136.70/24,011/0/7
25.3/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.11:49,92141.19/24,810/2/0
26.5/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel11:51,03142.30/25,09/0/6
27.4/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel12:16,91168.18/29,68/0/5
28.5/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel12:19,76171.03/30,17/0/4
29.6/DMSMILEK Jiří 2003 3 Val.Mez.12:25,86177.13/31,16/0/3
30.5/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc12:54,81206.08/36,25/0/2
31.6/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel12:56,40207.67/36,54/0/1
32.7/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.13:03,51214.78/37,83/1/0
33.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.13:07,86219.13/38,52/0/0
34.7/DMVITOUL Tomáš 2003 Litovel13:10,11221.38/38,91/0/0
35.8/DMKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.40:06,791838.06/323,243/75/0
  HOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 LitovelDNS 0/0/0
  ŠRÁMEK Michal 1982 3 Dukla B.DNS 0/0/0
  REŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK BrnoDNS 0/0/0
  NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.DNS 0/0/0
Oddíl