Slalom v Třebechovicích

30.09.2018  
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz144.89 4 144.90 0 144.90 0
2.2/PZMSVOBODA Šimon 2008 Benátky147.50 0 145.00 2 147.002.10/1,40
3.3/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha153.50 0 151.00 0 151.006.10/4,20
3.4/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha149.00 2 161.90 4 151.006.10/4,20
5.5/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha154.20 0 151.50 0 151.506.60/4,60
6.6/PZMSAMEK Petr 2008 Třebech.153.60 0 154.30 8 153.608.70/6,00
7.7/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha162.00 2 156.10 0 156.1011.20/7,70
8.8/PZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK161.40 0 157.90 0 157.9013.00/9,00
9.9/PZMKRÁL Matěj 2008 USK Pha159.70 0 156.50 2 158.5013.60/9,40
10.10/PZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky159.26 0 159.20 4 159.2614.36/9,90
11.1/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor156.70 4 158.10 2 160.1015.20/10,50
12.2/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec166.90 0 163.60 0 163.6018.70/12,90
13.11/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor167.00 6 159.70 4 163.7018.80/13,00
14.3/PZZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand164.00 4 162.00 4 166.0021.10/14,60
15.12/PZMHORÁK David 2009 USK Pha165.10 2 164.70 6 167.1022.20/15,30
16.13/PZMFUCHS Jáchym 2008 KK Brand168.50 6 172.50 0 172.5027.60/19,00
17.14/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK173.70 4 177.90 0 177.7032.80/22,60
18.15/PZMAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice178.50 0 178.10 4 178.5033.60/23,20
19.4/PZZPODOUŠKOVÁ Klára 2008 USK Pha174.30 10 176.30 4 180.3035.40/24,40
20.16/PZMUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand198.04 6 180.28 4 184.2839.38/27,20
21.17/PZMBAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa180.90 4 196.60 54 184.9040.00/27,60
22.5/PZZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov184.13 2 4.00 999 186.1341.23/28,50
23.18/PZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.191.80 4 187.10 0 187.1042.20/29,10
24.19/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov203.10 0 188.60 2 190.6045.70/31,50
25.20/PZMZUNA Jáchym 2010 Semily196.39 4 192.50 2 194.5049.60/34,20
26.21/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor193.00 2 201.30 2 195.0050.10/34,60
27.22/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice193.20 4 233.50 56 197.2052.30/36,10
28.23/PZMMALINSKÝ Petr 2008 KK Brand195.80 2 188.60 102 197.8052.90/36,50
29.6/PZZVACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand201.70 6 195.90 2 197.9053.00/36,60
30.24/PZMKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.171.30 54 186.60 12 198.6053.70/37,10
30.25/PZMŠENK Alexandr 2008 KK Brand206.80 56 194.60 4 198.6053.70/37,10
32.26/PZMRŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand188.80 58 200.10 6 206.1061.20/42,20
33.27/PZMKAREŠ Samuel 2009 Roudnice207.20 56 201.70 6 207.7062.80/43,30
34.28/PZMBARVÍK Matyáš 2008 Pardub.223.00 0 208.20 4 212.2067.30/46,40
35.29/PZMVANĚK Daniel 2008 KK Brand210.28 2 208.20 102 212.2867.38/46,50
36.30/PZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.262.10 4 209.10 4 213.1068.20/47,10
37.31/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand219.10 6 212.75 4 216.7571.85/49,60
38.32/PZMKEPŠTA Martin 2009 KK Brand211.20 6 216.70 16 217.2072.30/49,90
39.33/PZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand244.10 8 215.70 6 221.7076.80/53,00
40.34/PZMMRŮZEK David 2010 KK Brand220.50 6 216.30 6 222.3077.40/53,40
41.7/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand231.50 6 217.80 8 225.8080.90/55,80
42.8/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand225.00 10 240.80 10 235.0090.10/62,20
43.9/PZZINDRUCHOVÁ Zuzana 2009 KVS HK245.64 54 240.30 2 242.3097.40/67,20
44.10/PZZZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand238.40 10 242.20 18 248.40103.50/71,40
45.11/PZZMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov299.60 8 245.40 56 301.40156.50/108,00
  ŠANDOVÁ Anežka 2008 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCHOVÁ Zuzana 2009 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMEC Jiří 2009 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLAVÍK Matěj 2008 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení