Slalom v Třebechovicích

30.09.2018  
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.114.40 0 114.60 0 114.40 229
2.1/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice115.50 0 114.80 0 114.800.40/0,3225
3.1/VMPOLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK116.90 0 116.90 0 116.902.50/2,2221
4.1/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky117.30 0 115.70 4 117.302.90/2,5217
5.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB122.00 0 116.30 2 118.303.90/3,4213
6.2/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.123.46 4 118.50 0 118.504.10/3,6209
7.2/U23SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK124.80 0 119.60 0 119.605.20/4,5205
8.3/VMMRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.4.00 999 116.00 4 120.005.60/4,9201
9. SUCHÁNEK Daniel 1993 3+ Vys.Mýto120.80 0 124.70 6 120.806.40/5,6197
10.1/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand122.80 4 121.10 0 121.106.70/5,9193
11.1/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec125.90 0 123.20 0 123.208.80/7,7189
12.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily123.40 0 126.40 0 123.409.00/7,9185
13.2/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice124.20 0 124.20 0 124.209.80/8,6181
14.2/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky127.70 2 122.40 2 124.4010.00/8,7177
14.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.124.40 0 4.00 999 124.4010.00/8,7173
16.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz124.92 0 124.60 2 124.9210.52/9,2169
17.5/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.128.70 0 126.70 0 126.7012.30/10,8165
18. ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub.130.20 2 126.80 0 126.8012.40/10,8161
19.3/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec127.80 0 125.60 2 127.6013.20/11,5157
19.3/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov134.00 2 127.60 0 127.6013.20/11,5153
21. ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.131.20 4 127.70 0 127.7013.30/11,6149
22.1/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice128.00 0 127.70 4 128.0013.60/11,9145
23.6/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB128.30 0 128.40 2 128.3013.90/12,2141
24.3/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa128.00 2 126.80 2 128.8014.40/12,6137
25.2/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.128.90 0 129.00 0 128.9014.50/12,7133
26.4/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.128.70 2 129.00 0 129.0014.60/12,8129
26.5/DMHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.135.80 2 129.00 0 129.0014.60/12,8125
28. KOZDERKA Pavel 1985 3+ Turnov138.40 2 129.10 0 129.1014.70/12,8121
29.4/DSŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště127.60 2 135.90 0 129.6015.20/13,3117
30.2/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice130.80 2 130.00 0 130.0015.60/13,6113
31.3/VHAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily132.70 4 130.50 0 130.5016.10/14,1109
32. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto135.00 0 131.00 0 131.0016.60/14,5105
33.4/ZSENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha132.10 2 131.20 0 131.2016.80/14,7101
33.4/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.135.00 0 131.20 0 131.2016.80/14,797
35.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.133.40 0 132.00 0 132.0017.60/15,493
35.7/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice4.00 999 132.00 0 132.0017.60/15,492
37.5/VJINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha135.10 0 132.30 0 132.3017.90/15,691
37.8/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň134.50 2 132.30 0 132.3017.90/15,690
39.3/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha133.20 0 133.90 2 133.2018.80/16,489
40.4/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor138.90 0 133.30 0 133.3018.90/16,588
41.5/DSVENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto138.10 0 133.52 0 133.5219.12/16,787
42.5/ZSNOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor137.90 0 133.80 0 133.8019.40/17,086
43.6/ZSBENDA Jan 2005 3+ Roudnice134.00 0 135.30 2 134.0019.60/17,185
44.6/DMČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor142.70 0 134.20 0 134.2019.80/17,384
45.7/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha136.70 2 135.00 0 135.0020.60/18,083
46.9/VMMAREK Lukáš 1980 3+ Trutnov4.00 999 133.10 2 135.1020.70/18,182
47.5/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz133.90 2 135.20 0 135.2020.80/18,281
47.10/VMHORÁK David 1976 2 Heletag137.10 0 135.20 0 135.2020.80/18,280
49.8/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště135.50 0 135.80 4 135.5021.10/18,479
49.9/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily144.63 2 135.50 0 135.5021.10/18,478
51.6/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.135.10 2 135.55 0 135.5521.15/18,577
52. CINKO Radek 1993 3 Pardub.147.50 2 136.30 0 136.3021.90/19,176
53.6/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec136.70 0 4.00 999 136.7022.30/19,575
54.7/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice140.00 0 136.80 0 136.8022.40/19,674
54.4/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.140.20 0 136.80 0 136.8022.40/19,673
56.7/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov136.10 4 137.10 0 137.1022.70/19,872
57.10/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.137.80 0 135.30 2 137.3022.90/20,071
58.8/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.135.50 2 139.10 4 137.5023.10/20,270
59.8/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice137.80 0 137.90 2 137.8023.40/20,569
60.9/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK138.30 0 139.90 2 138.3023.90/20,968
61.11/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.142.20 0 137.70 2 139.7025.30/22,167
62.11/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.140.70 0 139.80 0 139.8025.40/22,266
63.10/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK4.00 999 139.97 0 139.9725.57/22,465
64.7/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.4.00 999 140.90 0 140.9026.50/23,264
65.12/ZSPETR Lukáš 2004 3 KK Brand142.30 0 141.00 0 141.0026.60/23,363
66.11/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand141.30 0 142.00 0 141.3026.90/23,562
66.12/ZMHAUCK Marek 2007 3 KVS HK141.30 0 144.80 0 141.3026.90/23,561
68.8/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice4.00 999 141.50 0 141.5027.10/23,760
69.13/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand139.90 4 139.70 2 141.7027.30/23,959
70.14/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand141.60 2 139.90 2 141.9027.50/24,058
71.12/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor143.00 0 142.30 0 142.3027.90/24,457
71.9/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily142.30 0 145.70 2 142.3027.90/24,456
73.13/ZSHADRABA Martin 2005 3 USK Pha140.40 2 143.70 2 142.4028.00/24,555
74.9/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice140.20 50 142.70 0 142.7028.30/24,754
75. ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa144.50 0 143.20 0 143.2028.80/25,253
75.5/U23ŘÍHA Jan 1996 3+ Třebech.147.80 0 143.20 0 143.2028.80/25,252
77.15/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor144.90 2 143.50 0 143.5029.10/25,451
77.14/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov141.50 2 145.00 2 143.5029.10/25,450
79.15/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň143.60 0 145.30 2 143.6029.20/25,549
80.10/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště144.00 0 142.00 4 144.0029.60/25,948
81.13/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.144.30 4 144.60 0 144.6030.20/26,447
82.16/ZSNOVÁK Matěj 2004 3 VS Tábor143.20 2 144.10 6 145.2030.80/26,946
82.16/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor150.70 0 145.20 0 145.2030.80/26,945
82.11/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.145.20 0 4.00 999 145.2030.80/26,944
85.10/DMBUDÁK David 2003 3+ Kadaň157.30 2 141.40 4 145.4031.00/27,143
86.17/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha155.80 2 145.90 0 145.9031.50/27,542
87.18/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha146.50 0 147.10 10 146.5032.10/28,141
88.19/ZMPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha145.10 2 149.90 0 147.1032.70/28,640
89.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.163.60 4 145.40 2 147.4033.00/28,839
90.3/VSPOLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK149.10 0 155.70 0 149.1034.70/30,338
91.11/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily145.20 4 147.80 2 149.2034.80/30,437
92.20/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec147.50 2 150.50 0 149.5035.10/30,736
93.21/ZMBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa151.60 2 149.70 0 149.7035.30/30,935
94.4/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha151.30 0 150.20 0 150.2035.80/31,334
95.22/ZMKÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha148.80 2 150.80 4 150.8036.40/31,833
96.12/DMVOLF Matěj 2003 3 VS Tábor151.80 0 152.20 4 151.8037.40/32,732
97.17/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha151.60 2 148.80 4 152.8038.40/33,631
98.12/VMAREK Pavel 1972 3 Třebech.153.00 0 151.50 4 153.0038.60/33,730
98.23/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily151.00 2 155.30 2 153.0038.60/33,729
100.18/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto153.30 0 160.80 4 153.3038.90/34,028
101.13/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky153.90 0 154.00 2 153.9039.50/34,527
102.5/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov154.00 0 156.50 0 154.0039.60/34,626
103.20/ZSTICHÝ Tomáš 2004 3 Semily150.50 6 154.30 0 154.3039.90/34,925
104.21/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov159.50 0 155.00 0 155.0040.60/35,524
105.22/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK4.00 999 154.20 2 156.2041.80/36,523
106.24/ZMSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily152.41 4 156.60 0 156.4142.01/36,722
107.25/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště157.10 0 156.40 2 157.1042.70/37,321
108.26/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.4.00 999 154.80 4 158.8044.40/38,820
109. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov159.50 0 160.70 0 159.5045.10/39,419
110.13/DMTROCH Jan 2003 Dv.Král.166.90 4 161.20 0 161.2046.80/40,918
111.23/ZSJAHNA Ondřej 2005 3 Třebech.161.40 0 163.70 2 161.4047.00/41,117
112.14/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Heletag159.90 2 162.10 4 161.9047.50/41,516
113.24/ZSJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand157.93 4 162.00 8 161.9347.53/41,515
114.27/ZMNAHODIL Václav 2006 KK Brand161.50 6 160.20 2 162.2047.80/41,814
115.28/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand163.05 0 163.50 2 163.0548.65/42,513
116.25/ZSNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice161.20 2 162.00 4 163.2048.80/42,712
117.29/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec165.40 6 163.60 0 163.6049.20/43,011
118.30/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha166.20 0 164.80 2 166.2051.80/45,310
119.26/ZSČERNÍK Jan 2005 Pardub.165.40 2 164.70 2 166.7052.30/45,79
120.14/DMMÁRA Michal 2003 3 VS Tábor179.40 0 167.50 0 167.5053.10/46,48
121.27/ZSHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.165.50 8 168.50 0 168.5054.10/47,37
122.31/ZMLEGUTKO Josef 2006 L.Žatec166.70 2 166.60 8 168.7054.30/47,56
123.32/ZMPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily169.10 2 174.30 2 171.1056.70/49,65
124.6/U23JAROLÍMEK Josef 1995 Turnov187.10 8 161.70 10 171.7057.30/50,14
125.28/ZSMIHALIK Tomáš 2004 Kadaň187.40 10 173.30 0 173.3058.90/51,53
126.33/ZMSUCHÝ Matěj 2006 Pardub.187.80 4 178.70 2 180.7066.30/58,02
127.34/ZMKAPLICKÝ Jindřich 2007 KK Brand180.10 2 179.35 2 181.3566.95/58,51
128.35/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto180.52 2 187.40 2 182.5268.12/59,50
129.36/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.186.90 4 182.60 2 184.6070.20/61,40
130.37/ZMHUBAČÍK Josef 2006 Semily183.10 2 183.70 6 185.1070.70/61,80
131.38/ZMWAIS Jakub 2007 KK Brand192.70 4 181.80 6 187.8073.40/64,20
132.39/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto187.30 8 176.90 12 188.9074.50/65,10
133.15/VMMICHAL Hadraba 1976 Heletag184.90 14 170.10 64 198.9084.50/73,90
134.40/ZMDOVALA Jakub 2007 L.Žatec193.30 6 204.30 54 199.3084.90/74,20
135.41/ZMBOUČEK Jáchym 2007 Semily197.74 2 207.20 8 199.7485.34/74,60
136.42/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto200.60 0 228.70 4 200.6086.20/75,30
137.43/ZMZUNA Viilém 2007 Semily205.20 4 199.80 10 209.2094.80/82,90
138.19/ZSMUK Jan 2005 Turnov228.70 2 203.40 10 213.4099.00/86,50
  FLORIÁN Jindřich 2006 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LHOTÁK Jakub 2007 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MUK Matěj 2007 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TUREČEK Ondřej 2005 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUTÍLEK Ondřej 2005 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIŘÍ Tureček 1976 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLAVÍK Jiří 1976 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZUMMER Dušan 1970 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZOUBEK Adam 2004 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUDA Mikuláš 2003 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha139.16 0 142.60 2 139.16 15
2.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha143.30 2 143.10 0 143.103.94/2,811
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor149.00 0 144.60 0 144.605.44/3,910
4.1/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK150.20 0 150.90 2 150.2011.04/7,99
5.2/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha154.50 0 153.46 0 153.4614.30/10,38
6.2/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa155.39 4 154.20 0 154.2015.04/10,87
7.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK156.60 0 4.00 999 156.6017.44/12,56
8.3/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.163.50 0 163.70 4 163.5024.34/17,55
9.2/ZMNEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand189.50 2 174.80 0 174.8035.64/25,64
10.3/ZMMOTLOVÁ Andrea 2006 KVS HK174.20 2 175.40 0 175.4036.24/26,03
11.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov177.70 0 171.70 4 175.7036.54/26,32
12.4/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK182.60 4 178.80 2 180.8041.64/29,91
13.1/PZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand189.10 0 183.80 0 183.8044.64/32,10
14.5/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand186.80 0 184.60 0 184.6045.44/32,70
15.4/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto231.80 0 200.80 0 200.8061.64/44,30
16.6/ZMJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha226.60 8 202.30 6 208.3069.14/49,70
17.2/PZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov220.90 2 221.20 0 221.2082.04/59,00
18. VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.253.80 0 261.20 4 253.80114.64/82,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1993
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
134.70 0 135.40 2 134.70 34
2.1/VMVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
138.40 0 138.90 2 138.403.70/2,730
3.1/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
4.00 999 141.00 0 141.006.30/4,726
4.2/VMŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1974
1973
2 KK Brand
KK Brand
138.40 4 139.10 4 142.407.70/5,722
5.3/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
149.90 0 149.30 2 149.9015.20/11,318
6.1/ZSPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
152.30 2 150.00 0 150.0015.30/11,414
7.1/DMHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
153.11 2 4.00 999 155.1120.41/15,210
8. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
158.00 2 153.90 4 157.9023.20/17,29
9.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
164.80 6 158.40 2 160.4025.70/19,18
10.2/ZSVESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
163.90 2 160.70 0 160.7026.00/19,37
11.3/ZSŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
3 Pardub.
Pardub.
160.70 2 179.90 2 162.7028.00/20,86
12.1/ZMHANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
Loko Plz
Loko Plz
165.36 4 167.70 4 169.3634.66/25,70
13.2/DMKOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
KK Brand
KK Brand
178.30 8 165.90 6 171.9037.20/27,65
14. BAČINA Jan
BAČINA Jan
2006
1973
Č.Lípa
Č.Lípa
227.90 8 171.00 6 177.0042.30/31,44
15.3/DMŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
Semily
Semily
179.10 4 172.30 6 178.3043.60/32,43
16. CÍSAŘOVSKÝ Adam
HORÁK David
2005
1976
USK Pha
Heletag
172.93 8 4.00 999 180.9346.23/34,32
17.4/VMRIANT Martin
VELENOVSKÝ Jiří
1977
1978
VS Tábor
VS Tábor
177.10 8 4.00 999 185.1050.40/37,41
18.4/ZSNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
3 VS Tábor
VS Tábor
183.60 2 189.70 8 185.6050.90/37,80
19.2/ZMNOVOTNÝ Štěpán
SLAVÍK Daniel
2006
2006
Semily
Semily
196.70 2 196.00 4 198.7064.00/47,50
20.1/PZKRÁL Matěj
PINKAVA Matyáš
2008
2009
USK Pha
USK Pha
193.70 12 199.50 16 205.7071.00/52,70
21.3/ZMVOSMEK Jáchym
KVAPIL Ondřej
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
283.30 10 223.00 14 237.00102.30/75,90
22.4/ZMHUBAČÍK Josef
ZUNA Viilém
2006
2007
Semily
Semily
243.00 10 241.80 6 247.80113.10/84,00
  HAVIÁROVÁ Zuzana
KLIŠČOVÁ Barbora
2005
2002
3 Třebech.
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz144.89 4 144.90 0 144.90 0
2.2/PZMSVOBODA Šimon 2008 Benátky147.50 0 145.00 2 147.002.10/1,40
3.3/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha153.50 0 151.00 0 151.006.10/4,20
3.4/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha149.00 2 161.90 4 151.006.10/4,20
5.5/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha154.20 0 151.50 0 151.506.60/4,60
6.6/PZMSAMEK Petr 2008 Třebech.153.60 0 154.30 8 153.608.70/6,00
7.7/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha162.00 2 156.10 0 156.1011.20/7,70
8.8/PZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK161.40 0 157.90 0 157.9013.00/9,00
9.9/PZMKRÁL Matěj 2008 USK Pha159.70 0 156.50 2 158.5013.60/9,40
10.10/PZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky159.26 0 159.20 4 159.2614.36/9,90
11.1/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor156.70 4 158.10 2 160.1015.20/10,50
12.2/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec166.90 0 163.60 0 163.6018.70/12,90
13.11/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor167.00 6 159.70 4 163.7018.80/13,00
14.3/PZZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand164.00 4 162.00 4 166.0021.10/14,60
15.12/PZMHORÁK David 2009 USK Pha165.10 2 164.70 6 167.1022.20/15,30
16.13/PZMFUCHS Jáchym 2008 KK Brand168.50 6 172.50 0 172.5027.60/19,00
17.14/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK173.70 4 177.90 0 177.7032.80/22,60
18.15/PZMAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice178.50 0 178.10 4 178.5033.60/23,20
19.4/PZZPODOUŠKOVÁ Klára 2008 USK Pha174.30 10 176.30 4 180.3035.40/24,40
20.16/PZMUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand198.04 6 180.28 4 184.2839.38/27,20
21.17/PZMBAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa180.90 4 196.60 54 184.9040.00/27,60
22.5/PZZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov184.13 2 4.00 999 186.1341.23/28,50
23.18/PZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.191.80 4 187.10 0 187.1042.20/29,10
24.19/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov203.10 0 188.60 2 190.6045.70/31,50
25.20/PZMZUNA Jáchym 2010 Semily196.39 4 192.50 2 194.5049.60/34,20
26.21/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor193.00 2 201.30 2 195.0050.10/34,60
27.22/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice193.20 4 233.50 56 197.2052.30/36,10
28.23/PZMMALINSKÝ Petr 2008 KK Brand195.80 2 188.60 102 197.8052.90/36,50
29.6/PZZVACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand201.70 6 195.90 2 197.9053.00/36,60
30.24/PZMKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.171.30 54 186.60 12 198.6053.70/37,10
30.25/PZMŠENK Alexandr 2008 KK Brand206.80 56 194.60 4 198.6053.70/37,10
32.26/PZMRŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand188.80 58 200.10 6 206.1061.20/42,20
33.27/PZMKAREŠ Samuel 2009 Roudnice207.20 56 201.70 6 207.7062.80/43,30
34.28/PZMBARVÍK Matyáš 2008 Pardub.223.00 0 208.20 4 212.2067.30/46,40
35.29/PZMVANĚK Daniel 2008 KK Brand210.28 2 208.20 102 212.2867.38/46,50
36.30/PZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.262.10 4 209.10 4 213.1068.20/47,10
37.31/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand219.10 6 212.75 4 216.7571.85/49,60
38.32/PZMKEPŠTA Martin 2009 KK Brand211.20 6 216.70 16 217.2072.30/49,90
39.33/PZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand244.10 8 215.70 6 221.7076.80/53,00
40.34/PZMMRŮZEK David 2010 KK Brand220.50 6 216.30 6 222.3077.40/53,40
41.7/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand231.50 6 217.80 8 225.8080.90/55,80
42.8/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand225.00 10 240.80 10 235.0090.10/62,20
43.9/PZZINDRUCHOVÁ Zuzana 2009 KVS HK245.64 54 240.30 2 242.3097.40/67,20
44.10/PZZZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand238.40 10 242.20 18 248.40103.50/71,40
45.11/PZZMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov299.60 8 245.40 56 301.40156.50/108,00
  ŠANDOVÁ Anežka 2008 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCHOVÁ Zuzana 2009 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMEC Jiří 2009 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLAVÍK Matěj 2008 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.120.60 0 123.40 0 120.60 98
2.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.124.70 0 123.40 0 123.402.80/2,390
3. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 3+ Dukla B.123.60 0 123.70 2 123.603.00/2,586
4.1/VHAJSKÝ Stanislav 1969 3+ Semily129.90 0 131.90 0 129.909.30/7,782
5.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.131.30 0 138.60 0 131.3010.70/8,978
6. TATÍČEK Miroslav 1985 3 Pardub.132.40 0 133.60 2 132.4011.80/9,874
7. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto134.20 0 134.80 0 134.2013.60/11,370
8. DAVID Ondřej 1984 3+ KVS HK134.00 2 134.90 0 134.9014.30/11,966
9.1/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK135.80 0 141.90 0 135.8015.20/12,662
10.2/U23SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK136.10 0 136.80 0 136.1015.50/12,958
11.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB137.00 0 139.80 0 137.0016.40/13,654
12.3/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov137.20 0 138.30 0 137.2016.60/13,850
13.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor139.40 2 139.10 0 139.1018.50/15,346
14.2/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.139.50 0 139.70 2 139.5018.90/15,742
15.1/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov140.90 2 140.00 0 140.0019.40/16,138
16.4/VLACINA Richard 1967 2 Semily128.40 50 136.10 4 140.1019.50/16,234
16.3/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm140.10 0 4.00 999 140.1019.50/16,233
18. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor141.30 0 141.90 2 141.3020.70/17,232
19.2/DMLACINA Jakub 2003 3+ Semily143.00 4 141.40 0 141.4020.80/17,231
20.4/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK141.90 0 142.90 2 141.9021.30/17,730
21.1/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK142.90 0 142.20 0 142.2021.60/17,929
21.2/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha143.90 0 142.20 0 142.2021.60/17,928
21.3/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.142.20 0 144.30 0 142.2021.60/17,927
21.3/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.140.70 6 142.20 0 142.2021.60/17,926
25.2/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK142.30 0 150.60 0 142.3021.70/18,025
26.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor142.60 0 143.30 2 142.6022.00/18,224
27.3/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov143.10 0 144.80 0 143.1022.50/18,723
28.5/VMBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3 Trutnov144.80 0 143.20 0 143.2022.60/18,722
29.6/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.145.40 4 143.50 0 143.5022.90/19,021
29.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor143.50 0 147.50 4 143.5022.90/19,020
31.5/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK146.20 0 144.30 0 144.3023.70/19,719
32.6/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.149.00 0 147.20 0 147.2026.60/22,118
33.4/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.148.60 0 150.30 0 148.6028.00/23,217
34.2/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa186.40 4 148.90 0 148.9028.30/23,516
35.7/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor149.90 0 149.60 0 149.6029.00/24,015
36.7/VKŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště150.30 0 152.60 0 150.3029.70/24,614
37.3/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor152.00 0 153.80 0 152.0031.40/26,013
38.4/ZMMAREK Kryštof 2006 Roudnice150.90 2 152.60 0 152.6032.00/26,512
39.8/VBAČINA Jan 1973 3 Č.Lípa152.30 4 152.70 0 152.7032.10/26,611
40. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha153.80 0 4.00 999 153.8033.20/27,510
41.5/ZMVENC Ondřej 2007 KK Brand154.70 2 155.60 2 156.7036.10/29,99
42.9/VNEDVÍDEK František 1968 Dv.Král.155.40 2 165.10 56 157.4036.80/30,58
43.5/ZSBEIER Alva 2005 Trutnov159.90 0 160.20 2 159.9039.30/32,67
43.4/DMMAREK Matyáš 2003 Třebech.161.70 6 157.90 2 159.9039.30/32,66
45.5/DMHANUŠ Jiří 2002 Třebech.165.40 2 162.10 0 162.1041.50/34,45
46.6/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.156.60 6 161.30 12 162.6042.00/34,84
47.7/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand163.00 0 163.30 0 163.0042.40/35,23
48.8/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz161.70 2 166.60 0 163.7043.10/35,72
49.10/VFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand161.80 8 154.80 10 164.8044.20/36,71
50.11/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov163.00 2 165.30 4 165.0044.40/36,80
51.6/DMŘEHÁK Jiří 2003 Semily173.70 0 180.40 2 173.7053.10/44,00
52.9/ZMBAČINA Jan 2006 Č.Lípa176.10 0 183.40 6 176.1055.50/46,00
53.1/PZINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK178.00 0 177.30 2 178.0057.40/47,60
54.7/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.193.40 2 194.60 4 195.4074.80/62,00
55.10/ZMHAUCK Marek 2007 KVS HK195.70 2 197.50 0 197.5076.90/63,80
56.2/PZVÍT Matyáš 2009 KVS HK197.30 6 207.80 4 203.3082.70/68,60
57.6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto219.20 6 204.80 2 206.8086.20/71,50
58.11/ZMFOLTÍN Šimon 2006 KK Brand214.20 0 202.30 6 208.3087.70/72,70
  LADÝŘ Karel 1972 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel 1998 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRBA Vojtěch 1994 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GOTVALD Robert 1990 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor128.60 2 127.90 0 127.90 94
2.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice126.40 2 128.50 2 128.400.50/0,490
3.1/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK131.30 0 129.40 0 129.401.50/1,286
4.2/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky130.50 0 131.10 0 130.502.60/2,082
5.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha131.70 0 132.90 0 131.703.80/3,078
6.3/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha132.10 4 132.00 2 134.006.10/4,874
7.1/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK132.90 2 135.50 0 134.907.00/5,570
8.2/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha138.20 2 137.80 0 137.809.90/7,766
9.4/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa138.00 2 137.90 0 137.9010.00/7,862
10.3/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz136.80 2 139.00 0 138.8010.90/8,558
10.5/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa138.80 0 139.00 0 138.8010.90/8,554
12.2/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice142.70 8 141.50 0 141.5013.60/10,650
13.6/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz142.20 6 142.80 0 142.8014.90/11,646
14.7/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB143.00 0 143.30 0 143.0015.10/11,842
15. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.143.10 0 144.80 0 143.1015.20/11,938
16.4/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa141.40 2 145.60 0 143.4015.50/12,134
17.5/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.145.30 2 142.70 2 144.7016.80/13,133
18.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK144.80 0 4.00 999 144.8016.90/13,232
19.6/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto145.30 0 143.20 2 145.2017.30/13,531
20.1/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz146.40 0 146.70 2 146.4018.50/14,530
21.3/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha144.50 2 157.30 2 146.5018.60/14,529
22.7/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3+ USK Pha147.30 4 143.60 4 147.6019.70/15,428
23.8/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha146.20 10 147.20 2 149.2021.30/16,727
24. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3+ Semily150.40 0 150.10 0 150.1022.20/17,426
25.4/ZMMOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK150.70 0 152.80 0 150.7022.80/17,825
26.9/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.4.00 999 152.55 0 152.5524.65/19,324
27.5/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB150.60 2 154.00 0 152.6024.70/19,323
28.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň153.70 0 4.00 999 153.7025.80/20,222
29.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily153.80 2 153.80 0 153.8025.90/20,321
30.6/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK150.60 4 155.00 2 154.6026.70/20,920
31.7/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice155.70 0 157.10 2 155.7027.80/21,719
32.8/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor151.00 6 156.30 4 157.0029.10/22,818
33.2/DSMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor160.50 2 156.30 2 158.3030.40/23,817
34.9/ZMNEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand158.00 2 163.60 2 160.0032.10/25,116
35.10/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.158.70 2 167.20 4 160.7032.80/25,615
36.10/DMSADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.166.50 8 163.50 0 163.5035.60/27,814
37.11/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand165.80 2 164.50 2 166.5038.60/30,213
38.3/DSZELENKOVÁ Barbora 2001 3+ Trutnov4.00 999 164.80 2 166.8038.90/30,412
39.8/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 USK Pha171.50 4 167.70 0 167.7039.80/31,111
40.12/ZMJANSKÁ Lucie 2006 Dv.Král.171.60 4 168.50 2 170.5042.60/33,310
41.9/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.166.90 4 170.50 4 170.9043.00/33,69
42.4/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov172.40 0 173.10 0 172.4044.50/34,88
43.13/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK175.60 50 174.46 0 174.4646.56/36,47
44.11/DMVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.173.10 54 175.30 0 175.3047.40/37,16
45.14/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky195.30 6 175.20 2 177.2049.30/38,55
46.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov178.80 2 178.00 0 178.0050.10/39,24
47.10/ZSJINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha180.60 2 181.00 2 182.6054.70/42,83
48.5/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.188.80 52 184.10 0 184.1056.20/43,92
49.6/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor179.00 8 181.10 6 187.0059.10/46,21
50.7/VMHAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov186.50 4 204.10 10 190.5062.60/48,90
51.15/ZMJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha184.80 8 182.10 50 192.8064.90/50,70
52. VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.192.40 4 187.80 6 193.8065.90/51,50
53.16/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa221.80 8 195.10 4 199.1071.20/55,70
54.12/DMKRISTL Anouk 2003 USK Pha197.00 10 4.00 999 207.0079.10/61,80
55.13/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz201.90 8 204.20 12 209.9082.00/64,10
56. ŽANTOVÁ Zuzana 1988 Trutnov237.70 14 4.00 999 251.70123.80/96,80
  JANSKÁ Tereza 2002 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAŠKOVÁ Petra 1981 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
151.90 0 154.80 2 151.90 27
2. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
150.32 6 153.00 2 155.003.10/2,023
3. HAUCKOVÁ Gabriela
HAUCK Marek
2002
1977
KVS HK
KVS HK
4.00 999 160.30 0 160.308.40/5,519
4.1/ZSSOUČKOVÁ Lucie
DRÁBEK Matyáš
2004
2005
3 KVS HK
KVS HK
162.30 0 161.70 0 161.709.80/6,515
5.2/ZSKREMROVÁ Adéla
POLLERT Jáchym
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
165.60 4 162.50 0 162.5010.60/7,014
6. INDRUCHOVÁ Zuzana
INDRUCH Jaromír
2009
1976
KVS HK
KVS HK
165.80 4 166.70 0 166.7014.80/9,70
7. JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Anna
1969
2005
2 Tech.Pha
Tech.Pha
167.40 10 166.80 0 166.8014.90/9,813
8.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
165.30 2 165.40 4 167.3015.40/10,112
9.1/DMMÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
167.30 8 167.50 0 167.5015.60/10,311
10.1/ZMMOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
168.80 0 169.20 0 168.8016.90/11,110
11. ŽANTOVÁ Zuzana
BEIER Artur
1988
1970
3 Trutnov
Trutnov
169.50 4 170.20 0 170.2018.30/12,09
12.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie
HEGER Jonáš
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
168.50 4 165.40 50 172.5020.60/13,68
13. HAMÁČKOVÁ Adéla
ŠILAR Jakub
1982
1987
3 Trutnov
Vys.Mýto
167.30 6 170.90 2 172.9021.00/13,87
14.3/ZSBUNDOVÁ Simona
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
172.90 6 167.30 6 173.3021.40/14,16
15.2/DMMAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
3 Třebech.
Třebech.
173.30 6 171.10 4 175.1023.20/15,35
16.1/DSKRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
3 Č.Lípa
Č.Lípa
169.20 6 170.60 6 175.2023.30/15,34
16.2/VMRENČÍN Tomáš
REJHOVÁ Martina
1961
1976
Sláv.HK
Sláv.HK
175.20 6 173.20 2 175.2023.30/15,33
18.3/DMFENCL Jáchym
SADÍLKOVÁ Lucie
2003
2002
3 Pardub.
Pardub.
179.50 6 200.20 6 185.5033.60/22,12
19.1/U23KLIŠČ Zdeněk
MÁROVÁ Zuzana
1999
2001
Třebech.
VS Tábor
185.10 10 4.00 999 195.1043.20/28,41
20.4/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
216.30 6 197.20 2 199.2047.30/31,10
21.1/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
208.70 2 201.70 4 205.7053.80/35,40
22.5/ZSHANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
213.60 8 228.10 56 221.6069.70/45,90
  MRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
Dukla B.
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEDNÁŘOVÁ Anna
SAAL Štěpán
2002
2001
3 Č.Lípa
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SON Yunmi
GOTVALD Robert
1985
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení