9. Český pohár ve sprintu na Lipně

25.08.2018  
ředitel: Lukáš Novosad   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.01:56,42 01:56,63 01:56,63 75/90/0
2.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel01:57,14 01:57,67 01:57,671.04/0,968/0/78
3.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc01:58,06 01:58,55 01:58,551.92/1,662/0/66
4.3/U23VALDENAIRE Mathylde 1998 9 FRA02:01,28 02:00,42 02:00,423.79/3,20/0/0
5.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.02:02,48 02:01,35 02:01,354.72/4,057/78/0
6. VINET Lise 1994 9 FRA02:00,02 02:01,75 02:01,755.12/4,40/0/0
7.4/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha02:00,12 02:02,30 02:02,305.67/4,953/66/0
8.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno02:02,74 02:03,96 02:03,967.33/6,349/0/54
9.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha02:02,77 02:04,95 02:04,958.32/7,146/54/0
10.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno02:02,04 02:21,11 02:21,1124.48/21,043/0/42
11.3/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav02:10,37 02:03,75 02:03,757.12/6,140/42/0
12.4/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel02:06,65 02:06,11 02:06,119.48/8,137/0/30
13.5/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor02:21,92 02:06,12 02:06,129.49/8,135/30/0
14.1/U16HUSSON Coline 2002 9 FRA02:09,54 02:07,61 02:07,6110.98/9,40/0/0
15.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc02:10,31 02:08,17 02:08,1711.54/9,933/0/24
16.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc02:09,94 02:08,47 02:08,4711.84/10,231/0/18
17.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.02:11,41 02:08,81 02:08,8112.18/10,429/24/0
18.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník02:11,07 02:10,06 02:10,0613.43/11,527/0/12
19.4/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.02:12,63 02:11,46 02:11,4614.83/12,725/18/0
20.5/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav02:15,49 02:16,93 02:16,9320.30/17,423/12/0
21.6/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc02:18,03 02:18,28 02:18,2821.66/18,621/0/6
22.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.02:21,08 02:23,23 02:23,2326.60/22,819/6/0
Oddíl