9. Český pohár ve sprintu na Lipně

25.08.2018  
ředitel: Lukáš Novosad   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:53,43 01:53,54 01:53,54 75/144/0
2. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno01:54,76 01:54,64 01:54,641.10/1,068/0/51
3. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec01:57,13 01:55,44 01:55,441.90/1,762/132/0
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.01:57,52 01:55,81 01:55,812.27/2,057/120/0
5.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc01:58,46 01:57,53 01:57,533.99/3,553/0/39
6. CADET Guillame   9 FRA01:57,31 01:57,71 01:57,714.17/3,70/0/0
7.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.02:00,59 01:58,89 01:58,895.35/4,749/108/0
8. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:58,91 01:59,06 01:59,065.52/4,946/96/0
9.3/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:57,81 02:00,48 02:00,486.94/6,143/0/27
10.1/U18FERRION Charles   9 FRA02:01,21 02:12,04 02:12,0418.50/16,30/0/0
11.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc02:02,03 02:04,69 02:04,6911.15/9,840/0/15
12.1/U16PASSERNIG Louis 2001 9 FRA02:02,70 02:05,08 02:05,0811.54/10,20/0/0
13.2/DMKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.02:23,78 02:03,04 02:03,049.50/8,437/84/0
14.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.02:04,28 02:03,28 02:03,289.75/8,635/72/0
15.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.02:05,03 02:21,41 02:21,4127.87/24,533/60/0
16. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.02:05,65 02:05,88 02:05,8812.34/10,931/48/0
17.1/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov02:09,46 02:06,74 02:06,7413.20/11,629/36/0
18.4/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.02:07,31 02:07,19 02:07,1913.65/12,027/24/0
19. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha02:12,53 02:08,47 02:08,4714.93/13,125/12/0
20. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto02:11,23 02:12,36 02:12,3618.82/16,623/6/0
21.2/ZSSALAJ František 2004 2 Litovel02:12,09 02:15,36 02:15,3621.82/19,221/0/9
22.3/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel02:17,40 02:15,11 02:15,1121.57/19,019/0/3
23.2/U16HELLE Maxime 2002 9 FRA02:15,34 02:21,91 02:21,9128.37/25,00/0/0
24. PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK02:18,86 07:16,72 07:16,72323.18/284,617/0/2
25.3/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel02:26,61 02:23,73 02:23,7330.19/26,615/0/1

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.01:56,42 01:56,63 01:56,63 75/90/0
2.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel01:57,14 01:57,67 01:57,671.04/0,968/0/78
3.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc01:58,06 01:58,55 01:58,551.92/1,662/0/66
4.3/U23VALDENAIRE Mathylde 1998 9 FRA02:01,28 02:00,42 02:00,423.79/3,20/0/0
5.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.02:02,48 02:01,35 02:01,354.72/4,057/78/0
6. VINET Lise 1994 9 FRA02:00,02 02:01,75 02:01,755.12/4,40/0/0
7.4/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha02:00,12 02:02,30 02:02,305.67/4,953/66/0
8.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno02:02,74 02:03,96 02:03,967.33/6,349/0/54
9.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha02:02,77 02:04,95 02:04,958.32/7,146/54/0
10.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno02:02,04 02:21,11 02:21,1124.48/21,043/0/42
11.3/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav02:10,37 02:03,75 02:03,757.12/6,140/42/0
12.4/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel02:06,65 02:06,11 02:06,119.48/8,137/0/30
13.5/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor02:21,92 02:06,12 02:06,129.49/8,135/30/0
14.1/U16HUSSON Coline 2002 9 FRA02:09,54 02:07,61 02:07,6110.98/9,40/0/0
15.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc02:10,31 02:08,17 02:08,1711.54/9,933/0/24
16.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc02:09,94 02:08,47 02:08,4711.84/10,231/0/18
17.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.02:11,41 02:08,81 02:08,8112.18/10,429/24/0
18.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník02:11,07 02:10,06 02:10,0613.43/11,527/0/12
19.4/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.02:12,63 02:11,46 02:11,4614.83/12,725/18/0
20.5/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav02:15,49 02:16,93 02:16,9320.30/17,423/12/0
21.6/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc02:18,03 02:18,28 02:18,2821.66/18,621/0/6
22.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.02:21,08 02:23,23 02:23,2326.60/22,819/6/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. LERICHE Cyprien   9 FRA01:46,35 01:44,18 01:44,18 0/0/0
2. DEBELJAK Vid 1995 9 SLO01:46,76 01:46,01 01:46,011.83/1,80/0/0
3. LAGUETTE louis   9 FRA01:46,28 01:47,08 01:47,082.90/2,80/0/0
4. HRIC Filip 1993 MT Olomouc01:47,98 01:47,35 01:47,353.17/3,075/0/121
5.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha01:49,08 01:47,84 01:47,843.66/3,568/194/0
6. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc01:46,62 01:48,96 01:48,964.78/4,662/0/109
7. FAGET Marceau   9 FRA01:49,72 01:49,97 01:49,975.79/5,60/0/0
8.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.01:51,73 01:50,59 01:50,596.41/6,257/182/0
9.1/U18BARONE   9 FRA01:49,07 01:50,83 01:50,836.65/6,40/0/0
10.1/U23CARREAUD Antonie   9 FRA01:52,34 01:51,30 01:51,307.12/6,80/0/0
11.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov01:50,75 01:51,77 01:51,777.59/7,353/170/0
12.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha01:49,75 01:51,91 01:51,917.73/7,449/158/0
13.3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc01:53,88 01:53,44 01:53,449.26/8,946/0/97
14. FIRM Matic 1995 9 SLO01:52,59 01:53,60 01:53,609.42/9,00/0/0
15.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí01:51,55 01:54,15 01:54,159.97/9,643/0/85
16.2/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:52,05 01:55,08 01:55,0810.90/10,540/146/0
17.2/U18LUNEL Guillaume   9 FRA01:51,33 01:55,14 01:55,1410.96/10,50/0/0
18.3/U18HELY Bruno   9 FRA01:50,56 02:02,19 02:02,1918.01/17,30/0/0
19. SATKE Adam 1994 1 KK Brno01:48,04 02:21,56 02:21,5637.39/35,937/0/73
20. GODEL Robin   9 FRA01:49,93 00:00,00 06:41,003896.82/3.740,50/0/0
20.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště01:54,06 01:54,91 01:54,9110.73/10,335/134/0
21.3/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz01:58,09 01:54,47 01:54,4710.29/9,933/122/0
22. CAILLARD Clement   9 FRA01:54,88 01:54,69 01:54,6910.51/10,10/0/0
23.4/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí01:54,80 02:01,88 02:01,8817.70/17,031/0/61
24.4/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:56,53 01:55,21 01:55,2111.03/10,629/110/0
25.2/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha01:55,90 01:59,65 01:59,6515.47/14,827/98/0
26.3/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily01:57,98 01:57,05 01:57,0512.87/12,425/86/0
27.5/U23KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.01:57,43 01:59,26 01:59,2615.08/14,523/74/0
27. TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.01:57,43 01:57,84 01:57,8413.66/13,121/68/0
27.4/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc02:00,97 01:57,43 01:57,4313.25/12,719/0/49
30.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc01:59,04 01:58,43 01:58,4314.25/13,717/0/43
31.6/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov01:58,45 01:59,70 01:59,7015.52/14,915/62/0
32.5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz01:59,72 01:58,88 01:58,8814.70/14,114/56/0
33.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc01:58,97 02:01,52 02:01,5217.34/16,613/0/37
34.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno02:03,60 02:01,13 02:01,1316.95/16,312/0/31
35. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha02:19,71 02:01,38 02:01,3817.20/16,511/50/0
36.5/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.02:02,07 02:03,33 02:03,3319.15/18,410/44/0
37.6/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno02:02,31 02:02,24 02:02,2418.06/17,39/0/25
38.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz02:02,32 02:11,00 02:11,0026.82/25,78/38/0
39.7/DMNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha02:02,70 02:02,62 02:02,6218.44/17,77/32/0
40.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor02:03,24 02:06,55 02:06,5522.37/21,56/26/0
41.6/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto02:41,18 02:04,73 02:04,7320.55/19,75/20/0
42.4/U18GUYOT Simen   9 FRA00:00,00 02:05,89 02:05,8921.71/20,80/0/0
43.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž02:06,96 02:07,07 02:07,0722.89/22,04/0/19
44.3/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc02:08,15 02:10,06 02:10,0625.88/24,83/0/13
45.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa02:09,73 02:08,45 02:08,4524.27/23,32/14/0
46.4/ZSBEIER Alva 2005 2 Trutnov02:14,84 02:13,44 02:13,4429.26/28,11/8/0
47.7/DSWALTER David 2001 2 Šumperk00:00,00 02:15,48 02:15,4831.30/30,00/0/7
48.8/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.02:16,88 02:30,28 02:30,2846.11/44,30/2/0
49.5/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc02:17,48 02:32,71 02:32,7148.53/46,60/0/1
50.6/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.02:25,23 02:19,73 02:19,7335.55/34,10/1/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.02:10,34 02:05,81 02:05,81 75/36/0
2.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno02:11,35 02:08,37 02:08,372.56/2,068/0/30
3.1/U16RAGUENES Helene   9 FRA02:11,01 02:10,34 02:10,344.53/3,60/0/0
4. BEZIAT Margot   9 FRA02:09,82 02:11,95 02:11,956.14/4,90/0/0
5.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.02:11,98 02:13,82 02:13,828.01/6,462/24/0
6.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.02:14,66 02:14,67 02:14,678.86/7,057/12/0
7.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno02:16,04 02:15,08 02:15,089.27/7,453/0/18
8.1/U18MAEVE Martin   9 FRA02:19,99 02:16,68 02:16,6810.87/8,60/0/0
9.3/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc02:21,61 02:26,75 02:26,7520.94/16,649/0/6
10.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.02:28,62 02:30,86 02:30,8625.05/19,946/6/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
01:54,22 01:53,10 01:53,10 75/0/60
2. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
01:52,90 01:53,98 01:53,980.88/0,868/66/0
3.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
01:55,31 01:55,06 01:55,061.96/1,762/54/48
4.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:59,57 01:56,13 01:56,133.03/2,757/0/36
5. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:59,10 01:56,49 01:56,493.39/3,053/42/0
6. HELY Bruno
HELY Bruno
  9 FRA
FRA
01:56,52 01:58,47 01:58,475.37/4,70/0/0
7.2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
02:01,46 01:59,59 01:59,596.49/5,749/30/0
8.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
02:00,80 01:59,96 01:59,966.86/6,146/18/0
9. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
01:59,94 02:01,82 02:01,828.72/7,743/6/24
10.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
02:04,88 02:04,01 02:04,0110.91/9,640/0/12
Oddíl