Podzimní sjezd na Lužnici

20.10.2018  
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec20:35,60 8
2.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha22:37,20121.60/9,84
3.1/VMHÁŠA Michal 1981 3 Bechyně22:41,40125.80/10,23
4.1/ZSVANĚK Matěj 2004 VS Tábor23:13,40157.80/12,82
5.1/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav24:17,60222.00/18,01
6.1/VSKUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor24:44,60249.00/20,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha18:53,00 51
2. VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav19:07,0014.00/1,243
3.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.19:30,8037.80/3,339
4.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor19:43,9050.90/4,535
5.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav19:45,0052.00/4,631
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor20:40,70107.70/9,527
7.3/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav20:47,00114.00/10,123
8.4/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz21:05,20132.20/11,719
9.2/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz21:09,90136.90/12,115
10.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:12,70139.70/12,311
11.3/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.22:07,30194.30/17,17
12.5/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy22:16,20203.20/17,96
13.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy22:30,00217.00/19,25
14.6/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy23:06,30253.30/22,44
15.4/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK23:12,70259.70/22,93
16.5/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK23:23,80270.80/23,92
17.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha23:31,40278.40/24,61
18.6/ZSKUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK24:12,40319.40/28,20
19.1/ZMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.25:04,50371.50/32,80
20.7/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy25:06,80373.80/33,00
21.2/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy25:45,20412.20/36,40
  RIANTOVÁ Marie 2006 VS TáborDNS 0
  VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDKDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:14,90 57
2.1/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.18:10,10115.20/11,853
3.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně18:27,60132.70/13,649
4.3/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně19:02,20167.30/17,245
5.4/VMPAZOUREK Pavel 1976 2 Bechyně19:03,00168.10/17,241
6.1/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor19:09,00174.10/17,937
7.2/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec20:06,50231.60/23,833
8.5/VMPRELL Pavel 1976 Kralupy20:08,70233.80/24,029
9.1/VPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně20:17,10242.20/24,825
10.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy20:36,90262.00/26,921
11.3/VKODET Marcel 1965 L.Žatec20:42,20267.30/27,417
12.1/ZMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav20:56,30281.40/28,916
13.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB21:41,20326.30/33,515
14.3/ZSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice21:45,00330.10/33,914
15.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.21:56,40341.50/35,013
16.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.22:00,90346.00/35,512
17.6/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice22:08,90354.00/36,311
18.1/DMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.22:12,80357.90/36,710
19.2/DMČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor22:32,60377.70/38,79
20.2/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor22:33,00378.10/38,88
21.4/ZSNOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor22:33,20378.30/38,87
22.5/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha22:36,60381.70/39,26
23.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha22:37,60382.70/39,35
24.3/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.23:03,70408.80/41,94
25.3/DMVOLF Matěj 2003 3 VS Tábor23:09,40414.50/42,53
26.4/ZMKREMLA Jakub 2006 3 Soběslav23:24,90430.00/44,12
27.6/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy23:57,90463.00/47,51
28.5/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.23:58,10463.20/47,50
29.6/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.24:32,10497.20/51,00
30.7/ZMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor25:18,00543.10/55,70
31.7/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy25:21,20546.30/56,00
32.8/ZMKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy25:24,00549.10/56,30
33.9/ZMŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy25:48,40573.50/58,80
34.10/ZMPROCHÁZKA Jiří 2006 Boh.Pha27:16,60661.70/67,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.23:21,00 9
2. BAUEROVÁ Lenka 1984 RK Troja24:32,2071.20/5,15
3.1/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK25:37,00136.00/9,71
4.2/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK26:19,80178.80/12,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
21:48,10 10
2.2/VPAZOUREK Jan
MORNŠTEJN Roman
1973
1969
1 Bechyně
Boh.Pha
22:11,8023.70/1,82
3.1/DMBOČÁNKOVÁ Jana
KOLIHOVÁ Hana
2003
2003
Soběslav
Soběslav
22:31,4043.30/3,31
4.1/U23ZVOLÁNEK Jan
ZVOLÁNEK Filip
1995
1999
SKVS ČB
Bechyně
23:45,40117.30/9,00
5.2/DMČAPEK Vojtěch
VOLF Matěj
2002
2003
VS Tábor
VS Tábor
26:24,10276.00/21,10
Oddíl

Historie procházení