2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

19.05.2019   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.109.34 2 119.90 4 111.34 75
2.1/DMKRÁL Adam 2003 2+ USK Pha116.60 0 115.15 0 115.153.81/3,475
3.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc119.20 2 113.94 2 115.944.60/4,168
4.1/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha114.35 2 120.20 0 116.355.01/4,562
5. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.117.20 0 115.15 2 117.155.81/5,257
6.2/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha125.16 0 117.70 0 117.706.36/5,753
7. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy132.68 10 120.41 0 120.419.07/8,149
8.1/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn122.48 6 120.58 0 120.589.24/8,346
9.3/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha121.29 0 126.25 106 121.299.95/8,943
10.1/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja120.64 2 125.62 54 122.6411.30/10,140
11.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus122.78 0 4.00 999 122.7811.44/10,337
12.2/U23MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.125.90 4 123.73 0 123.7312.39/11,135
13.3/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm122.41 54 119.07 6 125.0713.73/12,333
14.4/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha134.36 6 126.55 0 126.5515.21/13,731
15. LESKOVJAN Martin 1986 3+ Tech.Pha138.45 8 127.59 0 127.5916.25/14,629
16.3/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK123.77 6 125.67 2 127.6716.33/14,727
17.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha146.94 106 128.04 0 128.0416.70/15,025
18.2/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha132.90 50 129.14 0 129.1417.80/16,023
19.5/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn154.25 104 129.17 0 129.1717.83/16,021
20.4/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc136.44 6 127.21 2 129.2117.87/16,019
21.5/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava136.86 56 128.57 2 130.5719.23/17,317
22.6/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov133.60 0 136.46 50 133.6022.26/20,015
23.3/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc133.13 2 133.86 2 135.1323.79/21,414
24.7/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk133.23 2 118.97 52 135.2323.89/21,513
25.6/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk116.94 52 128.36 8 136.3625.02/22,512
26.4/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha151.64 8 137.46 4 141.4630.12/27,111
27.4/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha138.10 4 145.12 104 142.1030.76/27,610
28.8/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB1.00 999 143.49 0 143.4932.15/28,99
29.5/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV141.20 4 4.00 999 145.2033.86/30,48
30. KOČÍ Martin 1991 3+ Klášter.155.98 4 143.58 2 145.5834.24/30,87
31.1/VKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja143.39 4 144.99 4 147.3936.05/32,46
32.9/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor143.87 4 172.67 8 147.8736.53/32,85
33.10/DMMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava173.00 258 148.43 6 154.4343.09/38,74
34.3/U23KAŠPAR Čeněk 2000 3+ Dukla B.145.10 212 144.71 10 154.7143.37/39,03
35.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB149.20 8 204.71 8 157.2045.86/41,22
36.3/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov172.88 100 157.29 2 159.2947.95/43,11
37.11/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov177.80 60 156.22 6 162.2250.88/45,70
38.5/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc156.84 6 174.80 104 162.8451.50/46,30
39.12/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB145.46 56 162.99 2 164.9953.65/48,20
40.6/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK166.30 56 164.34 2 166.3455.00/49,40
41. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec167.57 12 167.13 6 173.1361.79/55,50
42.7/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc267.38 54 171.78 2 173.7862.44/56,10
43. KAŠPAR Jonáš 1991 2 Dukla B.125.76 56 135.39 50 181.7670.42/63,20
44.8/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB167.24 64 177.18 10 187.1875.84/68,10
45.9/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc157.96 104 184.90 4 188.9077.56/69,70
46.10/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol187.19 6 236.15 58 193.1981.85/73,50
47.13/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn161.55 56 195.32 4 199.3287.98/79,00
48.14/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn166.07 162 145.79 60 205.7994.45/84,80
49.11/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK161.58 106 150.32 56 206.3294.98/85,30
50.12/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor170.05 164 226.96 10 236.96125.62/112,80
51.15/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB180.32 60 186.93 58 240.32128.98/115,80
52.16/DMPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha149.02 100 154.67 108 249.02137.68/123,70
53. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa160.51 104 154.41 200 264.51153.17/137,60
54.17/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc160.60 108 139.85 160 268.60157.26/141,20
55.4/U23KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa210.67 118 268.50 210 328.67217.33/195,20
  PRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl