2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

19.05.2019   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno119.11 2 127.87 4 121.11 75
2.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc123.97 0 122.10 8 123.972.86/2,475
3.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc132.21 6 124.11 2 126.115.00/4,175
4.2/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 1 USK Pha132.99 8 129.66 0 129.668.55/7,175
5.3/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava120.12 254 132.46 4 136.4615.35/12,775
6.4/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha173.89 6 136.79 4 140.7919.68/16,268
7.5/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha142.93 4 163.24 8 146.9325.82/21,362
8.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí181.64 10 145.48 8 153.4832.37/26,757
9.4/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno151.36 4 163.19 56 155.3634.25/28,353
10.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.157.42 0 170.28 2 157.4236.31/30,049
11.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc167.72 0 163.60 308 167.7246.61/38,546
12.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc199.97 104 188.39 6 194.3973.28/60,543
13.6/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha179.38 108 193.53 6 199.5378.42/64,840
14.5/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor258.95 152 214.61 8 222.61101.50/83,837
15.4/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc168.57 56 152.11 104 224.57103.46/85,435
16.5/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha230.55 114 211.86 14 225.86104.75/86,533
17. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK146.61 200 170.09 56 226.09104.98/86,731
18.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno244.63 56 281.04 12 293.04171.93/142,029
19.7/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc285.86 8 299.39 54 293.86172.75/142,627
  SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK1.00 999 1.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.98.28 0 98.70 104 98.28 75
2.1/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy100.96 0 100.94 0 100.942.66/2,775
4.2/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha100.51 2 103.89 2 102.514.23/4,375
5.3/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha104.52 0 107.39 2 104.526.24/6,375
6.1/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava116.44 4 105.70 0 105.707.42/7,568
7. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.83 0 107.81 4 105.837.55/7,762
8.2/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha109.14 2 106.06 0 106.067.78/7,957
9.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha110.21 2 106.83 0 106.838.55/8,753
10.3/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk105.26 2 107.77 0 107.268.98/9,153
10.4/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.107.26 0 110.92 6 107.268.98/9,149
12.4/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc107.50 0 105.68 54 107.509.22/9,446
13.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus124.44 102 105.86 2 107.869.58/9,743
14.2/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc106.10 2 107.51 6 108.109.82/10,043
15.5/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky119.67 10 108.81 0 108.8110.53/10,740
16.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc129.00 50 106.99 2 108.9910.71/10,937
17.5/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.110.52 50 105.36 4 109.3611.08/11,335
18.6/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno117.42 50 111.02 0 111.0212.74/13,033
19. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky111.12 0 112.07 4 111.1212.84/13,131
20.6/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha109.45 2 110.70 100 111.4513.17/13,429
21. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha111.53 0 111.40 2 111.5313.25/13,529
22.3/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy113.72 0 109.57 2 111.5713.29/13,527
23.7/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava114.95 2 110.20 2 112.2013.92/14,225
24.7/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky108.68 4 105.40 54 112.6814.40/14,723
25.4/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.113.15 0 121.12 2 113.1514.87/15,121
26.8/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc128.35 100 111.40 2 113.4015.12/15,419
27.8/U23ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava127.16 12 111.59 2 113.5915.31/15,617
28.9/U23ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky113.85 0 112.89 6 113.8515.57/15,815
29.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc114.06 2 108.09 6 114.0915.81/16,114
30.9/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky120.75 6 115.35 0 115.3517.07/17,413
31.10/U23ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice100.45 50 113.75 2 115.7517.47/17,812
32.4/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.113.91 2 117.51 52 115.9117.63/17,912
33.5/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor125.34 0 116.39 0 116.3918.11/18,411
34. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava110.38 52 110.97 6 116.9718.69/19,010
35.11/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz113.60 4 109.64 8 117.6019.32/19,79
36.2/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.115.38 6 115.92 2 117.9219.64/20,08
37.6/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh116.82 52 117.99 0 117.9919.71/20,17
38.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB118.26 0 116.76 2 118.2619.98/20,36
39.7/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.140.81 0 118.62 0 118.6220.34/20,75
40.8/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky124.22 2 112.69 6 118.6920.41/20,84
41.6/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB115.31 4 119.57 52 119.3121.03/21,43
42.9/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice120.94 0 149.73 6 120.9422.66/23,12
43. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice125.01 0 117.20 4 121.2022.92/23,31
44.3/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.121.62 106 119.25 2 121.2522.97/23,40
45.7/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy121.66 0 130.64 6 121.6623.38/23,80
46.8/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.123.03 0 138.15 4 123.0324.75/25,20
47.10/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB135.06 4 119.45 4 123.4525.17/25,60
48. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice130.21 0 120.30 4 124.3026.02/26,50
49.9/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh124.65 0 133.78 2 124.6526.37/26,80
50.11/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB137.95 102 118.66 6 124.6626.38/26,80
51.12/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno122.99 2 131.53 4 124.9926.71/27,20
52.12/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice123.49 2 133.07 106 125.4927.21/27,70
53.13/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy128.01 6 120.23 6 126.2327.95/28,40
54.14/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha126.24 6 123.14 4 127.1428.86/29,40
55.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy127.82 0 138.35 4 127.8229.54/30,10
56.15/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno123.93 152 126.20 2 128.2029.92/30,40
57. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy132.17 6 125.24 4 129.2430.96/31,50
58.10/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec125.75 4 130.27 0 129.7531.47/32,00
59.16/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice133.19 2 127.83 2 129.8331.55/32,10
60.10/DSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec124.01 6 145.54 102 130.0131.73/32,30
61.13/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava126.66 4 128.74 2 130.6632.38/32,90
62.11/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB130.91 0 125.47 52 130.9132.63/33,20
63.17/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk153.89 8 123.80 8 131.8033.52/34,10
64.4/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha160.59 58 132.26 0 132.2633.98/34,60
65.5/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB139.07 2 130.27 2 132.2733.99/34,60
66.18/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn133.33 8 127.17 6 133.1734.89/35,50
67.19/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak140.75 6 131.35 4 135.3537.07/37,70
68.6/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice156.65 2 131.62 4 135.6237.34/38,00
69.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor135.77 0 157.62 6 135.7737.49/38,10
70.12/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí133.78 2 130.47 150 135.7837.50/38,20
71.7/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk130.15 6 133.08 8 136.1537.87/38,50
72.20/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov134.30 2 149.30 2 136.3038.02/38,70
73.8/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB136.08 104 128.94 8 136.9438.66/39,30
74.21/DMPOSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami131.36 6 127.26 104 137.3639.08/39,80
75. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa128.07 50 133.65 4 137.6539.37/40,10
76.22/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha135.55 58 134.37 4 138.3740.09/40,80
77.13/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice140.83 2 134.73 4 138.7340.45/41,20
78.23/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB143.77 0 141.66 8 143.7745.49/46,30
79.9/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy170.32 154 144.45 0 144.4546.17/47,00
80.24/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc136.76 8 144.79 54 144.7646.48/47,30
81.14/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.143.47 2 145.85 2 145.4747.19/48,00
82.25/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc140.17 6 129.03 50 146.1747.89/48,70
83.10/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec138.28 8 158.85 106 146.2848.00/48,80
84.26/DMŠVEJD Jan 2004 2 Sušice161.14 2 147.07 0 147.0748.79/49,60
85.14/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec149.16 0 108.96 500 149.1650.88/51,80
86. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa142.36 8 172.55 200 150.3652.08/53,00
87.11/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc200.00 0 148.54 4 152.5454.26/55,20
88.12/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor170.32 106 153.01 2 155.0156.73/57,70
89.2/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice156.39 4 170.37 6 160.3962.11/63,20
90.15/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice112.16 52 111.01 50 161.0162.73/63,80
91.16/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha158.63 6 164.15 52 164.6366.35/67,50
92.27/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz169.89 6 149.49 256 175.8977.61/79,00
93.13/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha142.89 54 127.80 58 185.8087.52/89,10
94.28/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná138.97 52 172.03 52 190.9792.69/94,30
95.14/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha159.12 160 146.04 56 202.04103.76/105,60
96.29/DMCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy150.96 56 151.36 60 206.96108.68/110,60
97.15/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa168.20 50 203.53 356 218.20119.92/122,00
  HEK Jan 1979 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 142.31 2 144.31 75
2.1/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana
URBAN Daniel
2003
2001
2 KK Opava
Šumperk
4.00 999 147.61 6 153.619.30/6,468
3.2/DMWENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
4.00 999 167.42 204 371.42227.11/157,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec113.19 0 126.98 2 113.19 75
2.2/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.118.47 50 114.69 0 114.691.50/1,375
3.3/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice114.53 2 126.25 0 116.533.34/3,075
4.4/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno117.00 0 138.69 4 117.003.81/3,475
5.1/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha117.48 0 118.99 52 117.484.29/3,875
6.1/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc124.00 0 124.01 0 124.0010.81/9,675
7.5/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.124.08 0 124.99 8 124.0810.89/9,668
8.2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc122.47 2 120.83 4 124.4711.28/10,062
9.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy127.39 0 130.37 8 127.3914.20/12,557
10.6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor129.88 0 158.96 8 129.8816.69/14,753
11. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK131.66 0 168.21 0 131.6618.47/16,349
12.3/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn132.19 0 127.69 4 131.6918.50/16,346
13.3/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB160.52 2 132.50 0 132.5019.31/17,143
14.1/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc144.85 58 132.60 0 132.6019.41/17,140
15.4/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava136.82 54 131.22 2 133.2220.03/17,737
16.7/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky132.32 2 130.23 10 134.3221.13/18,735
17.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.148.40 4 132.54 2 134.5421.35/18,933
18.8/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK133.79 2 144.09 8 135.7922.60/20,031
19.3/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB133.20 6 129.93 6 135.9322.74/20,129
20.5/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha138.73 0 149.81 6 138.7325.54/22,627
21.9/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno137.64 2 136.21 6 139.6426.45/23,425
22.6/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha141.91 6 138.61 2 140.6127.42/24,223
23. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice141.93 0 144.31 4 141.9328.74/25,421
24.4/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha145.81 54 138.01 4 142.0128.82/25,519
25.7/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy146.64 4 133.16 10 143.1629.97/26,517
26.5/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc134.76 54 138.64 8 146.6433.45/29,615
27.8/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha141.06 52 140.97 6 146.9733.78/29,814
28.6/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice145.98 4 162.12 12 149.9836.79/32,513
29.10/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí146.00 4 144.73 54 150.0036.81/32,512
30.9/DMDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk143.12 52 149.74 4 153.7440.55/35,811
31.7/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc135.38 50 156.29 0 156.2943.10/38,110
32.8/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava216.93 4 154.64 2 156.6443.45/38,49
33.10/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy164.17 6 149.04 8 157.0443.85/38,78
34.9/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná168.89 8 156.16 2 158.1644.97/39,77
35.10/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha149.63 54 147.50 12 159.5046.31/40,96
36.11/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc156.22 4 280.70 4 160.2247.03/41,55
37. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor158.69 6 141.41 102 164.6951.50/45,54
38.12/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice162.96 2 166.32 104 164.9651.77/45,73
39.13/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha162.26 4 170.01 4 166.2653.07/46,92
40.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV143.40 52 154.37 12 166.3753.18/47,01
41.1/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice172.27 52 163.41 4 167.4154.22/47,90
42.14/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn146.62 104 163.49 6 169.4956.30/49,70
43.15/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 Frol249.73 102 168.02 4 172.0258.83/52,00
44.11/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc158.57 56 166.59 14 180.5967.40/59,50
45.2/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami166.57 104 177.48 6 183.4870.29/62,10
46.11/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy125.26 100 128.09 56 184.0970.90/62,60
47.16/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy195.02 58 175.71 12 187.7174.52/65,80
48.17/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno196.66 104 184.38 10 194.3881.19/71,70
49.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc188.70 6 169.06 52 194.7081.51/72,00
50.12/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK151.54 50 193.40 8 201.4088.21/77,90
51.12/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc197.45 4 215.08 6 201.4588.26/78,00
52.18/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha199.30 8 213.64 68 207.3094.11/83,10
53.13/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK162.06 52 140.38 104 214.06100.87/89,10
54.14/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor191.25 154 189.34 56 245.34132.15/116,80
55.4/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn173.74 158 213.03 104 317.03203.84/180,10
56.13/DSCAPALINI Nicola 2002 2+ Dukla B.1.00 999 153.75 206 359.75246.56/217,80
57.5/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná1.00 999 199.67 310 509.67396.48/350,30
58.15/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava229.25 406 231.05 304 535.05421.86/372,70
  BURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.109.34 2 119.90 4 111.34 75
2.1/DMKRÁL Adam 2003 2+ USK Pha116.60 0 115.15 0 115.153.81/3,475
3.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc119.20 2 113.94 2 115.944.60/4,168
4.1/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha114.35 2 120.20 0 116.355.01/4,562
5. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.117.20 0 115.15 2 117.155.81/5,257
6.2/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha125.16 0 117.70 0 117.706.36/5,753
7. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy132.68 10 120.41 0 120.419.07/8,149
8.1/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn122.48 6 120.58 0 120.589.24/8,346
9.3/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha121.29 0 126.25 106 121.299.95/8,943
10.1/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja120.64 2 125.62 54 122.6411.30/10,140
11.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus122.78 0 4.00 999 122.7811.44/10,337
12.2/U23MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.125.90 4 123.73 0 123.7312.39/11,135
13.3/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm122.41 54 119.07 6 125.0713.73/12,333
14.4/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha134.36 6 126.55 0 126.5515.21/13,731
15. LESKOVJAN Martin 1986 3+ Tech.Pha138.45 8 127.59 0 127.5916.25/14,629
16.3/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK123.77 6 125.67 2 127.6716.33/14,727
17.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha146.94 106 128.04 0 128.0416.70/15,025
18.2/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha132.90 50 129.14 0 129.1417.80/16,023
19.5/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn154.25 104 129.17 0 129.1717.83/16,021
20.4/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc136.44 6 127.21 2 129.2117.87/16,019
21.5/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava136.86 56 128.57 2 130.5719.23/17,317
22.6/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov133.60 0 136.46 50 133.6022.26/20,015
23.3/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc133.13 2 133.86 2 135.1323.79/21,414
24.7/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk133.23 2 118.97 52 135.2323.89/21,513
25.6/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk116.94 52 128.36 8 136.3625.02/22,512
26.4/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha151.64 8 137.46 4 141.4630.12/27,111
27.4/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha138.10 4 145.12 104 142.1030.76/27,610
28.8/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB1.00 999 143.49 0 143.4932.15/28,99
29.5/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV141.20 4 4.00 999 145.2033.86/30,48
30. KOČÍ Martin 1991 3+ Klášter.155.98 4 143.58 2 145.5834.24/30,87
31.1/VKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja143.39 4 144.99 4 147.3936.05/32,46
32.9/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor143.87 4 172.67 8 147.8736.53/32,85
33.10/DMMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava173.00 258 148.43 6 154.4343.09/38,74
34.3/U23KAŠPAR Čeněk 2000 3+ Dukla B.145.10 212 144.71 10 154.7143.37/39,03
35.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB149.20 8 204.71 8 157.2045.86/41,22
36.3/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov172.88 100 157.29 2 159.2947.95/43,11
37.11/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov177.80 60 156.22 6 162.2250.88/45,70
38.5/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc156.84 6 174.80 104 162.8451.50/46,30
39.12/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB145.46 56 162.99 2 164.9953.65/48,20
40.6/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK166.30 56 164.34 2 166.3455.00/49,40
41. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec167.57 12 167.13 6 173.1361.79/55,50
42.7/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc267.38 54 171.78 2 173.7862.44/56,10
43. KAŠPAR Jonáš 1991 2 Dukla B.125.76 56 135.39 50 181.7670.42/63,20
44.8/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB167.24 64 177.18 10 187.1875.84/68,10
45.9/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc157.96 104 184.90 4 188.9077.56/69,70
46.10/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol187.19 6 236.15 58 193.1981.85/73,50
47.13/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn161.55 56 195.32 4 199.3287.98/79,00
48.14/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn166.07 162 145.79 60 205.7994.45/84,80
49.11/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK161.58 106 150.32 56 206.3294.98/85,30
50.12/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor170.05 164 226.96 10 236.96125.62/112,80
51.15/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB180.32 60 186.93 58 240.32128.98/115,80
52.16/DMPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha149.02 100 154.67 108 249.02137.68/123,70
53. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa160.51 104 154.41 200 264.51153.17/137,60
54.17/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc160.60 108 139.85 160 268.60157.26/141,20
55.4/U23KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa210.67 118 268.50 210 328.67217.33/195,20
  PRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
146.31 10 137.15 2 139.15 75
2.1/VKAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
1 SKŽižkov
Kotva B.
146.01 58 149.87 2 151.8712.72/9,175
3.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
154.44 60 169.90 4 173.9034.75/25,075
4. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
165.77 10 149.10 54 175.7736.62/26,368
5.2/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
179.23 62 174.34 10 184.3445.19/32,568
6.3/DMHARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
180.13 260 159.79 262 421.79282.64/203,162
  MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
1 Klatovy
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl