3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši

08.06.2019   USD Liptovský Mikuláš - trať Váh
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Ján Piaček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. MIRGORODSKÝ Marko   9 SVK91.90 2 94.52 2 93.90 0
2.1/U23CHALOUPKA Václav, 1998, USK Pha CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha96.77 0 95.07 0 95.071.17/1,275
3. POLENCIC Nejc   9 SLO97.06 0 99.95 8 97.063.16/3,40
4. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.98.91 2 97.59 0 97.593.69/3,975
5.2/U23HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.99.34 4 98.65 0 98.654.75/5,175
6.3/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha105.92 2 96.84 2 98.844.94/5,375
7.4/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.100.74 0 97.05 2 99.055.15/5,575
8. DODOK Martin   9 SVK97.41 2 98.49 52 99.415.51/5,90
9.1/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha102.33 0 101.13 0 101.137.23/7,775
10.5/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.99.86 2 98.23 50 101.867.96/8,568
11.6/U23LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha97.93 4 95.03 52 101.938.03/8,668
12.7/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha104.29 6 96.61 6 102.618.71/9,368
13. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha102.36 2 100.69 2 102.698.79/9,468
14.8/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha119.05 2 102.82 0 102.828.92/9,568
15.1/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha106.99 2 103.50 0 103.509.60/10,268
16. JAVORNIK Jus   9 SLO106.34 6 101.97 2 103.9710.07/10,70
17. MRÁZ Juraj   9 SVK102.56 2 100.30 4 104.3010.40/11,10
18. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.104.44 0 106.60 54 104.4410.54/11,268
19.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus109.05 6 105.01 0 105.0111.11/11,862
20. BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha106.09 2 101.66 4 105.6611.76/12,557
21. KANCLER Tine   9 SLO104.67 2 100.35 50 106.6712.77/13,60
22.3/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja106.79 0 110.46 154 106.7912.89/13,753
23.1/DMKRÁL Adam 2003 2+ USK Pha107.00 0 105.24 50 107.0013.10/14,049
24.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.107.20 0 109.52 2 107.2013.30/14,246
25.2/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk107.52 0 105.31 2 107.3113.41/14,343
26.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc107.77 0 107.02 6 107.7713.87/14,840
27.3/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm110.19 2 107.17 2 109.1715.27/16,337
28. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy109.28 0 109.34 4 109.2815.38/16,435
29. RIEGEL Marek   9 SVK106.38 4 107.92 2 109.9216.02/17,10
30.4/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB110.24 0 109.93 102 110.2416.34/17,433
31.3/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha108.57 2 107.71 10 110.5716.67/17,831
32.5/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha114.58 2 111.32 0 111.3217.42/18,629
33.9/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn107.36 4 106.69 302 111.3617.46/18,627
34.6/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk110.25 2 120.27 6 112.2518.35/19,525
35.5/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK109.87 4 112.18 2 113.8719.97/21,323
36. LESKOVJAN Martin 1986 3+ Tech.Pha112.31 2 112.79 2 114.3120.41/21,721
37.4/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava104.31 202 112.98 2 114.9821.08/22,419
38.10/U23MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.115.58 0 118.33 2 115.5821.68/23,117
39.7/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov134.29 4 117.93 0 117.9324.03/25,615
40.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc116.00 2 116.96 2 118.0024.10/25,714
41.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha118.93 0 123.06 0 118.9325.03/26,713
42.11/U23TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc120.68 0 111.49 202 120.6826.78/28,512
43.8/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB130.46 6 120.53 2 122.5328.63/30,511
44.1/VKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja122.34 8 122.81 0 122.8128.91/30,810
45.3/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha126.18 4 123.14 2 125.1431.24/33,39
46.5/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc125.57 0 122.27 154 125.5731.67/33,78
47.4/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha121.29 154 122.54 4 126.5432.64/34,87
48.12/U23KAŠPAR Čeněk 2000 3+ Dukla B.124.87 56 122.78 6 128.7834.88/37,16
49.9/DMKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn129.64 2 145.14 8 131.6437.74/40,25
50.5/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK130.21 2 136.14 4 132.2138.31/40,84
51.6/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK189.19 58 131.25 2 133.2539.35/41,93
52.10/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn139.07 4 160.67 4 143.0749.17/52,42
53.11/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov155.89 110 139.94 4 143.9450.04/53,31
54.7/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc133.03 54 143.16 8 151.1657.26/61,00
55.6/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha143.48 8 136.15 300 151.4857.58/61,30
56.12/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha153.36 8 153.45 4 157.4563.55/67,70
57.13/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc151.33 8 164.39 12 159.3365.43/69,70
58.8/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc160.34 6 162.76 54 166.3472.44/77,10
59.14/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn165.61 16 125.42 52 177.4283.52/88,90
60. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec127.83 56 147.78 352 183.8389.93/95,80
61.15/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor133.53 154 148.41 52 200.41106.51/113,40
62.9/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol163.71 56 1.00 999 219.71125.81/134,00
63.6/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha119.95 102 126.21 102 221.95128.05/136,40
  NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl