4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši

09.06.2019   USD Liptovský Mikuláš - trať Váh
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Ján Piaček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. MIRGORODSKÝ Marko   9 SVK99.52 0 97.60 0 97.60 0
2. CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha101.30 0 103.91 2 101.303.70/3,875
3. HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.101.48 0 103.04 4 101.483.88/4,075
4. DODOK Martin   9 SVK99.69 4 99.53 2 101.533.93/4,00
5. LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha105.47 6 101.60 0 101.604.00/4,175
6. VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha99.78 2 99.92 4 101.784.18/4,375
7. HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.106.32 2 101.97 2 103.976.37/6,575
8. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha110.46 2 105.23 0 105.237.63/7,875
9. KUNA Václav 1998 1 Dukla B.103.72 2 107.25 0 105.728.12/8,375
10. POLENCIC Nejc   9 SLO104.24 56 105.88 0 105.888.28/8,50
11. MRÁZ Juraj   9 SVK106.71 0 106.09 0 106.098.49/8,70
12. PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha102.23 4 109.73 2 106.238.63/8,875
13. KANCLER Tine   9 SLO106.85 2 105.64 2 107.6410.04/10,30
14. KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha107.78 0 113.50 56 107.7810.18/10,475
15. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.109.06 2 105.89 2 107.8910.29/10,575
16. KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc117.54 0 106.34 2 108.3410.74/11,075
17. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus110.24 2 109.78 0 109.7812.18/12,568
18. BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha111.68 2 110.37 0 110.3712.77/13,162
19. JAVORNIK Jus   9 SLO108.43 4 107.33 4 111.3313.73/14,10
20. LHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha109.97 2 111.49 0 111.4913.89/14,257
21. KRÁL Adam 2003 2+ USK Pha109.73 4 108.30 4 112.3014.70/15,153
22. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha112.52 4 112.71 0 112.7115.11/15,549
23. RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.114.60 4 113.89 0 113.8916.29/16,749
24. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.112.23 2 118.05 150 114.2316.63/17,046
25. WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn114.57 0 115.69 6 114.5716.97/17,443
26. INDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK116.25 2 113.30 2 115.3017.70/18,140
27. URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk114.26 52 113.36 2 115.3617.76/18,237
28. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy113.89 2 119.35 4 115.8918.29/18,735
29. ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha116.56 0 117.88 0 116.5618.96/19,433
30. LESKOVJAN Martin 1986 3+ Tech.Pha115.36 2 115.78 6 117.3619.76/20,231
31. ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava121.00 2 113.52 4 117.5219.92/20,429
32. PŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha118.33 2 115.63 2 117.6320.03/20,527
33. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja113.10 52 115.80 2 117.8020.20/20,725
34. MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.117.36 2 119.03 4 119.3621.76/22,323
35. KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc117.74 2 127.57 54 119.7422.14/22,721
36. GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha116.44 4 111.97 54 120.4422.84/23,419
37. URBAN Michal 2004 2 Šumperk116.51 4 111.36 56 120.5122.91/23,517
38. RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm115.83 6 124.55 52 121.8324.23/24,815
39. RIEGEL Marek   9 SVK115.68 10 113.99 8 121.9924.39/25,00
40. POLLERT Jan 2005 2 USK Pha139.28 54 122.44 0 122.4424.84/25,514
41. FIALA Jakub 2001 2 Olomouc122.11 2 120.94 2 122.9425.34/26,013
42. VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha148.06 52 128.38 2 130.3832.78/33,612
43. ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB128.46 4 127.18 4 131.1833.58/34,411
44. KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja142.95 14 129.60 2 131.6034.00/34,810
45. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha130.75 4 133.75 2 134.7537.15/38,19
46. DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK141.22 4 131.26 4 135.2637.66/38,68
47. BEIER Matouš 2004 2 Trutnov130.88 6 114.94 102 136.8839.28/40,27
48. JIRAS Filip 2005 2 USK Pha137.53 2 138.49 6 139.5341.93/43,06
49. WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn138.70 4 137.84 2 139.8442.24/43,35
49. TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc135.84 4 4.00 999 139.8442.24/43,34
51. POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha136.08 6 144.62 4 142.0844.48/45,63
52. HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn135.33 8 149.05 12 143.3345.73/46,92
53. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec134.19 10 144.55 0 144.1946.59/47,71
54. KAŠPAR Čeněk 2000 3+ Dukla B.135.76 10 134.26 12 145.7648.16/49,30
55. VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor154.19 2 146.14 4 150.1452.54/53,80
56. MÍL Jakub 2003 2 Trutnov143.63 8 145.78 6 151.6354.03/55,40
57. STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc144.87 8 188.84 6 152.8755.27/56,60
58. KUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn138.98 104 141.49 12 153.4955.89/57,30
59. INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK149.70 4 140.36 152 153.7056.10/57,50
60. MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc154.26 8 163.65 10 162.2664.66/66,30
61. SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol161.06 4 169.67 102 165.0667.46/69,10
62. ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB121.92 52 124.86 52 173.9276.32/78,20
63. KOSÍK Dan 2004 2 Olomouc156.92 56 147.09 66 212.92115.32/118,20
  NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl