Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné

14.07.2019   Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.85.75 0 84.93 0 84.93 147
2.1/U23DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha83.90 2 84.51 2 85.900.97/1,1137
3.2/U23DUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha86.12 0 86.46 0 86.121.19/1,4132
4. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK87.40 2 87.43 0 87.432.50/2,9127
5.1/DMALTMAN MARCELLA 2004 9 USA PWRC90.16 2 87.62 0 87.622.69/3,20
6.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB87.91 0 88.05 50 87.912.98/3,5122
7.2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor88.45 0 87.07 2 88.453.52/4,1117
8. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.4.00 999 88.97 0 88.974.04/4,8112
9.2/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha94.60 2 90.63 0 90.635.70/6,7107
10. FEINE CONSTANZE 1999 9 GER BSV Halle88.99 2 89.22 2 90.996.06/7,10
11. JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B.93.78 4 91.05 0 91.056.12/7,2102
12.3/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK94.03 0 89.53 2 91.536.60/7,897
13.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha93.67 2 93.48 0 93.488.55/10,192
14.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc93.28 2 95.99 0 95.2810.35/12,287
15. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor93.48 2 93.70 2 95.4810.55/12,482
16.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV95.67 0 96.17 2 95.6710.74/12,677
17.2/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha99.76 2 94.15 2 96.1511.22/13,272
18. WILD CHARLOTTE 2005 9 GER LKV Sa-An.97.39 4 96.65 0 96.6511.72/13,80
19.3/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha94.73 2 93.49 4 96.7311.80/13,967
20.3/VMPURGEROVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB96.94 0 96.33 2 96.9412.01/14,162
21.4/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha101.54 2 96.03 2 98.0313.10/15,457
22.4/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha97.60 2 96.66 2 98.6613.73/16,252
23.5/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor102.49 4 100.71 0 100.7115.78/18,647
24.4/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK101.71 0 101.33 0 101.3316.40/19,342
25.6/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB102.70 0 114.16 6 102.7017.77/20,937
26.5/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha101.04 2 107.32 2 103.0418.11/21,332
27.1/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB103.56 0 102.46 6 103.5618.63/21,927
28.6/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto107.29 4 104.10 0 104.1019.17/22,622
29.5/VMSEHNALOVÁ Marie 1981 3+ USK Pha105.27 0 4.00 999 105.2720.34/23,921
30. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 So Písek105.67 0 104.98 6 105.6720.74/24,420
31.7/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha104.32 6 103.92 2 105.9220.99/24,719
32.8/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand106.60 4 107.21 0 107.2122.28/26,218
33.2/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB108.37 0 126.51 8 108.3723.44/27,617
34.7/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice110.34 0 127.26 0 110.3425.41/29,916
35. SOHN EMMA 2008 9 GER LKV Sa-An.108.30 4 114.08 4 112.3027.37/32,20
36.6/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň114.88 6 108.40 4 112.4027.47/32,315
37. HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha133.39 2 112.59 0 112.5927.66/32,614
38.3/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand108.61 4 115.63 6 112.6127.68/32,613
39. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja113.46 0 112.77 0 112.7727.84/32,812
40.1/VSPLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 Benátky112.21 2 111.45 4 114.2129.28/34,511
41.3/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk110.29 4 115.68 6 114.2929.36/34,610
42.4/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand115.32 0 116.91 4 115.3230.39/35,89
43.8/DMKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha128.22 2 115.71 0 115.7130.78/36,28
44.1/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník115.14 2 142.99 4 117.1432.21/37,97
45.5/ZMALTMAN ISABELLA 2007 9 USA PWRC114.25 4 123.98 2 118.2533.32/39,20
46. HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz127.10 2 114.72 4 118.7233.79/39,86
47. ESBACH JENNY 2006 9 GER LKV Sa-An.115.89 4 115.71 4 119.7134.78/41,00
48.9/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.121.53 8 118.84 4 122.8437.91/44,65
49.6/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy146.81 4 121.62 2 123.6238.69/45,64
50.7/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha124.58 10 125.12 2 127.1242.19/49,73
51.8/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.136.97 0 128.54 2 130.5445.61/53,72
52.9/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand137.76 8 138.91 6 144.9159.98/70,61
53.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav121.14 56 174.26 52 177.1492.21/108,60
54.10/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak145.91 52 141.27 58 197.91112.98/133,00
  RUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRITSCHE LISA 1993 9 GER BSV Halle4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl