Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů

15.08.2020   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
2 Dukla B.
Boh.Pha
112.33 0 111.99 0 111.99 43
2.1/DMRIANTOVÁ Anežka
NOVÁK Václav
2008
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
121.51 4 121.85 0 121.859.86/8,839
3.1/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej, 2007, KK Brand VENC Ondřej
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
129.60 4 126.29 0 126.2914.30/12,835
4.2/ZSVACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto
2008
2007
KK Brand
KK Brand
129.22 2 127.88 0 127.8815.89/14,231
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
132.65 4 129.14 0 129.1417.15/15,327
6.3/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
3 KK Brand
KK Brand
131.01 2 132.64 2 133.0121.02/18,823
7.4/ZSINDRUCH Tomáš
MOTLOVÁ Andrea
2008
2006
2 KVS HK
KVS HK
131.60 2 134.21 0 133.6021.61/19,319
8.1/VHOLÝ Jiří
ŠEJVLOVÁ Lenka
1957
1973
2 Rakovník
Rakovník
141.23 2 140.52 0 140.5228.53/25,515
9.2/DMSAMKOVÁ Olga
SAMEK Petr
2005
2008
2 Třebech.
Třebech.
151.84 10 139.35 2 141.3529.36/26,211
10.2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
147.22 4 140.28 2 142.2830.29/27,07
11.2/VEGERT Luděk
KOHOUTOVÁ Lenka
1971
1974
3 Rakovník
Rakovník
184.91 6 146.87 2 148.8736.88/32,96
12. GOTVALD Robert
SON Yunmi
1990
1985
2 Č.Lípa
Č.Lípa
140.96 10 144.37 6 150.3738.38/34,35
13.3/DMHANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
3 Třebech.
Třebech.
165.32 4 154.02 4 158.0246.03/41,14
14.1/ZMBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
3 Trutnov
Trutnov
156.47 14 158.49 2 160.4948.50/43,33
15.5/ZSPODUŠKOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
178.68 8 157.25 4 161.2549.26/44,02
16.4/DMHADRABA Martin
BURGEROVÁ Ester
2005
2004
3 Frol
Frol
150.74 12 159.29 8 162.7450.75/45,31
17.1/U23BÁČOVÁ Michaela
KRČ Ladislav
1998
1999
KK Brand
Dukla B.
168.19 2 4.00 999 170.1958.20/52,00
18.2/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie
HILAR Mikoláš
2010
2009
USK Pha
USK Pha
168.69 6 172.60 8 174.6962.70/56,00
19.3/VMPODUŠKA Patrik
PODUŠKOVÁ Marie
1976
1974
So Trója
So Trója
135.85 358 166.64 12 178.6466.65/59,50
  PODUŠKOVÁ Klára
KRÁL Matěj
2008
2008
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAŤKOVÁ Eliška
KEPŠTA Martin
2009
2009
KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
2 Třebech.
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl