Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ

06.05.2022   Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
ředitel: Tomáš Palouda   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.14:12,40 37
2.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.14:31,0018.60/2,229
3.1/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.14:31,3018.90/2,221
4.1/VMŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.14:55,3042.90/5,013
5.1/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.15:19,3066.90/7,89
6.1/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.15:35,7083.30/9,85
7.2/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.16:28,10135.70/15,91
8.2/ZSNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.16:47,00154.60/18,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno14:16,10 31
2.2/U23KOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav14:18,102.00/0,223
3. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.14:21,105.00/0,615
4.3/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 2 Č.Kruml.14:36,1020.00/2,37
5.1/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.16:23,20127.10/14,83
6.1/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVSČB16:25,60129.50/15,12
7.2/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.19:10,50294.40/34,41
8.1/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.19:45,70329.60/38,50
9.2/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.20:56,90400.80/46,80
10.3/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 Č.Kruml.21:09,50413.40/48,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 MT Loko Plz12:02,80 39
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz12:47,7044.90/6,231
3.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně13:26,6083.80/11,627
4.1/DMKASPER Jakub 2007 Č.Kruml.13:29,7086.90/12,023
5.2/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 2 Č.Kruml.13:35,5092.70/12,819
6.1/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně13:55,50112.70/15,615
7.1/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice13:58,90116.10/16,111
8.3/U23ONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.14:12,70129.90/18,010
9.2/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.14:27,60144.80/20,09
10.3/DMFRANZ Jakub 2007 Loko Plz14:40,20157.40/21,88
11.2/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.14:54,40171.60/23,77
12.2/VMÁČE Lukáš 1977 Č.Kruml.15:05,60182.80/25,36
13.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.15:45,10222.30/30,85
14.1/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně16:24,70261.90/36,24
15.3/VVEBER Jan 1971 Č.Kruml.17:15,10312.30/43,23
16.3/ZSNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.18:16,80374.00/51,72
17.4/ZSKOPŘIVA Filip 2008 Č.Kruml.18:48,80406.00/56,21
18.5/ZSHITHA Čeněk 2008 Č.Kruml.18:55,20412.40/57,10
19.6/ZSKOFROŇ Lukáš 2008 Č.Kruml.19:07,60424.80/58,80
20.4/DMLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.19:23,60440.80/61,00
21.2/VMŠVEHLA Jan 1987 Č.Kruml.19:38,30455.50/63,00
22.7/ZSMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.20:05,30482.50/66,80
23.2/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.21:33,40570.60/78,90
24.5/DMOPEKAR Dominik 2007 Č.Kruml.22:29,20626.40/86,70
  TALÍŘ Matyáš 2007 Č.Kruml.DNS 0
  MÁČE Jan 2010 Č.Kruml.DNS 0
  MÁČE Jiří 2010 Č.Kruml.DNS 0
  ŠAFAŘÍK Viktor 2011 Č.Kruml.DNS 0
  FIKEJS Adam 1985 Č.Kruml.DNS 0
  VEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.DNS 0
  OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PLACHTOVÁ Alexandra
NOVÁK Martin
1998
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:13,80 32
2. HÁŠA Michal
UHLÍK Jan
1981
2008
3 Bechyně
Bechyně
15:02,4048.60/5,724
3.1/U23KOLIHOVÁ Hana
ONDŘICH Adam
2003
2004
1 Soběslav
Č.Kruml.
15:02,8049.00/5,716
4.1/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena
KASPER Jakub
2006
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:06,0052.20/6,18
5.2/U23KUČEROVÁ Veronika
SKOŘEPA Vojtěch
1999
1999
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:21,5067.70/7,94
6.1/ZSŠAFAŘÍK Pavel
ŠUTTA Jan
2008
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:21,7067.90/8,03
7.3/U23KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:37,9084.10/9,92
8. HŘEBCOVÁ Helena
JELÍNEK Šimon
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
15:43,2089.40/10,51
9.1/VMVEBER Jan
VELINGER Karel
1971
1980
Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:52,10158.30/18,50
10.2/DMDVOŘÁKOVÁ Alžběta
PALOUDA Mikoláš
2008
2007
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:19,30245.50/28,80
  NĚMCOVÁ Marie
VEJNAR Samuel
2000
2005
1 KK Brno
Č.Kruml.
DNS 0
  KAŠPAROVÁ Anna
PEŠKA Libor
1985
1987
2 Sláv.HK
Č.Kruml.
DNS 0
Oddíl