Slalom v Třebechovicích

28.09.2014   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 KVS HK
Dukla B.
123.90 52 120.50 2 122.50 40
2. JINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
125.50 2 126.60 2 127.505.00/4,136
3. VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
128.80 2 131.10 4 130.808.30/6,832
4. STEJSKAL Ondřej
ŠENK Marek
1975
1974
2 KK Brand
KK Brand
135.40 2 134.40 0 134.4011.90/9,728
5. STRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
136.20 0 135.90 0 135.9013.40/10,924
6. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
139.00 0 4.00 999 139.0016.50/13,520
7. KAŠPAROVÁ Anna
OSOCHOVSKÁ Michaela
1985
1986
Sláv.HK
KVS HK
143.60 2 140.60 0 140.6018.10/14,816
8. HÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
141.00 4 140.10 2 142.1019.60/16,012
9. BOHATÝ Karel
SOUČEK Marek
2001
1999
Třebech.
KVS HK
136.70 6 138.60 4 142.6020.10/16,48
10. PAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
3 Třebech.
Třebech.
143.00 2 144.30 4 145.0022.50/18,47
11. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
146.40 0 148.00 4 146.4023.90/19,56
12. PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
Rakovník
Rakovník
151.30 0 148.60 0 148.6026.10/21,35
13. ŠESTÁK Karel
BOHATÝ Karel
1971
1974
3 Č.Skal.
Třebech.
146.30 8 145.20 8 153.2030.70/25,14
14. ZEMAN Vojtěch
DUŠKOVÁ Michala
2000
2000
USK Pha
USK Pha
155.20 8 148.50 8 156.5034.00/27,83
15. KARLOVSKÝ Marek
ŘÍHOVÁ Eva
1997
2000
KVS HK
USK Pha
157.90 2 153.00 4 157.0034.50/28,22
16. KAŠPAR Jaroslav
DUŠEK Vladimír
1956
1957
Sláv.HK
Sláv.HK
162.90 2 161.20 2 163.2040.70/33,21
17. KADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
USK Pha
USK Pha
165.30 4 161.30 4 165.3042.80/34,90
18. ŘÍHA Matyáš
URBÁNEK Matyáš
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
165.40 2 164.40 4 167.4044.90/36,70
19. MAJER Kryštof
JAKL Vincent
2001
2001
USK Pha
USK Pha
176.70 62 163.40 6 169.4046.90/38,30
20. JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
178.90 0 179.10 2 178.9056.40/46,00
21. ONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
181.70 4 180.10 16 185.7063.20/51,60
  BOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WINTER Eduard
WINTER Tomáš
1956
1979
3 Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení