Hanácký slalom

27.09.2015   Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. BEŇUŠ Matěj 1987 SVK4.00 999 110.00 0 110.00 0
2.1/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc113.80 0 109.60 2 111.601.60/1,574
3.1/U23KRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.124.50 4 113.30 0 113.303.30/3,066
4.1/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha4.00 999 114.10 0 114.104.10/3,758
5.1/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha119.60 2 113.20 2 115.205.20/4,754
6.2/VMRAŠNER Martin 1980 2 Šumperk126.70 0 115.50 0 115.505.50/5,050
7.2/U23KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí4.00 999 117.00 0 117.007.00/6,446
8.3/U23CVIKL Ondřej 1992 USK Pha127.50 0 115.40 2 117.407.40/6,742
9.4/U23MARTINKA Tomáš 1993 3 KK Brno130.00 0 118.80 0 118.808.80/8,038
10.1/ZSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk129.50 2 119.20 0 119.209.20/8,434
11.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc4.00 999 118.10 2 120.1010.10/9,230
12.3/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK126.70 2 120.20 2 122.2012.20/11,126
13.2/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk128.60 0 118.50 4 122.5012.50/11,422
14. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh132.50 2 123.80 0 123.8013.80/12,521
15.3/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc123.60 2 4.00 999 125.6015.60/14,220
16. RUBINT Martin 1990 Kroměříž135.00 0 121.70 4 125.7015.70/14,319
17.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí136.20 0 126.10 0 126.1016.10/14,618
18.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná138.10 0 124.90 2 126.9016.90/15,417
19.4/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel134.40 2 125.70 2 127.7017.70/16,116
20.5/DSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel130.80 0 123.80 4 127.8017.80/16,215
21.3/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.147.20 2 126.00 2 128.0018.00/16,414
22.2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk141.20 0 126.40 2 128.4018.40/16,713
23.4/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec127.70 4 4.00 999 131.7021.70/19,712
24.3/ZSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc130.00 2 128.00 4 132.0022.00/20,011
24.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo143.10 2 132.00 0 132.0022.00/20,010
26.5/U23BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž145.50 2 128.50 4 132.5022.50/20,59
27.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc143.00 4 130.70 2 132.7022.70/20,68
28.4/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc141.00 2 133.40 0 133.4023.40/21,37
29.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk143.90 6 133.10 2 135.1025.10/22,86
30.5/ZSHALA Jiří 2002 Olomouc146.90 4 132.20 4 136.2026.20/23,85
31.6/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí146.20 0 134.30 2 136.3026.30/23,94
32.6/DSŠILHÁNEK Miroslav 1998 Kroměříž142.40 0 131.60 6 137.6027.60/25,13
33.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc143.60 0 136.50 4 140.5030.50/27,72
34.4/ZMSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.163.20 2 143.90 2 145.9035.90/32,61
35.5/ZMHRADEC Matěj 2003 Olomouc152.70 2 140.20 6 146.2036.20/32,90
36.7/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava156.20 2 148.30 0 148.3038.30/34,80
37.8/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.161.40 0 149.20 0 149.2039.20/35,60
38.6/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava168.10 6 158.80 2 160.8050.80/46,20
39.9/ZSLÁTAL Filip 2001 Olomouc189.20 4 158.00 4 162.0052.00/47,30
40.5/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami164.70 0 1.00 999 164.7054.70/49,70
  DANĚK Dominik 1998 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení