4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4

24.04.2016   Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja
ředitel: Pavel Přindiš   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
r-body
ČP
 
1. VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha100.83 0 95.93 0 95.93 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina, 1990, USK Pha KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha98.06 2 97.33 0 97.331.40/1,568
3.1/VHILGERTOVÁ Štěpána, 1968, Dukla B. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.99.70 6 100.45 0 100.454.52/4,762
4.1/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha99.97 4 96.82 4 100.824.89/5,157
5.2/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice100.90 2 102.20 2 104.208.27/8,653
6. ORNSTOVÁ Eva 1989 2 Dukla B.104.37 2 102.76 2 104.768.83/9,249
7.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice106.65 2 105.36 0 105.369.43/9,846
8. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha109.88 0 106.82 4 110.8214.89/15,543
9.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha107.47 0 113.50 0 113.5017.57/18,340
10.2/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha109.21 0 109.48 6 115.4819.55/20,437
11.3/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.111.95 2 106.70 0 106.7010.77/11,235
12.3/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno111.96 2 106.25 2 108.2512.32/12,833
13.2/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice113.13 6 106.72 4 110.7214.79/15,431
14.4/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.106.85 4 108.71 8 110.8514.92/15,629
15.5/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava108.28 4 4.00 999 112.2816.35/17,027
16.4/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc117.85 0 111.44 2 113.4417.51/18,325
17.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno125.17 2 112.31 2 114.3118.38/19,223
18.4/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn117.94 4 112.53 2 114.5318.60/19,421
19.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava117.29 2 114.82 2 116.8220.89/21,819
20.2/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec113.29 6 119.05 104 119.2923.36/24,417
21.5/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha117.12 56 118.22 2 120.2224.29/25,315
22. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice123.11 4 117.01 4 121.0125.08/26,114
23.6/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8121.38 2 4.00 999 123.3827.45/28,613
24.7/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy119.63 4 4.00 999 123.6327.70/28,912
25.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2+ Stonava143.87 56 119.59 10 129.5933.66/35,111
26.8/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec126.20 4 134.90 102 130.2034.27/35,710
27.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc123.31 8 136.48 4 131.3135.38/36,99
28.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV127.26 6 134.14 12 133.2637.33/38,98
29. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB133.40 2 4.00 999 135.4039.47/41,17
30.4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc144.98 4 134.16 2 136.1640.23/41,96
31.2/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha132.92 8 130.11 8 138.1142.18/44,05
32. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy149.46 10 127.62 14 141.6245.69/47,64
33.6/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc171.67 10 141.07 4 145.0749.14/51,23
34.9/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava153.11 8 4.00 999 161.1165.18/67,92
  KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl