Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího

23.07.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus69.39 0 69.75 4 69.39 144
2.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB71.32 6 71.54 0 71.542.15/3,1136
3.1/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky76.42 2 73.58 0 73.584.19/6,0132
4.1/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky71.61 6 73.52 2 75.526.13/8,8128
5. STACH Daniel 1988 SKVS ČB84.55 0 80.48 0 80.4811.09/16,0124
6.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB80.73 0 84.46 0 80.7311.34/16,3120
7.2/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník78.56 8 75.15 6 81.1511.76/16,9116
8.2/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand81.55 0 82.45 0 81.5512.16/17,5112
9.3/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor80.05 6 80.21 2 82.2112.82/18,5108
10.3/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.89.57 100 80.53 2 82.5313.14/18,9104
11.4/VMTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB84.18 0 84.84 2 84.1814.79/21,3100
12.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky78.65 56 78.69 6 84.6915.30/22,096
13.2/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz86.27 2 85.22 0 85.2215.83/22,892
14.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa84.46 2 85.45 0 85.4516.06/23,188
15.2/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.83.28 8 84.35 2 86.3516.96/24,484
16. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor76.28 54 78.58 8 86.5817.19/24,880
17.3/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice85.27 202 83.03 4 87.0317.64/25,476
18.3/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand86.77 104 85.77 2 87.7718.38/26,572
19.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV87.37 2 88.38 0 88.3818.99/27,468
20.1/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB87.31 2 88.51 0 88.5119.12/27,664
21.2/VTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.97.60 2 89.88 0 89.8820.49/29,560
22.4/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand88.35 2 88.50 4 90.3520.96/30,256
23.3/VROMASHKIN DMITRIJ 1968 Moskva, RUS89.00 2 88.16 4 91.0021.61/31,10
24.4/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy95.43 2 91.60 0 91.6022.21/32,052
25.5/VPRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB103.32 6 91.73 0 91.7322.34/32,248
26.4/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha89.94 2 90.56 12 91.9422.55/32,544
27.5/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB88.86 4 92.13 6 92.8623.47/33,843
28.5/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha103.24 6 90.93 2 92.9323.54/33,942
29.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor93.19 0 92.96 0 92.9623.57/34,041
30.6/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand96.93 60 89.17 4 93.1723.78/34,340
31.6/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy89.42 50 88.46 6 94.4625.07/36,139
32.6/VMHEŘMÁNEK Antonín 1973 SKŽižkov95.95 2 90.71 4 94.7125.32/36,538
33.6/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB97.55 6 92.91 2 94.9125.52/36,837
34.7/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha90.97 4 95.23 0 94.9725.58/36,936
35.3/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm92.92 4 95.27 0 95.2725.88/37,335
36.8/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB94.15 2 94.62 4 96.1526.76/38,634
37.9/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky94.81 2 94.46 10 96.8127.42/39,533
38.4/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand97.36 2 92.95 4 96.9527.56/39,732
39.5/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand95.07 2 96.56 2 97.0727.68/39,931
40.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus95.20 2 97.24 2 97.2027.81/40,130
41.7/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.96.94 2 100.94 8 98.9429.55/42,629
42.8/VPUTZER PAVEL 1967 Utopenci Kaplice, ITA97.80 2 103.69 0 99.8030.41/43,80
43.7/VMMATĚJKA Jakub 1981 3 SKŽižkov102.87 4 100.20 0 100.2030.81/44,428
44.7/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice78.19 54 94.84 6 100.8431.45/45,327
45.6/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha97.36 4 99.82 6 101.3631.97/46,126
46.10/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky99.77 2 103.82 4 101.7732.38/46,725
47.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice108.11 4 97.91 4 101.9132.52/46,924
48.8/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha102.22 4 98.64 4 102.6433.25/47,923
49.11/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha107.78 4 99.19 4 103.1933.80/48,722
50.7/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB101.82 2 102.83 10 103.8234.43/49,621
51.8/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand103.10 2 101.92 6 105.1035.71/51,520
52.12/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha100.92 8 101.63 4 105.6336.24/52,219
53.13/ZSNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy109.56 2 102.67 4 106.6737.28/53,718
54.9/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník104.45 6 105.51 2 107.5138.12/54,917
55.9/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.116.46 0 102.09 8 110.0940.70/58,716
56.14/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky114.67 2 111.77 0 111.7742.38/61,115
57.9/VVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor109.79 2 110.20 6 111.7942.40/61,114
58.15/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha110.35 2 131.97 8 112.3542.96/61,913
59.10/ZMBÍZEK Marek 2005 3 KK Brand110.83 56 110.83 2 112.8343.44/62,612
60.16/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice106.77 8 116.97 56 114.7745.38/65,411
61.8/VMCUC Michal 1977 Tech.Pha115.54 4 110.88 4 114.8845.49/65,610
62.17/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB113.20 2 116.55 4 115.2045.81/66,09
63.1/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB116.52 2 120.27 4 118.5249.13/70,80
64.11/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand124.90 2 116.17 4 120.1750.78/73,28
65.9/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor119.39 2 4.00 999 121.3952.00/74,97
66.3/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz118.54 8 118.46 4 122.4653.07/76,56
67.12/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha120.59 6 123.45 6 126.5957.20/82,45
67.13/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand129.28 62 122.59 4 126.5957.20/82,44
69.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník128.74 2 126.51 6 130.7461.35/88,43
70.14/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.130.83 4 125.15 10 134.8365.44/94,32
71.15/ZMKOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB132.08 4 146.33 8 136.0866.69/96,11
72.4/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně123.45 14 101.29 56 137.4568.06/98,10
73.10/VAMMETSIANOV MARAT 1970 Moskva, RUS128.50 10 125.67 56 138.5069.11/99,60
74.16/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha130.92 58 144.38 10 154.3884.99/122,50
75.17/ZMSTREJC Václav 2005 SKVS ČB159.06 106 146.85 12 158.8589.46/128,90
76.2/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK168.62 12 145.49 16 161.4992.10/132,70
77.3/PZMAREK Kryštof 2006 Roudnice1.00 999 163.24 10 173.24103.85/149,70
78.11/VALEKSEEV SERGEY 1970 Moskva, RUS4.00 999 119.20 56 175.20105.81/152,50
79.10/VMPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor126.31 52 1.00 999 178.31108.92/157,00
80.12/VBUKRYNSKY ALEX 1968 Moskva, RUS4.00 999 141.30 62 203.30133.91/193,00
  ATEJ URBANČIČ ZOBEC 2006 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KIMI STEVANOVIČ 2005 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VID POLENČIČ 2004 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN GAJŠEK 2003 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MIHA FAGANELJ 2003 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAN SUŠMEL 2002 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROK BEZELJAK 2002 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ANDRAŽ PAVŠIČ 2001 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTEFAN BOŽIČ 2001 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TINE KANCLER 1999 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAKOB JEŽ 1998 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČRT IPAVEC 1984 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROK BEZELJAK 1980 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DEAN BEZELJAK 1969 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINEK Hugo 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUDA Štěpán 2004 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl