Slalom "O pracku krumlovského medvěda"

12.05.2019   stejně jako závod č.56
ředitel: Tomáš Palouda   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB86.40 4 89.00 4 90.40
2K1M/2KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB92.00 0 92.70 4 92.00
3K1M/3PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz95.20 0 92.90 0 92.90
4C1M/1ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB95.50 4 93.70 2 95.70
5K1M/4ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz98.10 0 95.90 0 95.90
6K1M/5ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz96.20 0 98.70 2 96.20
7K1M/6VEJVODA Ondřej 1980 3+ Č.Kruml.98.30 0 102.70 2 98.30
8K1M/7NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB100.20 2 98.40 2 100.40
9K1M/8FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.98.60 6 98.70 2 100.70
10C1M/2NOVÁK Martin 1991 3+ Č.Kruml.105.60 4 101.70 0 101.70
11C1M/3ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB99.90 4 99.90 2 101.90
12C1M/4NOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.98.70 4 100.10 6 102.70
13C1M/5PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB103.80 4 101.90 2 103.90
14K1M/9MÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav104.20 0 107.00 8 104.20
15K1M/10PANZER Martin 2007 2 Loko Plz104.00 2 102.60 2 104.60
16K1M/11ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB99.50 6 103.30 4 105.50
17K1M/12KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.107.30 52 101.90 4 105.90
18K1M/13PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB101.40 6 104.30 8 107.40
19K1M/14KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB100.90 8 105.70 12 108.90
20K1M/15OLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.109.50 2 109.10 0 109.10
21C1M/6HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor114.50 2 109.40 0 109.40
22C1M/7VEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.103.80 6 110.00 2 109.80
23C1M/8KLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.102.20 8 104.50 54 110.20
24K1M/16ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak108.20 2 113.80 2 110.20
25K1M/17UHLÍK Jan 2008 3 Bechyně127.20 4 108.80 2 110.80
26K1W/1PALOUDOVÁ Karolína 2000 3+ Č.Kruml.111.00 6 109.30 2 111.30
27K1M/18VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice109.60 2 107.40 4 111.40
28C1W/1KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.116.20 0 107.60 4 111.60
29K1W/2KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.109.60 2 112.50 4 111.60
30K1W/3NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.114.70 2 110.20 2 112.20
31C1M/9WALTER Jakub 1998 2 Olomouc108.90 4 125.40 2 112.90
32K1M/19ONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.105.00 10 106.90 6 112.90
33K1M/20HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz112.20 2 116.60 8 114.20
34C1W/2PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.113.50 2 114.70 4 115.50
35C1M/10MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.113.00 10 110.05 6 116.05
36K1M/21ŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.122.90 4 114.70 2 116.70
37C1M/11PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB118.50 0 4.00 999 118.50
38K1W/4LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav121.40 0 119.10 0 119.10
39C1M/12PRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB119.30 0 119.70 0 119.30
40K1W/5KOLIHOVÁ Hana 2003 3+ Soběslav117.80 4 117.50 2 119.50
41K1W/6ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz122.80 6 117.40 4 121.40
42K1M/22SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav142.60 4 115.40 6 121.40
43PWK/1HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak119.50 2 129.40 4 121.50
44K1M/23KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.121.20 8 121.10 2 123.10
45C1M/13PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz122.30 2 132.50 4 124.30
46K1M/24ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak121.40 8 123.30 2 125.30
47K1M/25PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.121.50 6 123.70 2 125.70
48K1M/26PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.154.00 4 125.00 2 127.00
49K1W/7MÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz123.80 6 120.10 8 128.10
50C1M/14ŠVADLENA Václav 1985 3 Č.Kruml.137.20 6 124.10 6 130.10
51K1W/8KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.132.80 6 131.20 0 131.20
52C1M/15JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek104.80 260 116.00 16 132.00
53K1M/27BOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB149.80 10 128.50 4 132.50
54K1M/28NOVOSAD Jonáš 2006 3 Č.Kruml.127.80 6 132.30 10 133.80
55C2M/1NOVOSAD Lukáš
NOVOSAD Jonáš
1976
2006
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
131.00 6 124.50 54 137.00
56C2M/2PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
148.00 114 125.80 12 137.80
57K1W/9PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.136.20 12 150.80 6 148.20
58C2M/3ČIHOVSKÝ Šimon
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
155.00 16 144.70 10 154.70
59K1W/10BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav145.70 10 140.70 16 155.70
60C2X/1KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
144.80 110 145.60 12 157.60
61K1W/11ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.153.90 6 156.60 6 159.90
62C2M/4VEJVODA Ondřej
PALOUDA Tomáš
1980
1969
Č.Kruml.
Č.Kruml.
155.60 10 1.00 999 165.60
63K1M/29KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB174.20 4 165.40 2 167.40
64K1M/30HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB157.00 12 153.90 110 169.00
65K1M/31KREMLA Jakub 2006 Soběslav185.30 112 157.20 12 169.20
66C2X/2PLACHTOVÁ Alexandra
WALTER Jakub
1998
1998
2 Č.Kruml.
Olomouc
205.30 58 153.20 18 171.20
67C1W/3PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.182.20 4 164.80 8 172.80
68K1M/32ONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.186.20 8 181.60 8 189.60
69K1W/12ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB166.90 56 180.50 12 192.50
70C1M/16OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.157.20 58 197.10 8 205.10
71C2X/3KASPER Jakub
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
2007
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
212.50 12 254.40 12 224.50
72K1M/33PLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB213.10 14 185.30 206 227.10
73C1M/17NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.169.70 64 4.00 999 233.70
74K1M/34FENCL Mikoláš Aleš 2006 Č.Kruml.207.30 162 181.50 122 303.50
75K1M/35ŠVEHLA Jan 1987 Č.Kruml.183.30 302 203.70 204 407.70
Oddíl