Slalom "O pracku krumlovského medvěda"

12.05.2019   stejně jako závod č.56
ředitel: Tomáš Palouda   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak119.50 2 129.40 4 121.50 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.116.20 0 107.60 4 111.60 5
2.1/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.113.50 2 114.70 4 115.503.90/3,51
3.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.182.20 4 164.80 8 172.8061.20/54,80

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB95.50 4 93.70 2 95.70 37
2. NOVÁK Martin 1991 3+ Č.Kruml.105.60 4 101.70 0 101.706.00/6,333
3.2/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB99.90 4 99.90 2 101.906.20/6,529
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.98.70 4 100.10 6 102.707.00/7,325
5.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB103.80 4 101.90 2 103.908.20/8,621
6.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor114.50 2 109.40 0 109.4013.70/14,317
7.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.103.80 6 110.00 2 109.8014.10/14,713
8.1/DSKLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.102.20 8 104.50 54 110.2014.50/15,29
9.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Olomouc108.90 4 125.40 2 112.9017.20/18,08
10.3/DMMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.113.00 10 110.05 6 116.0520.35/21,37
11.4/DMPÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB118.50 0 4.00 999 118.5022.80/23,86
12.2/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB119.30 0 119.70 0 119.3023.60/24,75
13.1/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz122.30 2 132.50 4 124.3028.60/29,94
14. ŠVADLENA Václav 1985 3 Č.Kruml.137.20 6 124.10 6 130.1034.40/35,93
15.2/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek104.80 260 116.00 16 132.0036.30/37,92
16.2/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.157.20 58 197.10 8 205.10109.40/114,31
17.3/ZSNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.169.70 64 4.00 999 233.70138.00/144,20
  JIRKA David 1985 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. NOVOSAD Lukáš
NOVOSAD Jonáš
1976
2006
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
131.00 6 124.50 54 137.00 6
2.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
148.00 114 125.80 12 137.800.80/0,62
3.2/DMČIHOVSKÝ Šimon
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
155.00 16 144.70 10 154.7017.70/12,91
4.1/VMVEJVODA Ondřej
PALOUDA Tomáš
1980
1969
Č.Kruml.
Č.Kruml.
155.60 10 1.00 999 165.6028.60/20,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 3+ Č.Kruml.111.00 6 109.30 2 111.30 27
2.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.109.60 2 112.50 4 111.600.30/0,323
3.2/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.114.70 2 110.20 2 112.200.90/0,819
4.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav121.40 0 119.10 0 119.107.80/7,015
5.3/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 3+ Soběslav117.80 4 117.50 2 119.508.20/7,411
6.4/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz122.80 6 117.40 4 121.4010.10/9,17
7.5/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz123.80 6 120.10 8 128.1016.80/15,16
8.1/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.132.80 6 131.20 0 131.2019.90/17,95
9.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.136.20 12 150.80 6 148.2036.90/33,24
10.6/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav145.70 10 140.70 16 155.7044.40/39,93
11.2/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.153.90 6 156.60 6 159.9048.60/43,72
12.1/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB166.90 56 180.50 12 192.5081.20/73,01
  VAŇKOVÁ Štěpánka 2007 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB86.40 4 89.00 4 90.40 68
2.1/VMKYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB92.00 0 92.70 4 92.001.60/1,864
3.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz95.20 0 92.90 0 92.902.50/2,860
4.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz98.10 0 95.90 0 95.905.50/6,156
5.1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz96.20 0 98.70 2 96.205.80/6,452
6.2/VMVEJVODA Ondřej 1980 3+ Č.Kruml.98.30 0 102.70 2 98.307.90/8,748
7.1/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB100.20 2 98.40 2 100.4010.00/11,144
8.2/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.98.60 6 98.70 2 100.7010.30/11,440
9.2/ZSMÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav104.20 0 107.00 8 104.2013.80/15,336
10.1/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz104.00 2 102.60 2 104.6014.20/15,732
11.3/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB99.50 6 103.30 4 105.5015.10/16,728
12.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.107.30 52 101.90 4 105.9015.50/17,124
13.4/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB101.40 6 104.30 8 107.4017.00/18,820
14.3/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB100.90 8 105.70 12 108.9018.50/20,519
15.2/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.109.50 2 109.10 0 109.1018.70/20,718
16.4/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak108.20 2 113.80 2 110.2019.80/21,917
17.2/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně127.20 4 108.80 2 110.8020.40/22,616
18.5/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice109.60 2 107.40 4 111.4021.00/23,215
19.3/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.105.00 10 106.90 6 112.9022.50/24,914
20.3/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz112.20 2 116.60 8 114.2023.80/26,313
21.4/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.122.90 4 114.70 2 116.7026.30/29,112
22.5/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav142.60 4 115.40 6 121.4031.00/34,311
23.5/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.121.20 8 121.10 2 123.1032.70/36,210
24.6/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak121.40 8 123.30 2 125.3034.90/38,69
25.7/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.121.50 6 123.70 2 125.7035.30/39,08
26.2/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.154.00 4 125.00 2 127.0036.60/40,57
27.6/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB149.80 10 128.50 4 132.5042.10/46,66
28.7/ZSNOVOSAD Jonáš 2006 3 Č.Kruml.127.80 6 132.30 10 133.8043.40/48,05
29.8/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB174.20 4 165.40 2 167.4077.00/85,24
30.9/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB157.00 12 153.90 110 169.0078.60/86,93
31.10/ZSKREMLA Jakub 2006 Soběslav185.30 112 157.20 12 169.2078.80/87,22
32.6/DMONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.186.20 8 181.60 8 189.6099.20/109,71
33.8/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB213.10 14 185.30 206 227.10136.70/151,21
34.11/ZSFENCL Mikoláš Aleš 2006 Č.Kruml.207.30 162 181.50 122 303.50213.10/235,70
35. ŠVEHLA Jan 1987 Č.Kruml.183.30 302 203.70 204 407.70317.30/351,00
  PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
144.80 110 145.60 12 157.60 8
2.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra
WALTER Jakub
1998
1998
2 Č.Kruml.
Olomouc
205.30 58 153.20 18 171.2013.60/8,64
3.1/ZSKASPER Jakub
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
2007
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
212.50 12 254.40 12 224.5066.90/42,40
  PRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl