Slalom v Kadani

05.07.2020   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1VOVES Ladislav 1985 Kralupy82.40 0 82.90 0 82.40
2K1M/2TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn84.10 2 82.90 0 82.90
3K1M/3PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB84.80 0 90.20 2 84.80
4K1M/4HRON Robin 1979 2 Kralupy87.50 0 85.70 0 85.70
5K1M/5VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.90.20 4 86.20 0 86.20
6K1M/6NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň86.10 2 87.70 0 87.70
7K1M/7STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec94.50 4 87.80 0 87.80
8C1M/1VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.89.20 0 89.80 2 89.20
9K1M/8MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy87.50 2 90.90 6 89.50
10K1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV89.50 2 89.70 0 89.70
11C1M/2KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec109.20 4 90.90 0 90.90
12K1M/9VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice92.30 6 90.90 0 90.90
13C1M/3VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy91.30 6 91.30 0 91.30
14K1M/10HADRABA Martin 2005 3+ Frol90.30 2 91.30 0 91.30
15K1M/11PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha92.60 0 91.40 0 91.40
16C1M/4PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB91.50 2 91.70 0 91.70
17K1M/12PINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha93.00 0 92.00 0 92.00
18K1M/13KYSELA David 1977 2 Kralupy94.90 0 90.30 2 92.30
19K1W/2BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha90.60 2 91.10 2 92.60
20K1W/3VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy93.50 0 94.10 0 93.50
21C1M/5KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.92.60 2 92.00 2 94.00
22K1M/14LEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec100.30 2 94.30 0 94.30
23K1M/14SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha98.50 6 94.30 0 94.30
24C1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV97.50 0 94.70 0 94.70
25K1W/4BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa96.90 0 95.20 0 95.20
26K1M/16KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice94.50 2 95.30 0 95.30
27K1M/17KRÁL Tomáš 1979 USK Pha95.40 0 95.60 4 95.40
28K1M/18KRÁL Matěj 2008 3 USK Pha95.00 2 94.10 2 96.10
29K1M/18LANGER Filip 2009 3 USK Pha96.10 0 96.90 50 96.10
30K1W/5SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy98.30 4 96.20 0 96.20
31K1M/20KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV94.30 2 96.40 6 96.30
32K1M/20FABIAN František 2009 3 Ostrava96.60 8 94.30 2 96.30
33K1W/6SAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy95.00 2 94.00 4 97.00
34K1M/22BOURA Samuel 2007 3 USK Pha95.20 2 91.60 8 97.20
35K1W/7RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor98.40 4 97.30 0 97.30
36K1M/23SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec103.10 2 97.60 0 97.60
37K1M/24KLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy99.40 52 95.80 2 97.80
38C1M/6SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha94.50 4 94.90 6 98.50
39K1M/25BUDÁK David 2003 3+ Kadaň94.70 4 97.30 4 98.70
40K1W/8STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec99.40 2 99.30 0 99.30
41K1W/9FOREJTOVÁ Andrea 1988 3+ Č.Kruml.99.40 2 97.80 2 99.80
42K1M/26POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha100.80 6 99.80 0 99.80
43K1M/27KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn103.00 6 100.00 0 100.00
44C1M/7KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV102.80 6 100.30 0 100.30
45K1M/28RIANT Martin 1977 3+ VS Tábor103.60 0 98.80 2 100.80
46K1W/10RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor98.90 2 100.20 2 100.90
47K1W/11SRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava102.60 0 99.40 2 101.40
48C1M/8PINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha107.10 2 100.40 2 102.40
49K1M/29TESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz109.60 2 100.50 2 102.50
50K1W/12ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň102.60 0 103.50 0 102.60
51K1W/12BERTRAND  Valerie   9 Norsko97.90 50 98.60 4 102.60
52K1M/30PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí108.20 2 102.70 0 102.70
53K1M/31PŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha101.00 2 101.10 2 103.00
54K1M/32CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol98.10 6 100.50 4 104.10
55C2M/1VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
1 Klášter.
Klášter.
4.00 999 100.20 4 104.20
56K1M/33VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor98.30 6 98.60 50 104.30
57K1M/34MARTIN Jakub   3 Boh.Pha102.60 2 105.80 0 104.60
58K1M/35DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha102.20 4 101.00 4 105.00
59K1M/36PODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.101.10 6 99.10 6 105.10
60PWK/1SEMERÁD Vít 2010 Roudnice108.80 2 105.40 0 105.40
61K1M/37SEMERÁD Vít 2010 Roudnice108.80 2 105.40 0 105.40
62K1W/14PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.101.50 4 104.30 4 105.50
63K1W/15PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec107.90 2 103.70 2 105.70
64K1M/38PETŘÍČEK Adam   L.Žatec106.30 4 101.90 4 105.90
65K1W/16BORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha107.50 0 106.40 0 106.40
66K1M/39KRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha106.40 0 4.00 999 106.40
67PWK/2PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha109.40 0 107.60 0 107.60
68K1W/17PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha109.40 0 107.60 0 107.60
69C1M/9FABIAN František 2009 Ostrava106.20 2 105.90 2 107.90
70C1M/10VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice108.10 0 109.10 0 108.10
71K1W/18SRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava106.60 2 107.60 2 108.60
72K1W/19TURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus103.80 6 105.10 10 109.80
73K1M/40ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha110.20 2 108.10 2 110.10
74K1M/40ŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky106.70 6 106.10 4 110.10
75K1M/42TÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn106.60 6 106.70 4 110.70
76K1W/20APOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus111.30 0 109.10 4 111.30
77C1M/11NĚMEC Aleš 1976 Kadaň109.80 2 119.20 2 111.80
78K1M/43HILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha116.50 0 109.90 2 111.90
79K1M/44KOT Michal   3 Boh.Pha113.60 6 110.20 2 112.20
80PWK/3RIANT Antonín 2010 VS Tábor110.40 2 108.30 4 112.30
81K1M/45RIANT Antonín 2010 VS Tábor110.40 2 108.30 4 112.30
82K1M/46KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn120.60 56 112.40 0 112.40
83K1M/47PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.109.00 4 113.50 2 113.00
84K1W/21SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz107.40 6 109.70 4 113.40
85PWK/4KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV114.50 0 112.00 4 114.50
86K1M/48KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV114.50 0 112.00 4 114.50
87K1M/49DODAL Jan   3 Boh.Pha116.20 0 112.60 2 114.60
88PWK/5PEDERSEN Noah   9 Norsko108.70 6 110.00 106 114.70
89K1M/50PEDERSEN Noah   9 Norsko108.70 6 110.00 106 114.70
90K1W/22HRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy112.90 2 121.50 4 114.90
91C2M/2SVOBODA Adam
BOURA Samuel
2006
2007
USK Pha
USK Pha
117.20 6 112.20 4 116.20
92K1W/23BLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa114.20 2 115.70 56 116.20
93PWK/6TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn117.80 2 116.00 2 118.00
94K1M/51TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn117.80 2 116.00 2 118.00
95K1W/24HOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň117.60 2 110.30 8 118.30
96K1M/52CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol112.30 6 126.60 4 118.30
97K1W/25ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky121.50 4 116.40 2 118.40
98C1M/12VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor123.90 4 114.70 4 118.70
99K1M/53VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor121.80 4 114.70 4 118.70
100C1M/13ŘEŽÁBEK Dominik 2009 USK Pha121.00 0 119.10 0 119.10
101C1M/14UHLÍK Jan   L.Žatec117.20 2 121.70 2 119.20
102C1M/15BOURA Samuel 2007 USK Pha120.00 8 114.00 6 120.00
103C1W/2RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor128.10 2 118.80 2 120.80
104C1M/16DVOŘÁK Vít 2009 USK Pha119.50 2 118.90 4 121.50
105C1M/16LANGER Filip 2009 USK Pha118.30 6 119.50 2 121.50
106PWK/7PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha118.00 4 119.70 2 121.70
107PWK/7KOLMAN Vít   Boh.Pha117.70 4 122.50 2 121.70
108K1M/54PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha118.00 4 119.70 2 121.70
109K1M/54KOLMAN Vít   Boh.Pha117.70 4 122.50 2 121.70
110K1W/26ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 3 Roudnice126.30 2 122.10 0 122.10
111PWC/1KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV123.80 2 122.60 0 122.60
112C1M/18KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV123.80 2 122.60 0 122.60
113K1M/56SLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz121.20 4 116.60 6 122.60
114K1M/57HOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň119.40 4 113.60 60 123.40
115C1W/3SRPOVÁ Lada 2006 Ostrava121.90 2 122.40 6 123.90
116K1W/27PANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz116.90 10 118.80 6 124.80
117C2M/3SAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
120.90 4 125.90 8 124.90
118PWK/9HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň126.60 0 122.00 4 126.00
119K1M/58HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň126.60 0 122.00 4 126.00
120K1M/59VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn126.50 2 127.20 8 128.50
121PWK/10SEIDL Marek   Boh.Pha130.30 2 126.60 2 128.60
122K1M/60SEIDL Marek   Boh.Pha130.30 2 126.60 2 128.60
123PWK/11KRÁL Jakub 2010 USK Pha140.20 6 129.20 0 129.20
124K1M/61KRÁL Jakub 2010 USK Pha140.20 6 129.20 0 129.20
125C1M/19KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy137.40 2 128.90 2 130.90
126C2X/1HOŘENÍ Hedvika
NĚMEC Aleš
2008
1976
Kadaň
Kadaň
133.50 8 129.60 2 131.60
127PWK/12KOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.1.00 999 128.40 4 132.40
128K1M/62KOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.1.00 999 128.40 4 132.40
129C1W/4ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň132.10 2 4.00 999 134.10
130K1M/63BABOUČEK Ondřej   3 Frol125.10 10 129.70 58 135.10
131C1M/20KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn145.20 58 129.90 6 135.90
132C1W/5RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor134.20 2 4.00 999 136.20
133PWK/13VYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy145.60 56 128.80 8 136.80
134K1W/28VYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy145.60 56 128.80 8 136.80
135K1M/64HADRABA Michal 1976 Frol145.60 110 125.70 14 139.70
136C2M/4DVOŘÁK Vít
KRÁL Ondřej
2009
2008
USK Pha
USK Pha
135.20 8 4.00 999 143.20
137PWK/14HRUBEC Matěj   Boh.Pha134.40 10 138.20 8 144.40
138PWK/14ZACHYSTAL Adam   Boh.Pha147.00 0 142.40 2 144.40
139K1M/65HRUBEC Matěj   Boh.Pha134.40 10 138.20 8 144.40
140K1M/65ZACHYSTAL Adam   Boh.Pha147.00 0 142.40 2 144.40
141C1M/21KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn143.10 2 143.00 6 145.10
142K1M/67BOUDA Vladimir 2009 Horš.Týn140.90 10 131.60 14 145.60
143PWK/16PEDERSEN Alicia   9 Norsko143.60 4 145.60 8 147.60
144K1W/29PEDERSEN Alicia   9 Norsko143.60 4 145.60 8 147.60
145PWC/2KOLMAN Vít   Boh.Pha150.10 14 139.30 10 149.30
146C1M/22KOLMAN Vít   Boh.Pha150.10 14 139.30 10 149.30
147C2X/2RIANT Antonín
RIANTOVÁ Anežka
2010
2008
VS Tábor
VS Tábor
135.20 16 146.30 12 151.20
148C2X/3PODUŠKOVÁ Jůlie
HILAR Mikoláš
2010
2009
USK Pha
USK Pha
145.10 16 144.70 8 152.70
149PWK/17ŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha148.20 6 149.50 6 154.20
150K1M/68ŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha148.20 6 149.50 6 154.20
151PWK/18HRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy168.90 2 156.10 2 158.10
152K1W/30HRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy168.90 2 156.10 2 158.10
153C1M/23VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor161.70 6 153.00 6 159.00
154PWC/3PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha160.80 2 1.00 999 162.80
155C1M/24PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha160.80 2 1.00 999 162.80
156K1W/31PETRILÁKOVÁ Markéta 2009 Klášter.158.50 6 165.80 56 164.50
157K1W/32PETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 Klášter.151.50 60 159.00 6 165.00
158K1M/69LUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň1.00 999 162.90 10 172.90
159PWK/19VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor174.30 64 166.50 8 174.50
160K1M/70VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor174.30 64 166.50 8 174.50
161PWK/20MACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy178.00 14 170.30 12 182.30
162K1W/33MACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy178.00 14 170.30 12 182.30
163C1W/6PODZIMKOVÁ Markéta 1974 Klášter.180.50 2 4.00 999 182.50
164C2X/4RIANT Josef
RIANTOVÁ Marie
2013
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
163.00 58 206.90 4 210.90
165K1M/71ČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň156.10 64 171.00 62 220.10
166K1M/72ROLINEC František 2008 Klášter.167.50 60 185.30 60 227.50
167K1M/73ŠTOCHL Vojtěch   Boh.Pha171.10 58 214.40 14 228.40
168PWK/21RIANT Josef 2013 VS Tábor97.20 506 199.80 128 327.80
169K1M/74RIANT Josef 2013 VS Tábor97.20 506 199.80 128 327.80
Oddíl

Historie procházení