Jarní slalom v Českém Vrbném

03.05.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Eva Zýková
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB66.47 0 68.44 4 66.47
2K1M/2LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod66.90 0 0.00 999 66.90
3C1M/1JEŽEK Stanislav, 1976, USK Pha JEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha70.01 2 68.09 0 68.09
4K1M/3ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice64.11 4 0.00 999 68.11
5K1M/4KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí70.76 0 71.22 2 70.76
6K1M/5ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB66.75 52 67.49 4 71.49
7C1M/2BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha71.98 0 70.75 2 71.98
8K1M/6HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno69.22 52 72.20 0 72.20
9C1M/3MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha72.00 2 72.52 0 72.52
10K1M/7ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha71.20 2 70.82 56 73.20
11K1M/8ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim73.43 0 73.13 50 73.43
12K1M/9KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha73.59 0 75.96 52 73.59
13K1M/10ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky70.34 6 71.78 2 73.78
14K1M/11GONCHAROV Alexey  1986 0 RUS74.20 0 77.55 52 74.20
15C1M/4POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB74.74 0 85.56 54 74.74
16K1M/12ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice74.07 6 74.74 0 74.74
17C1M/5KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB74.28 2 75.09 0 75.09
18C1M/6VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB72.74 50 73.15 2 75.15
19K1M/13STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky73.36 2 76.27 2 75.36
20K1M/14MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB73.47 2 73.97 2 75.47
21K1M/15MILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec76.31 0 75.51 0 75.51
22C1M/7KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB82.27 104 74.25 2 76.25
23K1M/16PODOBRYAEV Alexey  1978 0 RUS75.16 2 74.94 4 77.16
24C1M/8LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha73.76 4 86.32 4 77.76
25C1M/9CEPEK Matěj 1998 3 SKVS ČB78.33 0 81.38 50 78.33
26K1M/17BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB77.83 2 78.35 0 78.35
27K1M/18LENC Miroslav 1986 0 SKVS ČB78.38 0 80.23 0 78.38
28K1W/1FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice78.99 0 0.00 999 78.99
29K1W/2ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha80.42 0 79.27 0 79.27
30K1W/3URBANOVÁ Miroslava 1988 3 Benátky79.30 0 81.53 2 79.30
31K1M/19ROMASHKIN Dmitry 1900 0 RUS82.26 2 79.35 0 79.35
32C1M/10KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB79.10 4 79.92 0 79.92
33K1M/20BERAN Václav 2000 2 USK Pha86.49 54 78.01 2 80.01
34C1M/11WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB81.30 54 80.29 0 80.29
35C1M/12PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB80.02 2 78.50 2 80.50
36C2M/1POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
80.58 0 0.00 999 80.58
37C2M/2MAŠEK Jan
LHOTA Zbyšek
1978
1984
2 USK Pha
Žel.Brod
80.92 0 0.00 999 80.92
38K1M/21WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha90.94 2 79.07 2 81.07
39K1M/22TESAŘ Robert 1972 3 SKVS ČB81.69 0 79.18 2 81.18
40K1W/4DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha84.99 6 79.28 2 81.28
41K1M/23BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy81.54 4 77.53 4 81.53
42K1W/5ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB81.98 0 0.00 999 81.98
43C1M/13ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha82.55 0 85.28 0 82.55
44K1M/24ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky81.83 4 82.97 0 82.97
45K1M/25ZUMMER Dušan 1970 3 Turnov89.34 2 81.66 2 83.66
46K1W/6ROMASHKINA Ekatarina 1900 0 RUS85.79 2 83.67 0 83.67
47K1M/26GROTOV Alex 1900 0 RUS82.25 2 84.54 4 84.25
48K1M/27ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky83.51 54 80.33 4 84.33
49C1M/14PŘIKRYL Matěj 1999 3 VSKRájec82.54 2 101.94 56 84.54
50C1M/15MILLER Jan 1968 2 Turnov82.58 2 82.68 4 84.58
51K1M/28BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.85.83 0 84.86 0 84.86
52K1M/29PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.84.94 0 89.89 4 84.94
53K1M/29GOTOVTSEV Andrey 1980 0 RUS95.35 0 82.94 2 84.94
54K1M/31ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky87.10 0 80.95 4 84.95
55K1W/7DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha87.84 0 85.22 0 85.22
56K1W/8BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha83.31 2 88.66 2 85.31
57C1W/1ČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB83.85 2 83.78 2 85.78
58K1W/9ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB86.47 0 0.00 999 86.47
59K1M/32KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB83.06 4 93.75 4 87.06
60C1W/2ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha85.07 2 85.66 2 87.07
61C1M/16BOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB90.00 0 85.17 2 87.17
62K1M/33RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha83.36 4 91.33 58 87.36
63K1M/34ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.86.08 2 86.39 2 88.08
64C1W/3FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha96.57 4 88.26 0 88.26
65C1M/17ČEKAL Josef 1970 0 Klášter.87.20 4 88.77 0 88.77
66C2M/3KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
88.95 0 88.92 0 88.92
67K1M/35ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.89.05 2 89.14 0 89.14
68C1M/18MILLER Jan 1997 2 Turnov86.41 4 87.16 2 89.16
69K1W/10NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec86.69 104 87.42 2 89.42
70K1M/36MILYÁN David 2001 3 L.Žatec88.32 2 87.67 2 89.67
71K1W/11ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy89.55 4 88.07 2 90.07
72K1M/37PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life88.26 2 88.43 2 90.26
73K1W/12PODOBRYAEVA Evdokia  2001 0 RUS90.55 0 89.87 2 90.55
74K1M/38CUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz93.70 2 86.91 4 90.91
75K1M/39SOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz98.96 4 89.03 2 91.03
76C1M/19ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice88.37 4 0.00 999 92.37
77K1M/40PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha102.02 50 92.96 0 92.96
78K1W/13PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja96.52 0 93.46 0 93.46
79K1M/41ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha94.31 0 80.93 56 94.31
80K1W/14DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha92.65 52 93.91 2 95.91
81K1M/42REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB97.15 4 94.74 2 96.74
82K1M/43NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec105.16 6 90.95 6 96.95
83K1M/44LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha93.33 4 90.39 58 97.33
84K1M/45LHOTA David 1971 3 Happy Life96.47 2 93.66 4 97.66
85C1M/20WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn97.04 2 0.00 999 99.04
86K1M/46ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha98.23 2 105.22 0 100.23
87C1W/4ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 0 SKVS ČB103.73 0 112.67 2 103.73
88K1W/15GOTOVTSEVA Yana 1978 0 RUS103.84 0 116.32 8 103.84
89C2M/4PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
100.12 4 108.48 4 104.12
90C1M/21PŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha105.80 2 104.14 0 104.14
91K1W/16DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak102.40 2 0.00 999 104.40
92K1W/17VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor100.62 4 103.92 6 104.62
93K1W/18HRAMTSOVA Anna 1987 0 RUS108.63 4 101.48 4 105.48
94C1M/22ŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha103.98 2 108.00 2 105.98
95K1W/19KALUGINA Maria 1986 0 RUS103.93 4 110.81 2 107.93
96K1M/47STANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB101.21 8 106.15 4 109.21
97C1W/5GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice108.41 2 0.00 999 110.41
98K1M/48TESAŘ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB113.38 2 104.95 6 110.95
99C2M/5POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
105.79 6 106.24 8 111.79
100C1W/6PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 VSKRájec113.29 0 111.22 2 113.22
101K1M/1VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor116.05 2 108.49 6 114.49
102C1M/23HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor0.00 999 111.83 4 115.83
103K1W/20LÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak127.49 6 118.63 4 122.63
104K1M/49YHOKHOV Alexander 1900 0 RUS125.32 4 122.01 6 128.01
105K1M/2ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB123.06 10 123.20 6 129.20
106K1M/50MAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB123.53 6 129.34 4 129.53
107K1W/21KOROTKOVA Polina 1985 0 RUS121.80 8 107.14 104 129.80
108C1M/24PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha73.86 56 83.40 100 129.86
109K1M/51ŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB129.76 6 134.16 6 135.76
110K1W/22GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice85.22 52 0.00 999 137.22
111K1M/52KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice84.64 100 86.14 52 138.14
112K1M/3STANOVSKÝ Jakub, 2004, SKVS ČB STANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB142.58 6 141.40 2 143.40
113K1M/53PARFENOV Dmitriy 2002 0 RUS128.42 102 121.60 106 227.60
114K1M/54ČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB111.14 160 113.87 208 271.14
Oddíl