Jarní sjezd na Lužnici

11.04.2015   Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha14:23,30
2K1M/2GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz14:25,60
3K1M/3ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.15:07,70
4C2M/1ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
Dukla B.
Dukla B.
15:13,40
5K1M/4ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.15:23,60
6K1M/5ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz15:29,60
7K1M/6NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov15:40,00
8C2M/2PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
15:42,70
9K1M/7KLEIN Pavel 1976 2 RK Týn15:46,40
10K1M/8DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.15:51,70
11C2M/3IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 VikingMB
VikingMB
16:36,90
12K1M/9UHLÍK František 1975 2 Bechyně16:43,00
13K1M/10KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.16:45,70
14C2M/4ŠVADLENA Martin
ŠVADLENA Václav
1987
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:47,50
15K1M/11PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml.16:47,80
16K1M/12KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.16:57,10
17C2M/5HÁŠA Michal
WOLDŘICH Pavel
1981
1981
3 Bechyně
So Písek
17:00,00
18K1M/13BÁČA Milan 1973 3 KK Brand17:23,60
19C2M/6JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
17:28,40
20C2M/7PROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1976
1976
3 RK Týn
RK Týn
17:30,70
21C2M/8IRAIN Jiří
LERNER Luděk
1955
1960
3 VikingMB
VikingMB
17:38,80
22K1M/14GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.18:05,80
23K1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.18:14,40
24K1M/15MATĚJKA Jakub 1981 SKŽižkov18:27,70
25K1M/16MAYER Roman 1971 3 Bechyně18:47,30
26K1W/2MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.18:51,50
27K1M/17BLÁHA Petr 2000 Loko Plz19:00,40
28K1M/18KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.19:01,90
29K1M/19BUREŠ Jan 1978 3 Sušice19:06,60
30K1M/20ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz19:25,60
31K1W/3PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.19:31,50
32K1M/21DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha19:34,00
33K1M/22ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně19:40,30
34C1M/1ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.20:06,10
35C1M/2JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha20:09,10
36K1M/23TURNER Karel 2004 Blovice20:19,50
37K1M/24VANĚK Matěj 2004 VS Tábor20:21,60
38K1W/4LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav20:24,60
39K1M/25MAYER Aleš 1996 Bechyně20:37,70
40C1M/3VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.20:39,20
41K1M/26KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.20:39,70
42C1M/4KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.20:45,00
43C1M/5HÁŠA Michal 1981 Bechyně21:15,30
44K1M/27ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB21:19,80
45K1W/5VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor21:29,70
46K1W/6KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.21:36,00
47K1W/7PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.21:41,30
48K1W/8BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand21:50,40
49C1M/6SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.21:53,00
50K1M/28VRÁNEK Jan 2004 Blovice21:54,00
51K1W/9KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.22:03,80
52C1M/7ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.22:30,80
53C1M/8KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.22:51,00
54K1W/10BORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha22:57,90
55C1M/9HABICH Tomáš 1997 VS Tábor23:01,10
56C1M/10PEŠTA Jan 1981 L.Tábor23:15,80
57C1M/11KOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor23:19,30
58C1W/1PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.23:27,10
59C1M/12WEBER Oldřich 1987 3 SKVS ČB23:28,10
60C1M/13ŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.23:34,10
61C1W/2MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.23:39,20
62K1W/11HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak23:50,20
63K1W/12KOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.24:01,60
64K1W/13MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.24:06,00
65K1W/14BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.24:49,70
66C1W/3LAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav24:52,90
67K1W/15BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav24:59,20
68K1M/29ŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav25:13,50
69C1W/4PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.26:56,30
70K1W/16VRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice26:58,20
71K1W/17HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.27:43,40
72K1W/18ŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav28:16,10
73K1W/19NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.32:13,02
Oddíl

Historie procházení