Český pohár veteránů mladších ve slalomu 2019

poslední aktualizace: 14.07.2019 00:35:57
započítávány jsou tyto závody:
A - 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů, 27.04.2019
B - 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje, 04.05.2019
C - XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů, 01.06.2019
D - Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů, 29.06.2019
E - Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů, 13.07.2019
F - Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů, 11.08.2019

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1975-1984
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Kvapil Martin, 1976TJ Slavia K. Vary2 / 682 / 68-1 / 751 / 75-286
2. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice6 / 49-2 / 684 / 573 / 62-236
3. Indruch Tomáš, 1976KVS Hradec Králové1 / 751 / 751 / 75---225
4. Hauck Marek, 1977KVS Hradec Králové5 / 533 / 625 / 539 / 406 / 49-217
5. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice7 / 466 / 494 / 5710 / 374 / 57-209
6. Prchlík Jiří, 1978Lužnice Tábor-5 / 533 / 6211 / 355 / 53-203
7. Pešta Jan, 1981Lužnice Tábor---5 / 532 / 68-121
8. Háša Michal, 1981TJ Jiskra Bechyně-4 / 57-6 / 49--106
Šrámek Michal, 1982DUKLA Brandýs4 / 57-6 / 49---106
10. Jícha Dušan, 1982TJ Sokol Písek-8 / 437 / 46---89
11. Pischek Jan, 1977TJ Syntesia Pardubice---2 / 68--68
12. Moštěk Ondřej, 1982Loko Trutnov3 / 62-----62
Pivoňka Zdeněk, 1982Vodácký oddíl Horšovský Týn---3 / 62--62
14. David Ondřej, 1984KVS Hradec Králové-7 / 46----46
Wendl Miloslav, 1978Vodácký oddíl Horšovský Týn---7 / 46--46
16. Nováček Michal, 1977TJ SK Hubertus KV---8 / 43--43
Smetánka Radek, 1976TJ SK Hubertus KV--8 / 43---43
18. Velenovský Jiří, 1978VS Tábor---12 / 33--33

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary---1 / 75--75

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Martin Václav, 1971
Háša Michal, 1981
TJ Bohemians Praha
TJ Jiskra Bechyně
-1 / 75-1 / 75--150
2. Moštěk Ondřej, 1982
Stolín David, 1978
Loko Trutnov
Loko Trutnov
1 / 75-----75
Boček Zdeněk, 1975
Pešta Jan, 1981
SK VS Č. Budějovice
Lužnice Tábor
----1 / 75-75
4. Velenovský Jiří, 1978
Riant Martin, 1977
VS Tábor
VS Tábor
---2 / 68--68
5. Krejčí Hynek, 1978
Krejčí Antonín, 1955
TJ Permon Roztoky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
---3 / 62--62
6. Hron Robin, 1979
Fohl Ondřej, 1979
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
---4 / 57--57

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Konvalinková Irena, 1977
Outrata Jindřich, 1970
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1 / 75-1 / 75-1 / 75-225
2. Mrůzek David, 1976
Mrůzková Michala, 1979
DUKLA Brandýs
TJ Bohemians Praha
---1 / 75--75

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice2 / 68-2 / 683 / 622 / 68-266
2. Mulač Viktor, 1975SK VS Č. Budějovice-2 / 683 / 624 / 571 / 75-262
3. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice6 / 496 / 497 / 467 / 463 / 62-206
4. Prchlík Michal, 1981Lužnice Tábor-7 / 469 / 406 / 494 / 57-192
5. Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň12 / 3310 / 3712 / 3310 / 377 / 46-153
6. Háša Michal, 1981TJ Jiskra Bechyně-1 / 75-2 / 68--143
7. Kulhánek Jan, 1978Delfín Jablonec1 / 75-6 / 49---124
8. Taišl Filip, 1976Klub vodních sportů Sušice z.s.-3 / 62-5 / 53--115
9. Horák David, 1976neuvedeno8 / 439 / 4013 / 31---114
Císařovský Petr, 1977neuvedeno14 / 2917 / 2316 / 2521 / 1510 / 37-114
11. Jančar Filip, 1976Kotva Bráník5 / 534 / 57----110
12. Kotrba Tomáš, 1977Lužnice Tábor-13 / 31-11 / 358 / 43-109
13. Kořínek Martin, 1977Delfín Jablonec10 / 3711 / 3511 / 35---107
14. Hek Jan, 1979Klub Kanoistika Roudnice n.L.--8 / 438 / 43--86
15. Šrámek Michal, 1982DUKLA Brandýs7 / 46-10 / 37---83
16. Riant Martin, 1977VS Tábor-16 / 2515 / 2714 / 29--81
17. Hron Robin, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-8 / 43-12 / 33--76
18. Mrůzek David, 1976DUKLA Brandýs---1 / 75--75
Lepík Filip, 1976TJ SK Hubertus KV--1 / 75---75
20. Horyna Lukáš, 1980Loko Trutnov3 / 62-----62
21. Řejha Jiří, 1981TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--4 / 57---57
Marek Lukáš, 1980Loko Trutnov4 / 57-----57
23. Babouček Ondřej, 1977neuvedeno---22 / 149 / 40-54
24. Švehla Zdeněk, 1976SK Vltava Č. Krumlov z.s.----5 / 53-53
Prell Pavel, 1976TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--5 / 53---53
Kyrián Luděk, 1978SK VS Č. Budějovice-5 / 53----53
27. Fohl Ondřej, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-15 / 27-16 / 25--52
28. Toncar Martin, 1975SK VS Č. Budějovice----6 / 49-49
29. Stolín David, 1978Loko Trutnov9 / 40-----40
Kysela David, 1977TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---9 / 40--40
31. Hain Přemysl, 1977TJ Dvůr Králové11 / 35-----35
32. Pazourek Pavel, 1976TJ Jiskra Bechyně-12 / 33----33
33. Dolejš Martin, 1980TJ SK Hubertus KV---13 / 31--31
Jánský Pavel, 1975TJ Dvůr Králové13 / 31-----31
35. Trefný Jiří, 1982TJ Bohemians Praha--14 / 29---29
Uhlík František, 1975TJ Jiskra Bechyně-14 / 29----29
37. Velenovský Jiří, 1978VS Tábor---15 / 27--27
Hadraba Michal, 1976neuvedeno15 / 27-----27
39. Adamec Jakub, 1984SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.---17 / 23--23
40. Poduška Patrik, 1976Sokol Trója---18 / 21--21
41. Krejčí Hynek, 1978TJ Permon Roztoky---19 / 19--19
42. Bureš Jan, 1978Klub vodních sportů Sušice z.s.---20 / 17--17

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary1 / 75-2 / 682 / 682 / 68-279
2. Haucková Ilona, 1978KVS Hradec Králové2 / 681 / 753 / 625 / 534 / 57-262
3. Černá Lucie, 1977TJ DNT VS Kadaň-3 / 625 / 536 / 496 / 49-213
4. Bačáková Radka, 1983Univerzitní sportovní klub Praha--1 / 751 / 753 / 62-212
5. Přibylová Karolina, 1978TJ SK Hubertus KV-2 / 68-8 / 43--111
6. Lepíková Markéta, 1979TJ SK Hubertus KV-4 / 57-7 / 46--103
7. Purgerová Šárka, 1984SK VS Č. Budějovice----1 / 75-75
8. Chvostová Ivana, 1983Otava Strakonice---3 / 62--62
Marková Jitka, 1978Loko Trutnov3 / 62-----62
10. Nováčková Michala, 1984SK VS Karbo Benátky---4 / 57--57
Veselá Linda, 1980Technika Praha--4 / 57---57
Bolehovská Iva, 1978Loko Trutnov4 / 57-----57
13. Hamáčková Adéla, 1982Loko Trutnov5 / 53-----53
Sehnalová Marie, 1981Univerzitní sportovní klub Praha----5 / 53-53
Typ závodu