7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně

26.08.2017   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/NKZ
 
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha116.87 0 114.60 0 114.60 75/75
2.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice120.20 2 114.09 2 116.091.49/1,368/75
3.1/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha130.95 4 117.90 2 119.905.30/4,662/75
4.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha127.55 2 122.89 0 122.898.29/7,257/75
5.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno124.37 0 123.04 0 123.048.44/7,453/75
6.2/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha120.95 0 122.10 2 124.109.50/8,349/68
7. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha115.71 0 126.41 0 126.4111.81/10,346/68
8.3/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.123.22 0 113.13 52 165.1350.53/44,143/68
9.4/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice129.08 0 120.31 56 176.3161.71/53,840/68
10.3/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava126.60 6 127.53 56 183.5368.93/60,137/68
11. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.137.21 52 117.46 0 117.462.86/2,535/62
12.5/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno134.88 52 120.83 2 122.838.23/7,233/62
13.6/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha133.78 2 121.86 2 123.869.26/8,131/62
14.4/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec122.07 150 124.44 0 124.449.84/8,629/62
15.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc137.12 2 130.41 0 130.4115.81/13,827/57
16.2/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn172.56 2 128.05 4 132.0517.45/15,225/53
17.5/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava125.59 100 130.28 4 134.2819.68/17,223/49
18.3/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha116.23 150 132.63 2 134.6320.03/17,521/46
19.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV149.77 0 130.29 6 136.2921.69/18,919/43
20.6/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha139.05 6 141.74 154 145.0530.45/26,617/40
21.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc1.00 999 141.77 4 145.7731.17/27,20/37
22.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava149.16 6 145.29 4 149.2934.69/30,30/35
23.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno141.23 50 153.05 4 157.0542.45/37,015/33
24. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy151.54 158 146.98 12 158.9844.38/38,70/31
25. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice159.85 6 142.75 52 165.8551.25/44,714/29
26.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc1.00 999 166.17 2 168.1753.57/46,713/27
27.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc175.61 6 165.60 4 169.6055.00/48,012/25
28.7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor132.55 102 164.69 8 172.6958.09/50,711/23
29.8/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.175.39 2 155.03 52 177.3962.79/54,80/21
30.7/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy157.10 54 136.37 50 186.3771.77/62,610/19
31.4/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha184.38 8 146.56 152 192.3877.78/67,90/17
32.8/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.137.89 154 139.25 60 199.2584.65/73,99/15
33.9/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.155.06 58 131.08 162 213.0698.46/85,90/14
34.9/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.167.17 50 4.00 999 217.17102.57/89,58/13
35.10/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK201.93 58 163.84 58 221.84107.24/93,60/13
36.11/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha169.69 56 160.38 260 225.69111.09/96,97/12
37.12/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk171.42 202 154.91 106 260.91146.31/127,70/11
38.5/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha207.01 106 161.42 106 267.42152.82/133,40/10
39.13/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno172.67 102 207.92 154 274.67160.07/139,70/9
40.14/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava196.02 202 172.00 106 278.00163.40/142,60/8
41.15/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK166.78 204 148.93 152 300.93186.33/162,60/7
42.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha164.39 156 148.52 154 302.52187.92/164,00/6
43.16/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí148.47 160 155.40 250 308.47193.87/169,20/5
44.6/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 2 Olomouc154.29 210 4.00 999 364.29249.69/217,90/4
Oddíl