11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR

26.08.2017  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc10:18,46 75/0/114
2.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno10:31,6713.21/2,168/0/102
3. FAGET Marceau   FRA10:32,9714.51/2,30/0/0
4.2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc10:39,2320.77/3,462/0/90
5. CARREAUD Antoine 1996 FRA10:44,1325.67/4,20/0/0
6.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha10:50,0131.55/5,157/121/0
7. GODEL Robin 1999 FRA10:53,8635.40/5,70/0/0
8.1/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK11:01,3742.91/6,953/109/0
9.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov11:04,2345.77/7,449/97/0
10.2/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice11:06,0247.56/7,746/85/0
11.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno11:17,3258.86/9,543/0/78
12.2/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí11:18,8760.41/9,840/0/66
13.4/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí11:21,7863.32/10,237/0/54
14.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz11:22,2363.77/10,335/73/0
15.2/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov11:26,6668.20/11,033/61/0
16.3/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.11:32,9174.45/12,031/49/0
17.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc11:34,4976.03/12,329/0/48
18.4/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště11:40,0581.59/13,227/37/0
19.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc11:51,2692.80/15,025/0/42
20. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc11:52,9494.48/15,323/0/36
21.5/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov11:55,6397.17/15,721/25/0
22.5/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov11:59,97101.51/16,419/13/0
23.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:05,95107.49/17,417/0/30
24.6/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno12:06,63108.17/17,515/0/24
25.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc12:53,31154.85/25,014/0/18
26.3/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc12:57,03158.57/25,613/0/12
27.4/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov13:34,40195.94/31,712/7/0
28.5/DMWALTER David 2001 2 Šumperk14:43,18264.72/42,811/0/6
29. FIRM Matic   SLO14:50,75272.29/44,00/0/0
  THACKER Cameron 1991 USADNS 0/0/0
  BÁČA Milan 1973 2 KK BrandDNS 0/0/0
  SLEPICA Karel 1988 2 OlomoucDNS 0/0/0
  SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.PhaDNS 0/0/0
  HALA Jiří 2002 2 OlomoucDNS 0/0/0
  VENIGER Jan 2000 1 Vys.MýtoDNF 0/0/0
  ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko PlzDNS 0/0/0
  GABRLÍK Tomáš 2000 2 OlomoucDNS 0/0/0
  ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.PhaDNS 0/0/0
  MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.DNS 0/0/0
Oddíl