vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu

01.06.2008   USD Roudnice
ředitel: Pavel Hek   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.115.40 0 111.55 0 226.95 75
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.116.32 0 110.85 0 227.170.22/0,175
3.1/DSJORDÁN František 1991 2+ SKVeselí115.41 0 115.12 0 230.533.58/1,675
4.2/DSHERINK Jiří 1990 1 Olomouc112.44 2 121.72 0 236.169.21/4,168
5.1/DMŘÍHA Martin 1992 2+ USK Pha122.26 0 113.24 4 239.5012.55/5,568
6.2/DMBOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc113.80 0 125.38 2 241.1814.23/6,362
7.3/DSVLČEK Jan 1990 2+ USK Pha114.98 0 129.69 0 244.6717.72/7,857
8.4/DSKARLOVSKÝ Ondřej 1991 2+ Dukla B.113.99 0 129.41 2 245.4018.45/8,153
9.3/DMPEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy118.93 0 126.97 2 247.9020.95/9,249
10.5/DSMORKES Jan 1990 2+ KVS HK121.96 2 122.59 6 252.5525.60/11,346
11. DAWSON James 2000 NZL128.49 4 123.60 0 256.0929.14/12,80
12. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy128.80 6 123.07 0 257.8730.92/13,643
13. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa127.06 0 127.26 4 258.3231.37/13,840
14. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov133.13 4 126.71 0 263.8436.89/16,337
15. JANOUŠEK Milan 1988 2+ USK Pha132.46 0 130.71 2 265.1738.22/16,835
16.1/VMŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B.127.20 4 134.17 2 267.3740.42/17,833
17. INDRUCH Jaromír 1976 2+ KVS HK138.68 2 129.85 2 272.5345.58/20,133
18.4/DMHOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn141.68 4 123.77 6 275.4548.50/21,431
19. VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.136.56 4 140.88 0 281.4454.49/24,029
20.5/DMŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy144.04 0 143.31 6 293.3566.40/29,327
21.6/DSKOČÍ Martin 1991 3 Klášter.152.93 4 136.03 2 294.9668.01/30,025
22.1/ZSCEPEK Marek 1994 2 KVSPísek142.41 0 163.40 2 307.8180.86/35,623
23.7/DSVOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.152.02 6 144.85 6 308.8781.92/36,121
24.8/DSJÁNĚ Jakub 1990 2+ Dukla B.110.86 4 143.27 54 312.1385.18/37,519
25. PIVOŇKA Zdeněk 1982 1 Horš.Týn127.18 58 128.34 2 315.5288.57/39,017
26. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek156.73 8 174.11 6 344.84117.89/51,917
27. KUŘINA Jiří 1985 2 SKVeselí163.51 12 163.75 10 349.26122.31/53,915
28.2/ZSMRŮZEK Jakub 1995 2 KK Opava158.10 52 154.51 4 368.61141.66/62,414
29.9/DSHUNEŠ Karel 1990 2 KVS HK177.71 8 150.57 58 394.28167.33/73,713
30.6/DMZVERKA Petr 1993 3 Horš.Týn152.99 14 179.85 62 408.84181.89/80,112
31. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy152.54 2 146.83 150 451.37224.42/98,911
32. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus135.67 202 134.00 0 471.67244.72/107,810
33.7/DMEBEL Matyáš 1992 3 USK Pha219.71 56 197.57 6 479.28252.33/111,29
34. KUNA Alois 1988 2+ SK VS ČB138.11 350 121.04 0 609.15382.20/168,48
35.8/DMREJMAN Zbyšek 1992 3 KVS HK182.11 60 196.65 258 696.76469.81/207,07
36.3/ZSBOTH Ondřej 1994 3 Horš.Týn196.93 354 164.99 206 921.92 6
37.9/DMMÜLLER Vojta 1993 3 Horš.Týn266.33 360 0.00 0 1625.33 0
  JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0 1998.00 0
  MALÝ Vojtěch 1986 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0 1998.00 0
  HÖTZEL Karel 1991 2 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 1998.00 0
  MATĚJÁK Petr 1973 2 Klášter.0.00 0 0.00 0 1998.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSKUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha112.22 0 115.84 2 230.06 75
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha121.09 0 118.24 0 239.339.27/4,075
3.2/DSVOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha120.38 2 118.42 0 240.8010.74/4,775
4.1/DMZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 So Písek125.92 0 123.52 0 249.4419.38/8,475
5. GROENEVELD Jessica 2000 CAN122.60 6 121.88 0 250.4820.42/8,90
6.2/DMHAMPLOVÁ Eva 1992 2+ Dukla B.125.16 2 124.33 2 253.4923.43/10,275
7.1/ZSWOLFFHARDT Viktoria 1994 2 KVSPísek124.37 4 128.98 0 257.3527.29/11,968
8. DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky129.11 4 123.55 2 258.6628.60/12,462
9.2/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice126.02 2 130.44 4 262.4632.40/14,157
10. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.129.59 0 139.14 6 274.7344.67/19,453
11. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha130.51 8 137.75 0 276.2646.20/20,149
12.3/DSDRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice138.51 4 128.40 6 276.9146.85/20,446
13. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice137.85 6 127.70 6 277.5547.49/20,643
14.3/DMZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice133.25 4 139.05 2 278.3048.24/21,040
15. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 1 USK Pha138.85 0 137.63 2 278.4848.42/21,037
16. MAŠKOVÁ Alena 1976 2 USK Pha139.91 2 143.21 2 287.1257.06/24,837
17. TAYLER Kathleen 2000 CAN137.36 2 143.92 6 289.2859.22/25,70
18.4/DSZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy142.76 2 146.21 4 294.9764.91/28,235
19.4/DMSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2 USK Pha141.31 0 153.62 4 298.9368.87/29,933
20.5/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Roztoky150.62 4 149.79 0 304.4174.35/32,331
21. BIČOVSKÁ Jana 1987 2 Olomouc146.46 2 154.83 6 309.2979.23/34,429
22.1/VMŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 2+ KK Opava156.26 4 147.23 4 311.4981.43/35,427
23.3/ZSVALÍKOVÁ Barbora 1994 2 KK Opava143.71 2 163.82 4 313.5383.47/36,325
24.5/DMJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 SKVeselí143.43 6 163.51 2 314.9484.88/36,923
25.6/DMBENDOVÁ Marie 1992 3 Roudnice168.83 4 146.36 2 321.1991.13/39,621
26. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.168.32 0 159.85 2 330.17100.11/43,519
27.7/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 3 Č.Lípa148.32 4 173.90 6 332.22102.16/44,417
28.8/DMJANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB138.08 0 147.43 50 335.51105.45/45,815
29. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha150.04 52 131.69 4 337.73107.67/46,814
30.9/DMVEČERKOVÁ Nina 1992 3 SKVeselí164.47 4 168.54 4 341.01110.95/48,213
31.6/DSKOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky150.98 6 200.62 6 363.60133.54/58,012
32.10/DMFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava149.38 4 162.36 54 369.74139.68/60,711
33.7/DSŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice152.91 58 157.37 6 374.28144.22/62,710
34.8/DSDVOŘÁKOVÁ Hana 1990 3 SK VS ČB173.99 10 211.57 6 401.56171.50/74,59
35. JULL Louise 2000 NZL153.94 54 149.31 54 411.25181.19/78,80
36. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn156.81 106 169.85 4 436.66206.60/89,88
37.4/ZSMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava170.41 52 167.66 52 442.07212.01/92,27
38.11/DMBUSTOVÁ Anna 1992 2+ USK Pha118.18 200 135.00 8 461.18231.12/100,56

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 KK Opava
KK Opava
126.35 2 121.85 2 252.20 60
2.2/DSKARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
121.54 0 134.99 4 260.538.33/3,360
3.3/DSGOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
117.20 0 118.22 50 285.4233.22/13,260
4.4/DSKOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
142.29 4 141.66 4 291.9539.75/15,860
5.1/VMKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B. S.Žižkov
Kotva B. S.Žižkov
146.29 4 142.10 2 294.3942.19/16,753
6.1/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
149.23 2 151.87 4 307.1054.90/21,847
7.1/DMŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
153.01 10 142.29 4 309.3057.10/22,642
8. HERINK Jiří
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
1 Olomouc KK Opava
Olomouc KK Opava
153.43 10 140.16 8 311.5959.39/23,538
9.2/DMMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
149.73 12 163.79 50 375.52123.32/48,938
10.3/DMMACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
2 Bechyně Horš.Týn
Bechyně Horš.Týn
186.03 56 147.26 6 395.29143.09/56,734
11.4/DMŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
3 Kralupy
Kralupy
174.99 10 160.18 62 407.17154.97/61,431
12. VÁCHA Viktor
ŠÍP Milan
1985
1988
2 Dukla B. SK VS ČB
Dukla B. SK VS ČB
163.77 60 145.08 52 420.85168.65/66,928
13. BOČEK Zdeněk
JINDRÁK Petr
1975
1969
2 SK VS ČB Tech.Pha
SK VS ČB Tech.Pha
163.19 62 182.23 64 471.42219.22/86,925
14. PEŘINA Vít
CHRISTOV Ivan
1989
1988
1 Č.Lípa
Č.Lípa
145.59 8 132.93 256 542.52290.32/115,122
15.5/DMZVERKA Petr
BOTH Ondřej
1993
1994
2 Horš.Týn
Horš.Týn
192.83 158 180.48 110 641.31389.11/154,322
  PRAŽÁK Michal
VLACH Jiří
1979
1978
2 S.Žižkov
S.Žižkov
0.00 0 0.00 0 1998.00 20
  MYŠÁK Albert
ŠEDIVÝ Jakub
1994
1994
3 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 0 0.00 0 1998.00 0
  HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0 1998.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. PIŠVEJC Ivan 1978 M USK Pha92.93 2 95.11 0 190.04 75
2. HASTINGS John 2000 CAN93.64 0 97.32 2 192.962.92/1,50
3. LEVESQUE Pierre 2000 CAN98.40 4 97.03 2 201.4311.39/6,00
4. HAYWARD Ben 2000 CAN98.27 2 98.89 4 203.1613.12/6,90
5.1/DSZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice100.61 6 99.51 2 208.1218.08/9,575
6.2/DSDUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc105.20 2 101.12 0 208.3218.28/9,668
7.3/DSORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec102.46 6 98.93 2 209.3919.35/10,262
8. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.103.04 0 104.80 2 209.8419.80/10,457
9. MANNING-HUNTER Paul 2000 CAN102.34 2 105.09 2 211.4321.39/11,30
10. ŘEJHA Jiří 1981 1 Dukla B.105.37 4 103.09 0 212.4622.42/11,857
11. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec101.88 2 104.28 8 216.1626.12/13,757
12. LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus109.36 0 108.83 0 218.1928.15/14,853
13.4/DSBOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice105.35 2 110.28 2 219.6329.59/15,649
14.1/DMSTRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha106.78 2 108.94 2 219.7229.68/15,646
15. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy106.34 6 107.39 0 219.7329.69/15,643
16.5/DSTUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec106.48 6 103.66 4 220.1430.10/15,840
17.1/VMGALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice107.08 4 108.71 2 221.7931.75/16,737
18.2/DMCVIKL Ondřej 1992 2 Ostrava109.27 2 110.89 0 222.1632.12/16,935
19.2/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus107.85 4 110.10 2 223.9533.91/17,833
20. STACH Daniel 1988 2 SK VS ČB115.39 0 108.63 0 224.0233.98/17,931
21.6/DSSMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec106.10 6 108.14 4 224.2434.20/18,029
22.3/DMMACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně107.37 0 113.28 4 224.6534.61/18,227
23. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha110.58 2 113.33 0 225.9135.87/18,925
24. LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB113.90 2 110.04 0 225.9435.90/18,925
25. KRATOCHVÍL Jan 1978 2 USK Pha111.62 2 110.48 2 226.1036.06/19,023
26.1/VREICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV114.29 0 112.38 0 226.6736.63/19,321
27. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice110.01 2 107.08 8 227.0937.05/19,519
28. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice112.02 0 115.57 0 227.5937.55/19,817
29.7/DSJORDÁN František 1991 2 SKVeselí115.73 4 109.05 0 228.7838.74/20,415
30.3/VMNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava113.53 2 115.22 2 232.7542.71/22,514
31. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice110.90 2 116.98 4 233.8843.84/23,113
32. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz117.62 2 112.73 2 234.3544.31/23,312
33.4/VMMAROUL Ladislav 1968 2 Rožátov113.48 4 115.08 2 234.5644.52/23,411
34.8/DSCHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha115.70 4 114.28 4 237.9847.94/25,210
35. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy115.49 8 112.16 4 239.6549.61/26,19
36. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.116.38 6 119.83 4 246.2156.17/29,68
37.4/DMKASANDA Michal 1993 2 SK VS ČB116.59 2 124.63 6 249.2259.18/31,17
38. BOČEK Zdeněk 1975 2 SK VS ČB114.10 2 127.25 6 249.3559.31/31,26
39.5/DMBOUZEK Filip 1992 2 Sušice119.42 4 124.27 8 255.6965.65/34,55
40. PODZIMEK Slávek 1987 2 Kralupy120.98 2 135.72 2 260.7070.66/37,24
41. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB107.00 4 119.04 58 288.0498.00/51,63
42. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha102.41 0 98.86 102 303.27113.23/59,62
43. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc119.07 2 130.69 152 403.76213.72/112,52
44. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov112.92 2 115.32 302 532.24342.20/180,11
45. ŠÍMA Václav 1989 2 SK VS ČB121.94 2 999.00 0 1122.94 0
46.9/DSHOUSEREK Aleš 1990 2 Olomouc120.82 4 999.00 0 1123.82 0
47.6/DMMEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha123.21 2 999.00 0 1124.21 0
48.10/DSBRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod122.21 4 999.00 0 1125.21 0
49. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa122.32 4 999.00 0 1125.32 0
50.7/DMŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy122.94 4 999.00 0 1125.94 0
51. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava119.54 8 999.00 0 1126.54 0
52.8/DMHRIC Filip 1993 2 Olomouc128.70 2 999.00 0 1129.70 0
53. FOUKAL Pavel 1987 2 Dukla B.127.07 4 999.00 0 1130.07 0
54. KYSELA David 1977 2 Kralupy131.78 0 999.00 0 1130.78 0
55. HAGIWARA Takahiro 1988 2 SK VS ČB131.82 0 999.00 0 1130.82 0
56. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy131.05 4 999.00 0 1134.05 0
57.1/ZSBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava134.68 2 999.00 0 1135.68 0
58. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí131.72 6 999.00 0 1136.72 0
59.2/ZSBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava134.41 4 999.00 0 1137.41 0
60.9/DMABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky136.87 2 999.00 0 1137.87 0
61.3/ZSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 3 L.Žatec137.33 2 999.00 0 1138.33 0
62. VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha134.25 6 999.00 0 1139.25 0
63.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava141.23 2 999.00 0 1142.23 0
64.4/ZSŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa136.29 8 999.00 0 1143.29 0
65.10/DMNOVÁK Tomáš 1993 2 Sušice143.93 2 999.00 0 1144.93 0
66.11/DSMUSIL Jan 1990 3 Jablonec146.89 0 999.00 0 1145.89 0
67. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.141.61 6 999.00 0 1146.61 0
68.5/ZSHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno141.14 8 999.00 0 1148.14 0
69.6/ZSRAŠKA Jan 1995 3 USK Pha144.14 6 999.00 0 1149.14 0
70.5/VMROUSEK Martin 1965 2 KK Opava145.56 6 999.00 0 1150.56 0
71.6/VMRAAB Ondřej 1973 M Dukla B.99.78 52 999.00 0 1150.78 0
72.12/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky146.61 6 999.00 0 1151.61 0
73.7/ZSŠIMAN Matěj 1995 3 USK Pha141.16 12 999.00 0 1152.16 0
74.13/DSRUBÁČEK Petr 1991 3 Ostrava147.78 8 999.00 0 1154.78 0
75. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy108.55 50 999.00 0 1157.55 0
76. DAVIS Nathan 2000 CAN109.78 52 999.00 0 1160.78 0
77. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod111.53 54 999.00 0 1164.53 0
78. WALOSZEK Jakub 1989 1 Ostrava110.49 56 999.00 0 1165.49 0
79.11/DMRATAJ Antonín 1992 2 Kralupy162.19 10 999.00 0 1171.19 0
80.8/ZSADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha125.03 52 999.00 0 1176.03 0
81.1/ZMŠOLTYS Tomáš 1997 3 KK Opava168.38 10 999.00 0 1177.38 0
82.2/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha175.80 6 999.00 0 1180.80 0
83. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz136.29 52 999.00 0 1187.29 0
84. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa137.27 52 999.00 0 1188.27 0
85.7/VMBÁČA Milan 1973 2 Benátky146.41 52 999.00 0 1197.41 0
86.9/ZSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí158.72 56 999.00 0 1213.72 0
87.10/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně218.68 6 999.00 0 1223.68 0
88.11/ZSFIALA Radim 1995 3 KK Opava184.36 62 999.00 0 1245.36 0
89.12/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha179.37 104 999.00 0 1282.37 0
90.12/DMBŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí274.23 54 999.00 0 1327.23 0
91.14/DSMASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Ostrava0.00 0 999.00 0 1998.00 0
91.13/DMHÁZI Marek 1992 3 Bechyně0.00 0 999.00 0 1998.00 0
93. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc0.00 0 999.00 0 1998.00 0
93.15/DSKUNA Jan 1990 2 SK VS ČB0.00 0 999.00 0 1998.00 0
93.13/ZSURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava0.00 0 999.00 0 1998.00 0
93.16/DSZÁPOTOČNÝ Martin 1990 3 Sláv.KV0.00 0 999.00 0 1998.00 0
93.14/DMVEŠKRNA Miroslav 1993 3 Benátky0.00 0 999.00 0 1998.00 0
93.14/ZSMYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa0.00 0 999.00 0 1998.00 0
93.15/ZSKYNCL Michal 1995 3 Benátky0.00 0 999.00 0 1998.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3