vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Písecké slalomy

13.06.2009-14.06.2009   slalomová trať U Martínka, Otava, Písek
ředitel: Pavel Pokorný   vrchní rozhodčí: Alois Kuna st.

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus80.10 0 81.90 0 80.10 -
2.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz81.30 0 82.90 0 81.301.20/1,5-
3. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz82.10 2 82.40 2 84.104.00/5,0-
4.2/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice86.50 0 87.20 0 86.506.40/8,0-
5.3/VMSAJDL František 1970 2 L.Žatec86.60 0 87.90 0 86.606.50/8,1-
6.1/DMCEPEK Marek 1994 2 KVSPísek88.20 0 90.60 0 88.208.10/10,1-
7.1/DSHABICH Bohumil 1991 0 VS Tábor88.40 0 93.30 2 88.408.30/10,4-
8.2/DMSMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha91.20 0 94.10 2 91.2011.10/13,9-
9. JÍCHA Michal 1983 3 So Písek94.10 0 91.60 0 91.6011.50/14,4-
10.3/DMSEDLÁK Jan 1993 3 SKVS ČB90.70 2 91.40 4 92.7012.60/15,7-
11.4/VMŠANDA Petr 1973 3 Vlašim102.30 0 92.90 0 92.9012.80/16,0-
12.5/VMŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB93.10 0 93.20 0 93.1013.00/16,2-
13.1/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně93.20 2 93.20 0 93.2013.10/16,4-
14.2/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky93.30 0 96.40 0 93.3013.20/16,5-
15. HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník93.50 0 98.40 2 93.5013.40/16,7-
16.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.95.00 6 91.70 2 93.7013.60/17,0-
17.4/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB94.00 0 95.30 0 94.0013.90/17,4-
18. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky93.00 2 91.10 4 95.0014.90/18,6-
19.2/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB98.70 2 95.60 0 95.6015.50/19,4-
20.3/ZSPECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice92.20 4 95.20 2 96.2016.10/20,1-
21.4/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha97.70 4 96.40 0 96.4016.30/20,3-
22.5/DMHABICH Karel 1994 3 VS Tábor94.20 4 96.60 4 98.2018.10/22,6-
23.1/VSLEPÍK Vlastimil 1950 2 Hubertus102.50 0 99.20 0 99.2019.10/23,8-
24.2/VSMOLKA Martin 1964 3 Boh.Pha98.60 2 97.80 2 99.8019.70/24,6-
25.6/DMSVOBODA Adam 1994 2 USK Pha99.30 8 95.80 4 99.8019.70/24,6-
26. CHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky101.20 6 97.90 2 99.9019.80/24,7-
27.6/VMŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy100.00 0 100.60 0 100.0019.90/24,8-
28.1/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy100.10 0 102.60 0 100.1020.00/25,0-
29.7/VMJÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB105.70 2 100.20 0 100.2020.10/25,1-
30.2/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha101.40 0 101.50 0 101.4021.30/26,6-
31. JILMA Martin 1989 3 L.Tábor99.70 2 96.70 6 101.7021.60/27,0-
32.2/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.100.50 2 100.50 2 102.5022.40/28,0-
33. MÍKA Jan 1984 0 Boh.Pha99.70 4 129.50 4 103.7023.60/29,5-
34.3/VJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor104.00 0 116.60 56 104.0023.90/29,8-
35.5/ZSPETERKA Adam 1996 3 Rakovník102.60 2 100.10 4 104.1024.00/30,0-
36.4/VVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak106.00 0 107.90 0 106.0025.90/32,3-
37. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky118.50 0 106.10 0 106.1026.00/32,5-
38. TUREK Michal 1986 3 Roztoky106.00 2 104.50 2 106.5026.40/33,0-
39.3/ZMHEGER Tomáš 1998 0 KVS HK107.20 0 104.60 4 107.2027.10/33,8-
40.4/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.106.00 2 108.80 0 108.0027.90/34,8-
41.3/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz108.20 0 107.40 6 108.2028.10/35,1-
42. ZIKMUND Martin 1984 0 Roztoky104.00 8 105.90 4 109.9029.80/37,2-
43.5/ZMCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek111.80 4 110.20 2 112.2032.10/40,1-
44. BUREŠ Jan 1978 0 Sušice111.00 2 116.30 4 113.0032.90/41,1-
45.6/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 0 Kralupy120.70 4 111.10 2 113.1033.00/41,2-
46.8/VMŽATECKÝ Jiří 1969 0 KVSPísek128.70 8 103.40 10 113.4033.30/41,6-
47.5/VHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník126.90 2 113.20 2 115.2035.10/43,8-
48.9/VMPALOUDA Tomáš 1969 0 Č.Kruml.127.40 8 111.50 4 115.5035.40/44,2-
49.6/ZMJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB117.50 0 114.30 4 117.5037.40/46,7-
50.7/ZMKLÍMA Jan 1998 0 Č.Kruml.120.30 2 123.00 0 122.3042.20/52,7-
51.8/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň119.10 4 113.80 10 123.1043.00/53,7-
52. ŠVEHLA Pavel 1984 0 Roztoky115.50 8 117.30 56 123.5043.40/54,2-
53.9/ZMKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky143.50 6 126.80 2 128.8048.70/60,8-
54.7/ZSKULÍŠEK Tomáš 1996 0 Boh.Pha121.40 8 133.60 52 129.4049.30/61,5-
55.7/DMMATOUŠEK Jan 1994 0 VS Tábor128.50 8 122.40 106 136.5056.40/70,4-
56.10/VMDVOŘÁK Vít 1971 0 0139.20 0 154.80 4 139.2059.10/73,8-
57.10/ZMVYBULKA Jakub 1998 0 Kralupy155.00 58 142.60 6 148.6068.50/85,5-
58.11/ZMBŘEHOVSKÝ Václav 1998 0 VS Tábor200.70 262 213.30 110 323.30243.20/303,6-
59.8/ZSŽÍTEK Michal 1996 0 Hubertus272.30 162 0.00 999 434.30354.20/442,2-
 1/PZZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice115.90 2 111.30 0 111.30 -
 2/PZLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha117.50 8 113.20 0 113.20 -
 3/PZHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK115.00 0 117.20 0 115.00 -
 4/PZZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy113.70 4 113.50 2 115.50 -
 5/PZŽÍŽALA Josef 1999 0 USK Pha127.90 6 125.50 0 125.50 -
 6/PZŠANDA Petr 2000 0 Vlašim126.10 2 126.20 2 128.10 -
 7/PZWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn127.60 4 129.50 4 131.60 -
 8/PZBEKE Vojtěch 1999 0 Roztoky146.00 52 139.40 4 143.40 -
 9/PZWESTERDIJK Mathias 1999 0 Horš.Týn122.50 50 137.90 6 143.90 -
 10/PZZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně151.30 6 138.10 6 144.10 -
 11/PZBEK Kryštof 1999 0 KK Opava143.50 4 143.80 6 147.50 -
 12/PZTÁBORSKÝ Antonín 1999 0 Horš.Týn147.00 2 182.70 2 149.00 -
 13/PZPOHANKA Vítek 2000 0 Klatovy145.30 6 133.00 56 151.30 -
 14/PZSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.237.10 12 146.40 10 156.40 -
 15/PZLERCH Eduard 2002 0 Klášter.175.50 108 182.20 20 202.20 -
 16/PZHALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn148.00 104 197.90 6 203.90 -
 17/PZMALÝ Filip 2002 0 KVSPísek219.90 108 196.30 12 208.30 -
 18/PZVAVŘÍK Tadeaš 1999 0 Horš.Týn203.50 6 229.70 104 209.50 -
 19/PZHRBÁČ Jan 1999 0 L.Žatec177.40 108 156.00 58 214.00 -
 20/PZKOUBÍK Ondřej 1999 0 Boh.Pha174.30 66 188.90 60 240.30 -
 21/PZKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.0.00 999 197.70 60 257.70 -
 22/PZMILYÁN David 2001 0 L.Žatec208.50 70 187.50 108 278.50 -
 23/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn201.10 258 195.10 156 351.10 -
 24/PZHLAVÁČEK Jonáš 1999 0 Kadaň288.40 256 258.10 106 364.10 -
 25/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn187.20 560 174.80 266 440.80 -
 26/PZLUŇÁČEK Patrik 1999 0 Dukla B.64.50 602 64.40 750 666.50 -
 27/PZHUDEČEK Jakub 1999 0 Dukla B.59.30 702 63.20 754 761.30 -
 28/PZVENCL Alexandr 1999 0 Dukla B.69.50 852 65.60 700 765.60 -

kategorie C2M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
107.20 2 103.80 0 103.80 -
2.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
104.90 0 104.20 0 104.200.40/0,4-
3.2/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka
SMOLKA Martin
1965
1964
3 Kralupy
Boh.Pha
114.90 0 108.60 0 108.604.80/4,6-
4.2/DMLISKOVSKÝ Vladimír
CEPEK Marek
1994
1994
2 SKVS ČB
KVSPísek
106.30 10 108.90 4 112.909.10/8,8-
5. KOZOHORSKÝ Vojtěch
JAROŠ Tomáš
1991
1987
3 Roztoky
Roztoky
112.50 8 109.10 8 117.1013.30/12,8-
6. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
3 Horš.Týn
Horš.Týn
109.20 8 112.60 8 117.2013.40/12,9-
7.3/VMVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
112.40 6 115.90 2 117.9014.10/13,6-
8.1/VKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
118.40 0 117.30 4 118.4014.60/14,1-
9. KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
140.10 4 121.80 4 125.8022.00/21,2-
10.1/ZSZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
3 Bechyně
Sušice
139.90 10 114.60 14 128.6024.80/23,9-
11. HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
2 Rakovník
Rakovník
136.30 6 124.80 10 134.8031.00/29,9-
12.1/ZMHEGER Tomáš
LERCH Adam
1998
1998
KVS HK
Klášter.
139.50 58 133.20 8 141.2037.40/36,0-
13.2/ZMCEPEK Matěj
ZAPLETAL Vojtěch
1998
1998
KVSPísek
Kralupy
139.60 6 144.00 6 145.6041.80/40,3-
14. TUREK Michal
ŠVEHLA Pavel
1986
1984
Roztoky
Roztoky
143.40 58 134.20 12 146.2042.40/40,8-

kategorie C1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň120.40 0 115.10 0 115.10 -
2.1/DSJANČOVÁ Monika 1992 0 SKVS ČB139.10 2 121.90 0 121.906.80/5,9-
3.2/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy121.40 4 147.60 2 125.4010.30/8,9-
4. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 3 Roztoky127.10 4 124.40 2 126.4011.30/9,8-
5. POLÍVKOVÁ Hana 1989 0 Blovice130.90 6 129.70 2 131.7016.60/14,4-
6. PINKAVOVÁ Marta 1986 0 Dukla B.140.40 0 148.90 2 140.4025.30/22,0-
7.1/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 0 SKVS ČB144.00 6 137.40 4 141.4026.30/22,8-
8.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 0 Klášter.148.70 2 146.50 0 146.5031.40/27,3-
9.2/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 0 Kadaň241.60 50 164.20 2 166.2051.10/44,4-

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy90.40 2 90.30 0 90.30 -
2.1/DSJANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB92.10 0 93.20 0 92.101.80/2,0-
3. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice93.90 2 94.10 0 94.103.80/4,2-
4.2/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy95.70 2 94.20 0 94.203.90/4,3-
5. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha95.30 0 96.40 2 95.305.00/5,5-
6. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn95.60 0 96.20 2 95.605.30/5,9-
7. LAGNEROVÁ Lenka 1985 3 Olomouc99.80 0 98.00 0 98.007.70/8,5-
8.1/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB98.70 0 101.60 2 98.708.40/9,3-
9. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.99.50 0 99.40 0 99.409.10/10,1-
10. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky102.20 0 103.50 0 102.2011.90/13,2-
11.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav102.90 0 104.20 2 102.9012.60/14,0-
12. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň104.90 0 119.20 0 104.9014.60/16,2-
13. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz108.80 0 108.20 0 108.2017.90/19,8-
14. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník109.30 2 109.00 0 109.0018.70/20,7-
15.2/VMHABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor112.10 0 109.80 2 111.8021.50/23,8-
16.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.112.50 0 113.30 0 112.5022.20/24,6-
17.2/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň113.90 0 109.20 4 113.2022.90/25,4-
18. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus123.70 4 114.80 2 116.8026.50/29,3-
19.3/DSVESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy123.30 2 119.70 0 119.7029.40/32,6-
20.2/DMVÁVROVÁ Iva 1993 3 Roztoky128.10 2 134.20 2 130.1039.80/44,1-
21.1/ZSKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 0 Č.Kruml.141.90 0 133.20 0 133.2042.90/47,5-
22.2/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB166.90 8 128.40 6 134.4044.10/48,8-
23.3/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice135.10 10 135.20 4 139.2048.90/54,2-
24.3/VMSKOŘEPOVÁ Kamila 1973 0 Č.Kruml.137.40 6 138.60 2 140.6050.30/55,7-
25.4/ZMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.188.70 0 165.30 4 169.3079.00/87,5-
26.4/DSLISKOVSKÁ Iva 1992 0 KVSPísek210.50 66 267.40 206 276.50186.20/206,2-
27.3/ZSHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 0 Boh.Pha142.40 416 281.00 208 489.00398.70/441,5-
28.5/ZMBŘEHOVSKÁ Veronika 1998 0 VS Tábor222.40 354 204.20 352 556.20465.90/515,9-
 1/PZBLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha126.10 2 125.60 2 127.60 -
 2/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml.140.80 6 136.10 2 138.10 -
 3/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha138.60 2 136.20 2 138.20 -
 4/PZŠIMKOVÁ Iva 1999 0 SKVS ČB208.80 2 156.50 6 162.50 -
 5/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek249.20 110 215.80 56 271.80 -
 6/PZPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.216.00 58 211.70 114 274.00 -
 7/PZHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.80.90 750 72.30 606 678.30 -
 8/PZVAVŘÍKOVÁ Elen 2002 0 Horš.Týn198.90 706 137.40 700 837.40 -
 9/PZŠIMKOVÁ Táňa 2001 0 00.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB88.00 0 88.20 2 88.00 -
2.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek88.10 0 88.30 0 88.100.10/0,1-
3.1/DSHABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor90.00 2 91.70 0 91.703.70/4,2-
4.2/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB90.20 2 91.30 2 92.204.20/4,8-
5. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek94.50 0 92.90 0 92.904.90/5,6-
6. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn95.30 0 94.40 0 94.406.40/7,3-
7.1/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha94.42 0 114.20 0 94.426.42/7,3-
8. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek102.80 2 97.00 0 97.009.00/10,2-
9. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy98.50 0 99.60 0 98.5010.50/11,9-
10.2/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn100.10 0 100.90 0 100.1012.10/13,8-
11.3/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice101.20 4 98.30 2 100.3012.30/14,0-
12.3/DMSVOBODA Adam 1994 3 USK Pha111.90 0 97.10 4 101.1013.10/14,9-
13.1/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB101.20 0 101.60 0 101.2013.20/15,0-
14.4/VMKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L106.20 0 103.40 0 103.4015.40/17,5-
15.2/DSRATAJ Antonín 1992 3 Kralupy105.80 0 103.40 2 105.4017.40/19,8-
16.2/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně121.10 6 107.70 2 109.7021.70/24,7-
17.4/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB106.60 4 113.60 4 110.6022.60/25,7-
18.5/DMHABICH Karel 1994 3 VS Tábor110.10 2 109.20 2 111.2023.20/26,4-
19.3/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky111.10 2 107.70 4 111.7023.70/26,9-
20.1/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha115.90 2 113.40 0 113.4025.40/28,9-
21.6/DMRUSÍN David 1994 3 Horš.Týn111.40 4 118.50 4 115.4027.40/31,1-
22. KREJČÍ Hynek 1978 0 Roztoky118.30 2 113.50 2 115.5027.50/31,3-
23. MULAČ Viktor 1975 0 Loko Plz119.00 0 115.80 0 115.8027.80/31,6-
24.5/VMVALENTA Josef 1973 0 Sušice114.70 2 124.20 2 116.7028.70/32,6-
25. JAROŠ Tomáš 1987 0 Roztoky121.10 8 113.80 4 117.8029.80/33,9-
26.3/ZSPECHLÁT Hynek 1995 0 Sušice143.70 54 123.40 0 123.4035.40/40,2-
27.2/ZMLERCH Adam 1998 0 Klášter.121.90 2 138.30 2 123.9035.90/40,8-
28.3/ZMCEPEK Matěj 1998 0 KVSPísek131.40 0 138.80 4 131.4043.40/49,3-
29.6/VMMALÍK Martin 1965 3 NeoMi P.135.80 4 126.50 6 132.5044.50/50,6-
30.2/VKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy114.90 300 134.90 4 138.9050.90/57,8-
31.4/ZMHEGER Tomáš 1998 0 KVS HK0.00 999 138.20 2 140.2052.20/59,3-
32.3/VHABICH Bohumil 1961 3 VS Tábor138.80 2 140.30 6 140.8052.80/60,0-
33.7/VMJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň160.40 4 142.70 6 148.7060.70/69,0-
34.8/VMLERCH David 1972 0 Klášter.158.70 162 187.40 10 197.40109.40/124,3-

kategorie C2W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČERNÁ Lucie
GROSSMANNOVÁ Zdenka
1977
1965
3 Kadaň
Kralupy
127.70 8 130.80 2 132.80 -
2. LAGNEROVÁ Lenka
LAGNEROVÁ Jana
1985
1959
Olomouc
Soběslav
132.60 2 129.60 4 133.600.80/0,6-
3.1/ZMČEKALOVÁ Bára
POSPÍCHALOVÁ Simona
1998
1997
Klášter.
Kadaň
154.40 4 152.30 56 158.4025.60/19,3-
4. KREJČOVÁ Kristýna
HABICHOVÁ Alena
1991
1969
3 Kralupy
VS Tábor
153.70 6 176.60 8 159.7026.90/20,3-

kategorie K1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus77.10 2 78.70 0 78.70 -
2.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz81.90 0 81.60 0 81.602.90/3,7-
3. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz83.10 2 83.30 0 83.304.60/5,8-
4.2/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice86.70 4 84.80 0 84.806.10/7,8-
5.3/VMSAJDL František 1970 2 L.Žatec87.50 0 84.90 2 86.908.20/10,4-
6.1/DMCEPEK Marek 1994 2 KVSPísek88.00 0 90.70 0 88.009.30/11,8-
7. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky90.10 0 91.10 4 90.1011.40/14,5-
8.1/DSHABICH Bohumil 1991 0 VS Tábor90.50 0 90.00 4 90.5011.80/15,0-
9.4/VMŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB93.10 0 91.10 0 91.1012.40/15,8-
10. JÍCHA Michal 1983 3 So Písek91.50 0 90.20 2 91.5012.80/16,3-
11.1/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně91.60 0 93.40 2 91.6012.90/16,4-
12.2/DMSVOBODA Adam 1994 2 USK Pha91.80 0 97.80 2 91.8013.10/16,6-
13.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.93.10 0 92.00 0 92.0013.30/16,9-
14.2/VCHOD Václav 1961 3 Blovice93.20 0 95.40 0 93.2014.50/18,4-
15.5/VMŠANDA Petr 1973 3 Vlašim93.50 0 95.70 2 93.5014.80/18,8-
16.2/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha94.70 0 95.10 0 94.7016.00/20,3-
17.3/DMHABICH Karel 1994 3 VS Tábor96.20 4 95.50 0 95.5016.80/21,3-
18.2/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky96.00 0 97.40 0 96.0017.30/22,0-
18.4/DMSEDLÁK Jan 1993 3 SKVS ČB92.00 4 0.00 999 96.0017.30/22,0-
20.5/DMSMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha94.10 2 93.70 4 96.1017.40/22,1-
21. HORÁK David 1976 3 S.Žižkov96.80 0 96.40 0 96.4017.70/22,5-
22.3/ZSPECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice97.60 52 96.70 0 96.7018.00/22,9-
23.4/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB96.20 2 97.10 0 97.1018.40/23,4-
24.1/VSLEPÍK Vlastimil 1950 2 Hubertus98.30 0 95.80 2 97.8019.10/24,3-
25.6/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB96.50 2 97.70 52 98.5019.80/25,2-
26.6/VMŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy99.50 0 101.30 2 99.5020.80/26,4-
27.2/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.99.70 0 107.50 50 99.7021.00/26,7-
28.1/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy102.40 4 100.20 0 100.2021.50/27,3-
28.7/VMJÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB100.20 0 105.80 4 100.2021.50/27,3-
30.3/VSMOLKA Martin 1964 3 Boh.Pha100.50 0 100.90 2 100.5021.80/27,7-
31.2/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha98.80 2 102.80 4 100.8022.10/28,1-
32.4/VVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak106.30 0 101.10 0 101.1022.40/28,5-
33. MÍKA Jan 1984 0 Boh.Pha106.80 54 99.20 2 101.2022.50/28,6-
34. JILMA Martin 1989 3 L.Tábor99.40 2 0.00 999 101.4022.70/28,8-
35. CHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky104.00 4 104.40 0 104.4025.70/32,7-
36.3/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.104.80 0 104.60 4 104.8026.10/33,2-
37.8/VMPALOUDA Tomáš 1969 0 Č.Kruml.107.80 4 104.90 0 104.9026.20/33,3-
38.5/ZSPETERKA Adam 1996 3 Rakovník103.50 4 105.30 0 105.3026.60/33,8-
39. LETKO Radek 1978 3 S.Žižkov109.80 8 105.90 2 107.9029.20/37,1-
40.4/ZMHEGER Tomáš 1998 0 KVS HK106.80 2 112.90 4 108.8030.10/38,2-
41.3/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz118.00 4 108.50 2 110.5031.80/40,4-
42.5/ZMCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek109.30 2 111.20 6 111.3032.60/41,4-
43.6/ZMJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB108.60 8 110.00 2 112.0033.30/42,3-
44.7/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň114.50 8 108.30 4 112.3033.60/42,7-
45. BUREŠ Jan 1978 0 Sušice140.20 2 110.50 2 112.5033.80/42,9-
46. ŠVEHLA Pavel 1984 0 Roztoky114.20 2 110.50 62 116.2037.50/47,6-
47.8/ZMKLÍMA Jan 1998 0 Č.Kruml.112.30 4 123.20 6 116.3037.60/47,8-
48.9/VMDVOŘÁK Vít 1971 0 0119.30 4 115.70 2 117.7039.00/49,6-
49. ZIKMUND Martin 1984 0 Roztoky111.70 8 0.00 999 119.7041.00/52,1-
50.6/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 0 Kralupy126.20 2 117.70 4 121.7043.00/54,6-
51.5/VJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor118.40 4 0.00 999 122.4043.70/55,5-
52.7/DMMATOUŠEK Jan 1994 0 VS Tábor121.00 4 139.60 8 125.0046.30/58,8-
53.7/ZSKULÍŠEK Tomáš 1996 0 Boh.Pha122.20 4 135.90 2 126.2047.50/60,4-
54.10/VMŽATECKÝ Jiří 1969 0 KVSPísek131.60 4 125.10 62 135.6056.90/72,3-
55.9/ZMVYBULKA Jakub 1998 0 Kralupy132.80 4 175.70 108 136.8058.10/73,8-
56.10/ZMKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky136.50 2 135.20 2 137.2058.50/74,3-
57.8/ZSŽÍTEK Michal 1996 0 Hubertus224.30 8 277.90 60 232.30153.60/195,2-
58.11/ZMBŘEHOVSKÝ Václav 1998 0 VS Tábor226.50 306 260.00 208 468.00389.30/494,7-
 1/PZZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice111.50 4 111.10 0 111.10 -
 2/PZZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy113.70 0 113.50 0 113.50 -
 3/PZLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha117.30 0 136.10 2 117.30 -
 4/PZWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn119.80 0 135.70 2 119.80 -
 5/PZHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK118.90 2 123.20 4 120.90 -
 6/PZŠANDA Petr 2000 0 Vlašim123.80 2 152.40 6 125.80 -
 7/PZŽÍŽALA Josef 1999 0 USK Pha123.80 4 121.90 4 125.90 -
 8/PZWESTERDIJK Mathias 1999 0 Horš.Týn135.60 6 134.40 0 134.40 -
 9/PZBEK Kryštof 1999 0 KK Opava141.60 2 139.90 0 139.90 -
 10/PZHALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn142.50 2 136.50 4 140.50 -
 11/PZBEKE Vojtěch 1999 0 Roztoky142.70 0 142.80 0 142.70 -
 12/PZTÁBORSKÝ Antonín 1999 0 Horš.Týn148.50 0 142.10 4 146.10 -
 13/PZPOHANKA Vítek 2000 0 Klatovy148.00 256 141.70 6 147.70 -
 14/PZZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně154.00 2 163.40 50 156.00 -
 15/PZMILYÁN David 2001 0 L.Žatec174.20 106 155.30 6 161.30 -
 16/PZLERCH Eduard 2002 0 Klášter.159.20 6 174.20 104 165.20 -
 17/PZVAVŘÍK Tadeaš 1999 0 Horš.Týn183.50 60 171.20 10 181.20 -
 18/PZHRBÁČ Jan 1999 0 L.Žatec208.80 16 150.50 158 224.80 -
 19/PZKOUBÍK Ondřej 1999 0 Boh.Pha183.50 114 210.00 16 226.00 -
 20/PZKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.175.00 56 0.00 999 231.00 -
 21/PZSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.168.80 110 177.20 54 231.20 -
 22/PZMALÝ Filip 2002 0 KVSPísek382.40 8 260.30 20 280.30 -
 23/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn214.60 102 209.10 302 316.60 -
 24/PZHLAVÁČEK Jonáš 1999 0 Kadaň297.00 64 283.80 206 361.00 -
 25/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn234.80 460 230.00 264 494.00 -
 26/PZLUŇÁČEK Patrik 1999 0 Dukla B.86.90 606 103.60 754 692.90 -
 27/PZVENCL Alexandr 1999 0 Dukla B.72.70 652 120.10 654 724.70 -
 28/PZHUDEČEK Jakub 1999 0 Dukla B.104.80 754 0.00 999 858.80 -

kategorie C1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň114.20 2 112.60 0 112.60 -
2. POLÍVKOVÁ Hana 1989 0 Blovice124.10 2 111.70 2 113.701.10/1,0-
3. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 3 Roztoky127.80 0 113.70 2 115.703.10/2,8-
4.1/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy121.40 2 118.50 2 120.507.90/7,0-
5.2/DSJANČOVÁ Monika 1992 0 SKVS ČB124.00 2 125.40 4 126.0013.40/11,9-
6.1/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 0 SKVS ČB131.60 2 136.80 0 133.6021.00/18,7-
7.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 0 Klášter.147.80 2 137.30 0 137.3024.70/21,9-
8.2/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 0 Kadaň140.80 2 141.60 2 142.8030.20/26,8-
9. PINKAVOVÁ Marta 1986 0 Dukla B.194.30 8 219.80 54 202.3089.70/79,7-

kategorie C2M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
101.30 0 109.60 14 101.30 -
2.1/VTERBER Richard
KUBEŠ Vladimír
1958
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
110.60 54 105.40 0 105.404.10/4,0-
3. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
3 Horš.Týn
Horš.Týn
108.10 0 115.20 2 108.106.80/6,7-
4.2/DMLISKOVSKÝ Vladimír
CEPEK Marek
1994
1994
2 SKVS ČB
KVSPísek
107.80 2 113.60 6 109.808.50/8,4-
5. KOZOHORSKÝ Vojtěch
JAROŠ Tomáš
1991
1987
3 Roztoky
Roztoky
107.30 4 110.90 4 111.3010.00/9,9-
6.1/VMVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
111.80 0 110.50 4 111.8010.50/10,4-
7.2/VMGROSSMANNOVÁ Zdena
SMOLKA Martin
1965
1964
3 Kralupy
Boh.Pha
115.00 2 110.70 4 114.7013.40/13,2-
8.1/ZSZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
3 Bechyně
Sušice
112.80 2 116.10 10 114.8013.50/13,3-
9.2/VKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
123.90 8 119.10 6 125.1023.80/23,5-
10. KOZOHORSKÁ Alžběta
CHŇOUPEK Jan
1990
1975
Roztoky
Roztoky
125.30 6 125.80 58 131.3030.00/29,6-
11.1/ZMHEGER Tomáš
LERCH Adam
1998
1998
KVS HK
Klášter.
136.10 10 140.50 56 146.1044.80/44,2-
12.2/ZMCEPEK Matěj
ZAPLETAL Vojtěch
1998
1998
KVSPísek
Kralupy
167.00 6 142.90 12 154.9053.60/52,9-
13. LISKOVSKÁ Iva
POKORNÝ Ondřej
1992
1985
KVSPísek
KVSPísek
165.70 68 155.80 24 179.8078.50/77,5-

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy93.00 0 91.10 0 91.10 -
2. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha95.30 0 93.00 0 93.001.90/2,1-
2.1/DSJANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB96.00 4 93.00 0 93.001.90/2,1-
4. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice94.20 2 94.00 0 94.002.90/3,2-
5. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.98.60 0 96.50 0 96.505.40/5,9-
6. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn94.70 2 96.00 2 96.705.60/6,1-
7.1/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB98.70 2 97.90 0 97.906.80/7,5-
8.2/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy96.00 2 95.80 4 98.006.90/7,6-
9. LAGNEROVÁ Lenka 1985 3 Olomouc98.80 2 99.40 2 100.809.70/10,6-
10. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky109.00 2 103.50 0 103.5012.40/13,6-
11. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň116.10 4 102.40 2 104.4013.30/14,6-
12.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav104.20 4 104.90 4 108.2017.10/18,8-
13. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz111.60 2 106.90 2 108.9017.80/19,5-
14. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus113.30 4 108.70 4 112.7021.60/23,7-
15. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník110.40 4 587.00 0 114.4023.30/25,6-
16.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.115.10 4 114.80 0 114.8023.70/26,0-
16.2/VMHABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor116.90 4 110.80 4 114.8023.70/26,0-
18.2/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň108.40 8 127.60 2 116.4025.30/27,8-
19.2/DMVÁVROVÁ Iva 1993 3 Roztoky169.00 6 121.50 2 123.5032.40/35,6-
20.1/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB123.90 2 123.80 2 125.8034.70/38,1-
22.2/ZSKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 0 Č.Kruml.131.30 2 130.30 0 130.3039.20/43,0-
23.3/VMSKOŘEPOVÁ Kamila 1973 0 Č.Kruml.131.40 4 127.60 4 131.6040.50/44,5-
26.3/DSVESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy138.60 54 153.40 4 157.4066.30/72,8-
27.3/ZMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.159.30 10 155.00 54 169.3078.20/85,8-
29.4/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice247.30 60 156.00 52 208.00116.90/128,3-
31.3/ZSHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 0 Boh.Pha307.10 70 214.40 70 284.40193.30/212,2-
33.4/DSLISKOVSKÁ Iva 1992 0 KVSPísek0.00 999 183.70 254 437.70346.60/380,5-
34.5/ZMBŘEHOVSKÁ Veronika 1998 0 VS Tábor238.70 402 215.10 504 640.70549.60/603,3-
21.1/PZBLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha124.50 4 129.10 16 128.5037.40/41,1-
24.2/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml.160.90 0 133.60 4 137.6046.50/51,0-
25.3/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha141.80 6 138.20 0 138.2047.10/51,7-
28.4/PZŠIMKOVÁ Iva 1999 0 SKVS ČB179.80 6 200.90 6 185.8094.70/104,0-
30.5/PZPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.240.60 110 251.20 8 259.20168.10/184,5-
32.6/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek262.90 112 407.70 304 374.90283.80/311,5-
35.7/PZVAVŘÍKOVÁ Elen 2002 0 Horš.Týn160.00 560 182.11 752 720.00628.90/690,3-
36.8/PZHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.116.30 608 155.70 606 724.30633.20/695,1-
37.9/PZŠIMKOVÁ Táňa 2001 0 072.30 852 73.80 754 827.80736.70/808,7-

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek86.80 0 88.40 0 86.80 -
2.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB87.70 0 85.20 2 87.200.40/0,5-
3.1/DSHABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor89.00 2 86.80 2 88.802.00/2,3-
4. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek93.80 4 91.20 0 91.204.40/5,1-
5.2/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB90.40 2 93.50 2 92.405.60/6,5-
6. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn101.70 4 94.40 0 94.407.60/8,8-
7.3/DMSVOBODA Adam 1994 3 USK Pha93.60 2 105.30 54 95.608.80/10,1-
8.2/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice100.70 6 96.80 0 96.8010.00/11,5-
9.3/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn99.90 4 97.10 0 97.1010.30/11,9-
10. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy101.40 0 97.20 0 97.2010.40/12,0-
11.1/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha111.60 4 96.20 2 98.2011.40/13,1-
12.4/VMKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L101.80 2 99.30 0 99.3012.50/14,4-
13. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek95.90 4 97.40 6 99.9013.10/15,1-
14.1/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB101.30 0 101.90 2 101.3014.50/16,7-
15.2/DSRATAJ Antonín 1992 3 Kralupy102.40 0 100.90 2 102.4015.60/18,0-
16.4/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB104.50 6 105.40 0 105.4018.60/21,4-
17. MULAČ Viktor 1975 0 Loko Plz118.60 4 107.70 0 107.7020.90/24,1-
18.1/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha111.80 50 107.80 0 107.8021.00/24,2-
19.2/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně108.50 0 106.60 2 108.5021.70/25,0-
20.5/DMHABICH Karel 1994 3 VS Tábor109.20 4 109.30 2 111.3024.50/28,2-
21.3/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky110.60 2 104.10 8 112.1025.30/29,1-
22. JAROŠ Tomáš 1987 0 Roztoky119.40 2 113.00 0 113.0026.20/30,2-
23. POKORNÝ Ondřej 1985 0 KVSPísek0.00 999 109.90 4 113.9027.10/31,2-
24.6/DMRUSÍN David 1994 3 Horš.Týn132.80 6 115.40 2 117.4030.60/35,3-
25.2/ZMLERCH Adam 1998 0 Klášter.115.80 6 114.50 4 118.5031.70/36,5-
26.5/VMMALÍK Martin 1965 3 NeoMi P.130.30 4 125.70 0 125.7038.90/44,8-
26.3/ZMHEGER Tomáš 1998 0 KVS HK125.70 0 129.90 50 125.7038.90/44,8-
28.6/VMJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň127.80 2 124.60 2 126.6039.80/45,9-
29.2/VKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy130.70 2 126.20 2 128.2041.40/47,7-
30.3/ZSPECHLÁT Hynek 1995 0 Sušice130.80 2 125.00 4 129.0042.20/48,6-
31.4/ZMCEPEK Matěj 1998 0 KVSPísek130.70 2 131.40 4 132.7045.90/52,9-
32.5/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 0 Kralupy134.60 2 129.00 6 135.0048.20/55,5-
33.3/VHABICH Bohumil 1961 3 VS Tábor136.80 4 136.90 4 140.8054.00/62,2-
35.7/VMLERCH David 1972 0 Klášter.149.40 204 198.60 62 260.60173.80/200,2-
  KREJČÍ Hynek 1978 0 Roztoky0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VALENTA Josef 1973 0 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČERNÁ Lucie
GROSSMANNOVÁ Zdenka
1977
1965
3 Kadaň
Kralupy
124.10 2 134.40 6 126.10 -
2. LAGNEROVÁ Lenka
LAGNEROVÁ Jana
1985
1959
Olomouc
Soběslav
134.50 2 135.00 4 136.5010.40/8,2-
3.1/ZMČEKALOVÁ Bára
POSPÍCHALOVÁ Simona
1998
1997
Klášter.
Kadaň
144.50 0 149.00 110 144.5018.40/14,6-
  KREJČOVÁ Kristýna
HABICHOVÁ Alena
1991
1969
3 Kralupy
VS Tábor
0.00 999 0.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3