vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1

12.05.2012   Lužnice pod Táborem
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: doc  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSCepek Marek 1994 SKVS ČB84.22 4 77.47 0 77.47 82
2.1/Kuna Alois 1988 SKVS ČB86.15 2 78.71 0 78.711.24/1,674
3.2/Pokorný Ondřej 1985 KVSPísek99.33 2 80.19 2 82.194.72/6,166
4.1/VMPrüher Jakub 1968 SKVS ČB86.93 2 84.24 0 84.246.77/8,758
5.3/Novák Martin 1991 Č.Kruml.95.30 2 86.55 0 86.559.08/11,754
6.2/DSPospíchal Radek 1994 SKVS ČB85.88 2 0.00 999 87.8810.41/13,450
7.2/VMKučera Tomáš 1970 RK Troja87.50 2 82.08 6 88.0810.61/13,746
8.1/VŠprdlík Vít 1967 Sušice94.03 2 87.32 2 89.3211.85/15,342
9.3/DSHabich Karel 1994 VS Tábor98.27 0 88.24 2 90.2412.77/16,538
10.4/Háša Michal 1981 Bechyně96.65 2 89.38 2 91.3813.91/18,034
11.3/VMMilyán Dušan 1973 L.Žatec100.51 0 91.47 0 91.4714.00/18,130
12.4/VMBoček Zdeněk 1975 SKVS ČB100.63 0 92.83 0 92.8315.36/19,826
13.2/VKuna Alois 1960 SKVS ČB104.62 0 93.88 0 93.8816.41/21,222
14.5/Habich Bohumil 1991 VS Tábor95.90 0 94.10 2 95.9018.43/23,818
15.3/VKeller Miloslav 1962 VS Tábor103.35 0 93.99 2 95.9918.52/23,917
16.1/ZSLhota Matyáš 1999 USK Pha101.92 6 93.13 4 97.1319.66/25,416
17.5/VMTáborský Pavel 1972 Horš.Týn104.76 4 97.18 0 97.1819.71/25,415
18.6/Pešta Jan 1981 L.Tábor95.16 4 100.24 0 99.1621.69/28,014
19.6/VMJohanides Milan 1975 Kralupy108.06 0 98.30 2 100.3022.83/29,513
20.7/VMKotek Miloš 1974 VS Tábor104.94 2 102.19 0 102.1924.72/31,912
21.4/VKubeš Vladimír 1961 VS Tábor111.43 0 103.79 0 103.7926.32/34,011
22.5/VKrofta Zdeněk 1959 VS Tábor115.63 2 104.11 0 104.1126.64/34,410
23.2/ZSCepek Matěj 1998 KVSPísek134.60 2 104.96 0 104.9627.49/35,59
24.3/ZSKuna Václav 1998 SKVS ČB106.81 6 102.55 4 106.5529.08/37,58
25.8/VMPopovič Pavel 1971 VS Tábor108.54 0 116.00 2 108.5431.07/40,17
26.7/Krofta Jindřich 1990 VS Tábor118.90 2 102.69 6 108.6931.22/40,36
27.6/VČervenka Jaroslav 1964 Hubertus115.76 0 110.91 0 110.9133.44/43,25
28.7/VMulač Oldřich 1961 Hubertus115.30 2 109.66 2 111.6634.19/44,14
29.1/DMHabich Tomáš 1997 VS Tábor126.42 52 110.13 4 114.1336.66/47,33
30.4/ZSKlíma Jan 1998 Č.Kruml.125.62 2 112.16 2 114.1636.69/47,42
31.8/Prchlík Jiří 1978 L.Tábor0.00 999 114.19 6 120.1942.72/55,11
32.1/ZMPohanka Vítek 2000 Klatovy126.83 0 118.82 4 122.8245.35/58,50
33.9/Krofta Dominik 1993 VS Tábor177.98 62 135.04 50 185.04107.57/138,90
  Jícha Dušan 1982 So Písek0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Jandáš Roman 1965 Kadaň0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Kubát Jiří 1959 Klatovy0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Vala Matěj 1993 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Kotek Jiří 1971 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMMatulková Jana 1996 Horš.Týn129.15 2 105.74 4 109.74 7
2.1/ZSPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml.157.85 4 132.61 4 136.6126.87/24,53
3.1/Pospíšilová Jitka 1989 VS Tábor143.16 2 134.63 4 138.6328.89/26,32
4.2/DMPrüherová Alžběta 1996 SKVS ČB155.07 4 144.95 2 146.9537.21/33,91
5.1/ZMGalušková Antonie 2001 Sušice177.24 4 148.60 4 152.6042.86/39,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Šedivý Jakub 1994 Č.Lípa92.43 2 86.70 0 86.70 101
2.1/Macášek Tomáš 1992 Dukla B.92.95 2 86.71 0 86.710.01/0,097
3.2/Zvolánek Jan 1995 SKVS ČB92.47 2 82.73 4 86.730.03/0,093
4.3/Petříček Vojtěch 1994 L.Žatec96.76 50 86.94 0 86.940.24/0,389
5.2/Háša Michal 1981 Bechyně101.77 0 89.75 0 89.753.05/3,585
6.1/Grossmann Petr 1974 Loko Plz101.05 0 90.44 0 90.443.74/4,381
7.1/Červenka Ondřej 1996 Hubertus101.53 54 88.25 4 92.255.55/6,477
8.2/Panzer Aleš 1974 Loko Plz105.84 2 94.14 0 94.147.44/8,673
9.3/Švehla Zdenek 1976 Č.Kruml.104.64 2 94.46 0 94.467.76/9,069
10.1/Šedivý Václav 1966 Č.Lípa105.81 0 95.11 0 95.118.41/9,765
11.4/Boček Zdeněk 1975 SKVS ČB104.50 0 95.36 0 95.368.66/10,061
12.5/Kysela David 1977 Kralupy115.17 0 97.32 0 97.3210.62/12,257
13.6/Sajdl František 1970 L.Žatec105.72 0 95.64 2 97.6410.94/12,653
14.3/Kyrián Luděk 1978 SKVS ČB106.28 2 94.28 4 98.2811.58/13,449
15.2/Koudelka Tomáš 1964 Č.Kruml.105.34 4 99.61 0 99.6112.91/14,945
16.4/Lebeda Lukáš 1987 Vlašim129.04 4 96.07 4 100.0713.37/15,441
17.7/Vyhnánek Jiří 1974 Tech.Pha107.00 0 96.52 4 100.5213.82/15,940
18.8/Milyán David 1974 L.Žatec116.43 2 102.61 0 102.6115.91/18,439
19.4/Jícha Martin 1994 Tech.Pha112.06 0 101.14 2 103.1416.44/19,038
20.9/Pazourek Pavel 1976 Bechyně115.82 0 99.22 4 103.2216.52/19,137
21.5/Prchlík Michal 1981 L.Tábor116.26 0 104.85 0 104.8518.15/20,936
22.10/Šanda Petr 1973 Vlašim117.83 0 105.78 0 105.7819.08/22,035
23.11/Toncar Martin 1975 SKVS ČB111.67 0 104.68 2 106.6819.98/23,034
24.3/Kloboučník Tomáš 1965 VS Tábor119.78 50 104.69 2 106.6919.99/23,133
25.6/Benhák Jan 1988 Jablonec118.65 2 107.57 0 107.5720.87/24,132
26.12/Horák David 1976 SKŽižkov0.00 999 107.58 0 107.5820.88/24,131
27.7/Fohl Ondřej 1979 Kralupy116.00 2 107.71 0 107.7121.01/24,230
28.1/Šanda Petr 2000 Vlašim116.44 2 106.16 2 108.1621.46/24,829
29.2/Pohanka Vítek 2000 Klatovy123.24 54 108.22 0 108.2221.52/24,828
30.1/Pazourek Jan 1948 Bechyně128.37 0 108.60 0 108.6021.90/25,327
31.13/Novák Vít 1968 VS Tábor125.70 2 109.96 0 109.9623.26/26,826
32.8/Jilma Martin 1989 L.Tábor108.01 2 124.26 52 110.0123.31/26,925
33.1/Zvolánek Filip 1999 Bechyně122.09 6 110.03 2 112.0325.33/29,224
34.2/Kuna Václav 1998 SKVS ČB120.09 4 110.18 2 112.1825.48/29,423
35.9/Winter Jan 1982 Jablonec123.74 6 111.33 2 113.3326.63/30,722
36.14/Brebta Vladimír 1972 Jablonec124.25 54 113.76 0 113.7627.06/31,221
37.2/Winter Eduard 1956 Jablonec122.33 4 112.23 2 114.2327.53/31,820
38.3/Skořepa Vojtěch 1999 Č.Kruml.126.16 4 111.49 4 115.4928.79/33,219
39.3/Vondra Václav 1957 Ot.Strak131.47 2 116.92 0 116.9230.22/34,918
40.4/Dodal Jan 1953 Boh.Pha125.61 50 115.29 2 117.2930.59/35,317
41.10/Letko Radek 1978 SKŽižkov0.00 999 115.52 2 117.5230.82/35,516
42.5/Pártl Mirek 1954 Č.Kruml.128.48 0 117.61 0 117.6130.91/35,715
43.15/Palouda Tomáš 1969 Č.Kruml.120.06 54 110.18 8 118.1831.48/36,314
44.16/Pohanka Jiří 1969 Klatovy116.70 2 104.41 50 118.7032.00/36,913
45.6/Grossmann Zdeněk 1939 Č.Kruml.127.62 0 116.88 2 118.8832.18/37,112
46.4/Vybulka Jakub 1998 Kralupy129.55 4 117.15 2 119.1532.45/37,411
47.5/Klíma Jan 1998 Č.Kruml.126.66 2 118.16 2 120.1633.46/38,610
48.7/Benhák Jiří 1956 Jablonec139.18 0 121.91 0 121.9135.21/40,69
49.3/Bárta Jan 2000 Kralupy128.27 4 119.35 4 123.3536.65/42,38
50.8/Jilma Ivan 1957 L.Tábor127.19 0 122.61 2 124.6137.91/43,77
51.11/Winter Tomáš 1979 Jablonec126.85 0 174.41 4 126.8540.15/46,36
52.17/Žatecký Jiří 1969 KVSPísek136.19 0 122.88 4 126.8840.18/46,35
53.4/Rezek Tomáš 2001 SKVS ČB131.83 54 123.35 6 129.3542.65/49,24
54.18/Lhota David 1971 Happy Li143.10 4 120.11 10 130.1143.41/50,13
55.5/Petříček Jakub 2000 L.Žatec136.82 2 122.33 8 130.3343.63/50,32
56.6/Milyán David 2001 L.Žatec120.43 54 129.43 2 131.4344.73/51,61
57.19/Pazourek Jan 1973 Bechyně130.00 8 129.67 2 131.6744.97/51,90
58.7/Nesnídal Radek 2000 L.Žatec155.60 0 133.62 4 137.6250.92/58,70
59.20/Pražák Radek 1972 L.Tábor150.92 52 135.10 4 139.1052.40/60,40
60.4/Kovařík Richard 1959 Ot.Strak156.62 100 132.72 8 140.7254.02/62,30
61.8/Koudelka Tomáš 2000 Č.Kruml.183.03 56 146.57 6 152.5765.87/76,00
62.9/Kalina Vojtěch 2001 Vlašim145.04 8 136.85 108 153.0466.34/76,50
63.5/Babor Stanislav 1958 Č.Kruml.173.13 0 148.02 50 173.1386.43/99,70
64.2/Formánek Lukáš 1997 SKVS ČB174.04 100 188.82 52 240.82154.12/177,80
65.6/Řáha Oldřich 1998 L.Žatec177.64 208 185.21 62 247.21160.51/185,10
66.7/Černý Tomáš 1998 KVSPísek155.06 454 252.91 258 510.91424.21/489,30
  Buchtel Martin 1982 Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Lepík Vlastimil 1950 Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Lhota Matyáš 1999 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Šebela David 1998 Kadaň0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Beran Václav 2000 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Marek Aleš 1999 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Švejd Jakub 2001 Sušice0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Fleisig Daniel 1988 Roztoky0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Holub Jan 1982 Roztoky0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Veselá Linda 1980 Tech.Pha87.09 2 82.63 2 84.63 39
2.2/Šmejkalová Šárka 1984 SKVS ČB95.70 0 85.80 2 87.803.17/3,735
3.3/Lagnerová Lenka 1985 Č.Kruml.94.08 2 88.53 0 88.533.90/4,631
4.1/DMMatulková Jana 1996 Horš.Týn95.87 6 87.29 2 89.294.66/5,527
5.1/VLagnerová Jana 1959 Soběslav97.91 2 93.32 0 93.328.69/10,323
6.1/ZMBlažková Tereza 2000 USK Pha60.46 52 93.08 2 95.0810.45/12,319
7.1/VMGalušková Anna 1970 Sušice101.17 0 95.65 2 97.6513.02/15,415
8.2/ZMGalušková Antonie 2001 Sušice107.77 0 100.13 2 102.1317.50/20,711
9.1/ZSPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml.104.25 4 99.38 4 103.3818.75/22,210
10.4/Pospíšilová Jitka 1989 VS Tábor102.93 2 108.81 8 104.9320.30/24,09
11.2/VMBorská Alena 1976 SKVS ČB119.53 2 104.45 4 108.4523.82/28,18
12.2/DMHajduchová Adéla 1996 KVSPísek108.18 4 103.57 6 109.5724.94/29,57
13.3/ZMOkáčová Lucie 2000 USK Pha118.90 6 106.89 8 114.8930.26/35,86
14.3/DMPrüherová Alžběta 1996 SKVS ČB113.82 2 110.92 4 114.9230.29/35,85
15.4/ZMŠprdlíková Kateřina 2001 Sušice123.70 0 116.40 2 118.4033.77/39,94
16.5/ZMPaloudová Karolína 2000 Č.Kruml.123.97 56 112.78 8 120.7836.15/42,73
17.6/ZMStrasserová Bára 2001 L.Žatec139.99 4 128.24 4 132.2447.61/56,32
18.1/DSKoudelková Kateřina 1995 Č.Kruml.150.07 2 151.84 8 152.0767.44/79,71
19.7/ZMMalá Kateřina 2000 KVSPísek153.18 4 150.89 4 154.8970.26/83,00
20.2/ZSKoudelková Veronika 1998 Č.Kruml.157.94 6 171.33 2 163.9479.31/93,70
21.8/ZMVaňková Klára 2001 VS Tábor191.78 14 231.10 106 205.78121.15/143,20
  Šedivá Kateřina 1989 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Černá Lucie 1977 Kadaň0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Vanková Markéta 1979 Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Mašková Kateřina 1995 Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Kubátová Anna 1960 Klatovy0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Habichová Alena 1969 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Petriláková Ludmila 1998 Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Benháková Anna 1993 Jablonec0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Kozohorská Alžběta 1990 Roztoky0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Moravová Anna 1983 Roztoky0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSCepek Marek
Pospíchal Radek
1919
1994
SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 101.54 4 105.54 25
2.1/VSBenhák Ladislav
Benhák Jiří
1919
1954
SKVS ČB
Jablonec
0.00 999 109.53 0 109.533.99/3,817
3.1/Háša Michal
Pazourek Jan
1919
1981
Bechyně
Bechyně
125.38 0 114.93 2 116.9311.39/10,813
4.2/VSHoral Martin
Slavík František
1919
1957
Horš.Týn
SKŽižkov
127.83 0 113.55 4 117.5512.01/11,49
5.2/Boček Zdeněk
Pešta Jan
1919
1975
SKVS ČB
L.Tábor
123.67 4 111.82 8 119.8214.28/13,58
6.3/Kuna Jan
Habich Bohumil
1919
1990
SKVS ČB
VS Tábor
147.73 54 113.10 8 121.1015.56/14,77
7.1/VMMěšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
1919
1971
Bechyně
Bechyně
131.60 0 122.59 2 124.5919.05/18,16
8.1/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1919
1950
Klatovy
Klatovy
130.89 2 126.68 0 126.6821.14/20,05
9.2/VHabich Bohumil
Keller Miloslav
1919
1961
VS Tábor
VS Tábor
127.75 2 120.82 6 126.8221.28/20,24
10.3/VParaniak Jan
Kuna Alois
1919
1951
SKVS ČB
SKVS ČB
151.40 2 137.35 4 141.3535.81/33,93
11.4/VKloboučník Tomáš
Kubeš Vladimír
1919
1965
VS Tábor
VS Tábor
137.01 6 0.00 999 143.0137.47/35,52
12.2/VMBrebta Vladimír
Winter Eduard
1919
1972
Jablonec
Jablonec
166.00 6 142.11 6 148.1142.57/40,31
13.4/Popovičová Žaneta
Martinů Lukáš
1919
1992
VS Tábor
VS Tábor
164.39 2 164.75 14 166.3960.85/57,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3