vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno

01.09.2012  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:57,17 01:53,46 03:50,63 60/72/0
2. PISCHEK Jan 1977 2 Pardub.01:57,83 01:56,80 03:54,634.00/1,753/60/0
3. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.02:00,72 01:59,71 04:00,439.80/4,247/48/0
4. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo02:02,34 01:58,16 04:00,509.87/4,342/0/78
5. BUKNA Lukáš 1987 2 Litovel02:01,47 02:00,43 04:01,9011.27/4,938/0/66
6. RAŠNER Karel 1976 1 Litovel02:04,99 01:59,37 04:04,3613.73/6,034/0/54
7. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.02:04,83 02:01,86 04:06,6916.06/7,031/36/0
8. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.02:07,33 02:03,81 04:11,1420.51/8,928/24/0
9. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK02:07,39 02:04,32 04:11,7121.08/9,125/0/42
10. ŠAMÁNEK Pavel 1972 2 KK Brno02:05,97 02:06,22 04:12,1921.56/9,322/0/30
11. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.02:12,61 02:01,59 04:14,2023.57/10,220/12/0
12. HOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel02:06,43 02:09,84 04:16,2725.64/11,118/0/24
13. ZAPLETAL Štěpán 1993 1 Litovel02:10,94 02:12,57 04:23,5232.89/14,316/0/18
14. SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno02:18,44 02:17,06 04:35,5044.87/19,514/0/12
15. PETERKOVÁ Hana 1987 MT Č.Kruml.02:29,72 02:14,34 04:44,0653.43/23,212/6/0
16. ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel02:44,72 02:11,05 04:55,7765.14/28,210/0/6

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno02:01,57 02:02,72 04:04,30 60/0/36
2. HÁKOVÁ Jitka 1980 MT Boh.Pha02:09,43 02:09,97 04:19,4015.10/6,253/42/0
3. KRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc02:11,39 02:11,25 04:22,6418.34/7,547/0/24
4. VÁVROVÁ Alena 1985 2 Kroměříž02:11,38 02:12,85 04:24,2319.93/8,242/0/12
5. TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.02:13,22 02:11,34 04:24,5620.26/8,338/30/0
6. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.02:22,62 02:08,19 04:30,8126.51/10,934/18/0
7. SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa02:11,27 02:22,01 04:33,2828.98/11,931/6/0
8. BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník02:16,90 02:17,90 04:34,8030.50/12,528/0/6

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc01:48,55 01:47,44 03:35,99 75/0/85
2. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.01:49,31 01:49,38 03:38,692.70/1,368/66/0
3. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:51,76 01:50,48 03:42,246.25/2,962/54/0
4. TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.01:51,40 01:51,60 03:43,007.01/3,257/42/0
5. EISNER Tomáš 1987 2 Boh.Pha01:51,74 01:52,15 03:43,897.90/3,753/30/0
6. TŮMA Jiří 1981 3 KKVeselí01:53,09 01:51,78 03:44,878.88/4,149/0/73
7. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:52,89 01:52,69 03:45,579.59/4,446/18/0
8. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:54,13 01:53,86 03:47,9912.00/5,643/0/61
9. KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc01:54,23 01:54,56 03:48,8012.81/5,940/0/49
10. HOTTER Andeas 1970 Munchen01:56,37 01:53,85 03:50,2214.23/6,60/0/0
11. SATKE Adam 1994 2 KK Brno01:55,95 01:54,36 03:50,3114.32/6,637/0/43
11. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí01:54,54 01:55,77 03:50,3114.32/6,635/0/37
13. PELIKÁN Šimon 1986 2 Olomouc01:56,46 01:55,64 03:52,1016.11/7,533/0/31
14. KOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha01:57,54 01:57,10 03:54,6418.65/8,631/12/0
15. KUBŮ Petr 1976 2 Olomouc01:57,40 01:57,26 03:54,6618.67/8,629/0/25
16. NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc02:00,26 01:59,00 03:59,2623.27/10,827/0/19
17. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz02:00,11 02:01,37 04:01,4825.49/11,825/6/0
18. HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž02:02,96 02:02,60 04:05,5629.57/13,723/0/13
19. MATHAI Robert 1970 Germany02:01,26 02:05,36 04:06,6230.63/14,20/0/0
20. KREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno02:05,11 02:09,09 04:14,2038.21/17,721/0/7
  GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
MT Tech.Pha
Dukla B.
01:54,53 01:54,67 03:49,20 60/72/0
2. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
MT Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:53,17 01:56,92 03:50,090.89/0,453/60/0
3. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
01:54,86 01:55,46 03:50,321.12/0,547/48/0
4. HERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:56,60 01:57,77 03:54,375.17/2,342/36/0
5. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:58,87 01:57,03 03:55,906.70/2,938/24/0
6. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
02:01,64 02:00,03 04:01,6712.47/5,434/0/18
7. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
02:01,62 02:01,59 04:03,2114.01/6,131/12/0
8. HŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
02:09,43 02:04,36 04:13,7924.59/10,728/0/6
  IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3