vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

12.Český pohár ve sjezdu - klasik

02.09.2012  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.13:46,17 60/60/0
2. PISCHEK Jan 1977 2 Pardub.14:17,3931.22/3,853/48/0
3. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.14:35,2249.05/5,947/36/0
4. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo14:40,2154.04/6,542/0/54
5. RAŠNER Karel 1976 1 Litovel14:42,7656.59/6,838/0/42
6. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.14:48,7462.57/7,634/24/0
7. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK14:50,2264.05/7,831/0/30
8. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.14:52,4366.26/8,028/12/0
9. ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel16:19,75153.58/18,625/0/18
10. PETERKOVÁ Hana 1987 MT Č.Kruml.16:20,57154.41/18,722/6/0
  BUKNA Lukáš 1987 2 LitovelDNF 0/0/0
  HOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 LitovelDSQ-R 0/0/0
  ZAPLETAL Štěpán 1993 1 LitovelDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno14:27,68 60/0/36
2. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.15:05,5337.85/4,453/30/0
3. TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.16:27,52119.84/13,847/18/0
4. HÁKOVÁ Jitka 1980 MT Boh.Pha17:56,93209.25/24,142/6/0
5. BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník19:04,90277.22/31,938/0/24
6. VÁVROVÁ Alena 1985 2 Kroměříž23:32,13544.45/62,734/0/12
  KRAUSOVÁ Tereza 1993 1 OlomoucDNF 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
MT Vys.Mýto
Vys.Mýto
13:49,26 60/48/0
2. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
14:04,9215.66/1,953/36/0
3. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
14:23,0733.81/4,147/0/18
4. HŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
14:54,8665.60/7,942/0/6
  HERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
DNF 0/0/0
  BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
DNF 0/0/0
  IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 Pardub.
Pardub.
DNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.12:22,72 75/78/0
2. GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz12:48,8326.11/3,568/66/0
3. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK13:13,2650.54/6,862/54/0
4. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov13:13,2750.55/6,857/42/0
5. EISNER Tomáš 1987 2 Boh.Pha13:15,1952.47/7,153/30/0
6. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc13:25,3162.59/8,449/0/67
7. KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc13:25,9363.21/8,546/0/55
8. TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.13:27,2164.49/8,743/18/0
9. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz13:31,3668.64/9,240/12/0
10. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc13:48,0485.32/11,537/0/43
11. SATKE Adam 1994 2 KK Brno13:52,5389.81/12,135/0/31
12. TŮMA Jiří 1981 3 KKVeselí13:55,4792.75/12,533/0/25
13. HOTTER Andeas 1970 Munchen13:55,8593.13/12,50/0/0
14. PELIKÁN Šimon 1986 2 Olomouc14:02,98100.26/13,531/0/19
15. KOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha14:05,66102.94/13,929/6/0
16. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí14:10,60107.88/14,527/0/13
17. NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc14:20,89118.17/15,925/0/7
18. HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:21,41118.69/16,023/0/1
  KUBŮ Petr 1976 2 OlomoucDNS 0/0/0
  MATHAI Robert 1970 KSK KolnDNS 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3