vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Kroměřížský sprint

11.05.2014   Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
ředitel: Bohumil Hrabec   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.02:05,80 02:09,30 02:05,80 4
2.2/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk02:08,30 02:06,50 02:06,500.70/0,63
3.3/DMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.02:15,40 02:08,20 02:08,202.40/1,92
4.4/DMDANĚK Dominik 1998 0 Šumperk02:23,00 02:20,30 02:20,3014.50/11,51
5.1/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk02:26,90 02:25,90 02:25,9020.10/16,00
6.2/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž00:00,00 02:39,00 02:39,0033.20/26,40
  KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,99 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník01:54,10 01:54,00 01:54,00 15
2.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž01:57,50 01:58,80 01:57,503.50/3,111
3.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí02:09,60 01:59,30 01:59,305.30/4,67
4.1/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž02:01,40 02:02,00 02:01,407.40/6,56
5.2/ZSDZURENDOVÁ Katarína 2000 3 Bratislava02:03,10 02:03,10 02:03,109.10/8,00
6.3/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí02:09,80 02:03,70 02:03,709.70/8,55
7.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc02:06,70 02:06,10 02:06,1012.10/10,64
8.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí02:08,80 02:06,50 02:06,5012.50/11,03
9.4/ZSKOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž02:12,50 02:10,40 02:10,4016.40/14,42
10.4/ZMĎURECOVÁ Kristína 2002 3 Bratislava02:10,80 02:10,60 02:10,6016.60/14,60
11.5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc02:13,00 02:12,10 02:12,1018.10/15,91
12.2/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 0 VS Desná02:19,10 02:14,00 02:14,0020.00/17,50
13.6/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí02:19,00 02:14,20 02:14,2020.20/17,70
14.7/ZMĎURECOVÁ Mahuliena 2002 3 Bratislava02:31,70 02:18,40 02:18,4024.40/21,40
15.8/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc02:20,40 02:23,20 02:20,4026.40/23,20
  BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,99 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMKŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
02:08,10 02:08,80 02:08,10 2
2.1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
02:15,80 02:24,90 02:15,807.70/6,01
  SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 59:59,99 0
  TŮMOVÁ Natálie
KOŠÍKOVÁ Denisa
2002
2002
SKVeselí
SKVeselí
00:00,00 00:00,00 59:59,99 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí01:34,80 01:35,20 01:34,80 32
2. ČEVORA Lukáš 1988 2 Kroměříž01:40,00 00:00,00 01:40,005.20/5,528
3.1/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž01:48,20 01:47,50 01:47,5012.70/13,424
4. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí01:49,80 00:00,00 01:49,8015.00/15,820
5.2/DSNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno01:51,90 01:53,50 01:51,9017.10/18,016
6.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 3 Kroměříž00:00,00 01:52,50 01:52,5017.70/18,715
7. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž01:52,60 01:53,60 01:52,6017.80/18,814
8.3/DSŠVUB Jakub 1996 0 VS Desná01:54,10 01:54,40 01:54,1019.30/20,413
9.4/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná01:58,60 01:59,90 01:58,6023.80/25,112
10.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno02:03,70 02:09,40 02:03,7028.90/30,511
11.1/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí02:04,20 00:00,00 02:04,2029.40/31,010
12.2/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc02:04,70 02:04,90 02:04,7029.90/31,59
13.2/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž02:05,00 02:07,30 02:05,0030.20/31,98
14.3/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž02:07,00 02:08,40 02:07,0032.20/34,07
15.4/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc02:08,90 02:08,00 02:08,0033.20/35,06
16.3/ZMPETROVAJ Matúš 2002 3 Bratislava02:08,30 02:08,90 02:08,3033.50/35,30
17.4/ZMIVÁNEK Roman 2002 0 SKVeselí02:09,00 02:17,30 02:09,0034.20/36,15
18.5/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc02:09,90 02:12,30 02:09,9035.10/37,04
19.5/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc02:11,70 02:15,30 02:11,7036.90/38,93
20.6/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc02:12,80 02:14,80 02:12,8038.00/40,12
21.7/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc02:14,20 02:15,00 02:14,2039.40/41,61
22.8/ZMBURAN Ilja 2003 3 Bratislava02:16,70 02:17,00 02:16,7041.90/44,20
23.9/ZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc02:18,70 02:19,20 02:18,7043.90/46,30
24.10/ZMMALATSCHEK Matej 2002 3 Bratislava02:20,00 02:20,60 02:20,0045.20/47,70
25.11/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk02:20,60 02:25,70 02:20,6045.80/48,30
26.12/ZMČERVENKA Fedor 2002 3 Bratislava02:23,00 02:22,90 02:22,9048.10/50,70
27.13/ZMKUBINEC Filip 2002 3 Bratislava02:24,80 02:26,10 02:24,8050.00/52,70
28.14/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc02:26,60 02:25,50 02:25,5050.70/53,50
29.5/DSŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk02:27,00 02:30,70 02:27,0052.20/55,10
30.15/ZMBURŠÍK Matej 2003 0 Bratislava02:32,60 02:28,00 02:28,0053.20/56,10
31.16/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc02:29,40 02:31,30 02:29,4054.60/57,60
32.6/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk02:33,90 02:38,30 02:33,9059.10/62,30
33.7/ZSŘEZNÍK Vít 2001 0 Šumperk02:36,40 02:41,20 02:36,4061.60/65,00
  LONÍK Matěj 2001 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99 0
  DAMBORSKÝ Libor 1982 0 Kroměříž00:00,00 00:00,00 59:59,99 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3