MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku

06.09.2014   řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
ředitel: Muchal Veřtát   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice98.02 2 96.35 0 96.35 -
2. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno99.14 0 99.10 2 99.142.79/2,9-
3. DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha97.32 6 97.65 2 99.653.30/3,4-
4. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha100.97 4 99.23 2 101.234.88/5,1-
5. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn101.90 0 103.15 0 101.905.55/5,8-
6. BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava100.96 2 100.86 2 102.866.51/6,8-
7. NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec101.39 2 100.47 4 103.397.04/7,3-
8. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha100.15 4 100.90 4 104.157.80/8,1-
9. NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Ostrava105.05 4 102.29 2 104.297.94/8,2-
10. NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno100.98 4 0.00 999 104.988.63/9,0-
11. MOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí106.54 10 106.79 0 106.7910.44/10,8-
12. KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc107.21 0 108.43 0 107.2110.86/11,3-
13. PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.108.27 0 109.87 0 108.2711.92/12,4-
14. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž106.69 2 107.89 8 108.6912.34/12,8-
15. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí108.73 0 110.01 2 108.7312.38/12,8-
16. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha107.96 2 107.35 8 109.9613.61/14,1-
17. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice108.16 2 110.28 0 110.1613.81/14,3-
18. ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy106.62 4 110.48 6 110.6214.27/14,8-
19. FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa108.11 4 110.97 0 110.9714.62/15,2-
20. VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor111.50 0 112.92 4 111.5015.15/15,7-
21. ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice108.34 4 111.08 2 112.3415.99/16,6-
22. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.111.50 2 150.14 0 113.5017.15/17,8-
23. KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha113.96 2 114.20 2 115.9619.61/20,4-
24. HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava117.22 2 117.00 4 119.2222.87/23,7-
25. DUNOVSKÁ Viktorie Mi 2003 2 Ot.Strak118.74 2 118.72 2 120.7224.37/25,3-
26. KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava119.87 2 122.72 6 121.8725.52/26,5-
27. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc118.17 4 123.09 6 122.1725.82/26,8-
28. TÚMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí114.43 10 118.88 4 122.8826.53/27,5-
29. PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň126.57 4 123.85 0 123.8527.50/28,5-
30. HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky119.30 6 124.44 6 125.3028.95/30,0-
31. RÚŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha128.34 8 123.67 2 125.6729.32/30,4-
32. BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha126.10 4 124.57 2 126.5730.22/31,4-
33. KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc126.73 0 123.99 4 126.7330.38/31,5-
34. BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa130.15 10 125.60 2 127.6031.25/32,4-
35. KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky126.26 2 128.18 2 128.2631.91/33,1-
36. MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy133.68 2 129.04 4 133.0436.69/38,1-
37. ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 TJ Šumperk129.20 4 133.36 4 133.2036.85/38,2-
38. HAUCKOVÁ Gabriela 2002 Sláv.HK139.81 54 137.23 0 137.2340.88/42,4-
39. POLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha141.36 4 135.27 4 139.2742.92/44,5-
40. VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň140.01 14 134.01 8 142.0145.66/47,4-
41. ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand138.75 4 137.25 10 142.7546.40/48,2-
42. KOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand141.16 6 141.27 6 147.1650.81/52,7-
43. HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa145.09 10 142.58 6 148.5852.23/54,2-
44. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno161.03 6 142.65 6 148.6552.30/54,3-
45. KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand166.99 12 137.31 12 149.3152.96/55,0-
46. KREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 KK Brno141.56 10 144.04 12 151.5655.21/57,3-
47. DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel144.61 8 159.22 6 152.6156.26/58,4-
48. NOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy141.62 14 150.15 12 155.6259.27/61,5-
49. DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel148.74 12 148.59 58 160.7464.39/66,8-
50. VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel165.77 16 189.02 58 181.7785.42/88,7-
51. ORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.217.75 56 197.24 6 203.24106.89/110,9-
52. HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.203.38 158 196.70 12 208.70112.35/116,6-
53. PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.0.00 999 213.86 68 281.86185.51/192,5-
  HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl