vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Zábřehu

17.05.2015   řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Čestmír Bednárek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk02:04,80 02:07,30 02:04,80 2
2.2/ZSFIALA Jakub 2001 Olomouc02:10,30 02:08,50 02:08,503.70/3,01
3.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc02:26,90 02:25,40 02:25,4020.60/16,50
4.2/ZMRUDORFER Martin 2003 Olomouc02:32,80 02:33,50 02:32,8028.00/22,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava01:52,70 01:49,70 01:49,70 10
2.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:51,50 01:54,00 01:51,501.80/1,66
3.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:57,20 01:52,20 01:52,202.50/2,35
4.1/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc01:54,30 01:54,40 01:54,304.60/4,24
5.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:55,60 01:55,70 01:55,605.90/5,43
6.3/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí01:58,70 01:57,90 01:57,908.20/7,52
7.2/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc02:04,10 02:01,20 02:01,2011.50/10,51
8.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno02:05,20 02:04,70 02:04,7015.00/13,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno01:44,90 01:43,40 01:43,40 19
2.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí01:45,90 01:46,90 01:45,902.50/2,415
3. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí01:54,60 01:47,40 01:47,404.00/3,911
4.2/ZSURBAN Daniel 2001 Šumperk01:48,00 01:49,10 01:48,004.60/4,410
5.3/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk01:55,20 01:53,90 01:53,9010.50/10,29
6.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc01:56,60 01:58,10 01:56,6013.20/12,88
7.4/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc02:00,70 01:56,70 01:56,7013.30/12,97
8.6/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk02:02,50 02:01,90 02:01,9018.50/17,96
9.5/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc02:02,40 02:02,00 02:02,0018.60/18,05
10.7/ZSSURMA Tadeáš 2001 Šumperk02:09,00 02:02,30 02:02,3018.90/18,34
11.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc02:03,50 02:03,00 02:03,0019.60/19,03
12.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc02:07,80 02:04,60 02:04,6021.20/20,52
13.4/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc02:16,10 02:10,30 02:10,3026.90/26,01
14.5/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc02:27,80 02:39,90 02:27,8044.40/42,90
15.8/ZSCRHONEK Jan 2002 Zábřeh02:31,30 02:34,50 02:31,3047.90/46,30
16.6/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc02:40,30 02:42,90 02:40,3056.90/55,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc02:16,10 02:18,00 02:16,10 2
2.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí02:32,50 02:21,50 02:21,505.40/4,01
3.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc02:28,30 02:30,10 02:28,3012.20/9,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3