vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích

11.07.2015   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus88.31 0 87.12 0 87.12 151
2.1/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice91.58 2 93.28 2 93.586.46/7,4143
3.1/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz95.76 0 94.49 0 94.497.37/8,5139
4.1/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice95.53 2 92.87 2 94.877.75/8,9135
5. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice95.71 0 99.31 2 95.718.59/9,9131
6.1/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice100.65 6 95.75 0 95.758.63/9,9127
7.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz97.82 2 97.67 0 97.6710.55/12,1123
8. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice103.06 4 97.86 2 99.8612.74/14,6119
9. KUNA Jan 1990 SKVS ČB102.09 4 100.15 0 100.1513.03/15,0115
10.3/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand102.05 0 110.22 2 102.0514.93/17,1111
11.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice103.83 2 102.63 0 102.6315.51/17,8107
12.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB103.80 0 104.71 2 103.8016.68/19,1103
13.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz107.48 0 105.74 0 105.7418.62/21,499
14.2/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz103.80 4 104.36 2 106.3619.24/22,195
15.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky102.53 4 114.74 8 106.5319.41/22,391
16. PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor106.81 0 105.85 2 106.8119.69/22,687
17. KUBÁT Jiří 1984 2 Kotva B.110.23 2 107.85 0 107.8520.73/23,883
18.2/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník104.06 4 107.80 10 108.0620.94/24,079
19.6/VMHEK Jan 1979 3 Roudnice108.41 0 108.15 0 108.1521.03/24,175
20. JILMA Martin 1989 3 L.Tábor106.77 2 109.18 4 108.7721.65/24,971
21.2/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice108.77 2 106.91 2 108.9121.79/25,067
22.3/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz107.76 2 107.71 2 109.7122.59/25,963
23.2/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.109.73 0 110.21 0 109.7322.61/26,059
24.3/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz113.96 4 110.13 0 110.1323.01/26,455
25. LAGNER Václav 1988 Boh.Pha104.03 52 107.09 4 111.0923.97/27,551
26.3/VCHOD Václav 1961 2 Blovice116.27 52 111.25 0 111.2524.13/27,747
27. KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy114.42 2 112.17 0 112.1725.05/28,846
28. KUBÁT Jan 1982 3 Klatovy115.37 0 113.39 0 113.3926.27/30,245
29.3/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha113.01 2 111.48 2 113.4826.36/30,344
30.4/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn113.90 0 116.39 4 113.9026.78/30,743
31.7/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň114.62 0 116.91 6 114.6227.50/31,642
32.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice117.16 0 114.98 0 114.9827.86/32,041
33.5/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha114.90 4 115.21 0 115.2128.09/32,240
34. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV118.09 4 113.42 2 115.4228.30/32,539
35. CHOD Ondřej 1984 3 Blovice117.54 6 116.39 0 116.3929.27/33,638
36.4/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand121.64 4 118.49 0 118.4931.37/36,037
37. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV119.05 2 118.75 0 118.7531.63/36,336
38.6/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak120.02 2 119.02 0 119.0231.90/36,635
39.8/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor121.89 2 119.65 0 119.6532.53/37,334
40.1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky119.90 4 118.92 2 120.9233.80/38,833
41. HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek127.77 8 117.96 4 121.9634.84/40,032
42.2/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha122.24 0 122.30 0 122.2435.12/40,331
43.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky125.76 2 123.73 0 123.7336.61/42,030
44.2/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec129.46 0 124.24 0 124.2437.12/42,629
45.4/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.122.61 2 121.01 6 124.6137.49/43,028
46.3/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak129.98 0 125.43 0 125.4338.31/44,027
47.7/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky123.80 2 123.73 2 125.7338.61/44,326
48.3/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha128.11 10 126.00 0 126.0038.88/44,625
49.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník133.90 0 126.01 0 126.0138.89/44,624
50.4/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand126.09 0 124.03 2 126.0338.91/44,723
51.9/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak124.13 4 124.05 6 128.1341.01/47,122
52.8/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz128.52 0 127.21 4 128.5241.40/47,521
53.5/VPRINC Rudolf 1970 3 Ot.Strak138.24 2 127.34 2 129.3442.22/48,520
54.5/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha130.03 0 128.08 2 130.0342.91/49,319
55.6/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.129.55 4 128.98 2 130.9843.86/50,318
56.9/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.125.26 6 138.40 58 131.2644.14/50,717
57.7/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor130.48 2 130.78 2 132.4845.36/52,116
58.5/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB128.78 8 126.79 6 132.7945.67/52,415
59.1/PZCAPALINI Daniel 2005 KK Brand135.22 0 133.73 0 133.7346.61/53,50
60.2/DSSMOLÍK Jan 1997 Loko Plz145.54 4 127.97 6 133.9746.85/53,814
61.2/PZONDRUŠ Mario 2005 USK Pha130.10 4 129.62 6 134.1046.98/53,90
62.6/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek130.40 8 128.77 6 134.7747.65/54,713
63.8/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz134.97 0 136.25 0 134.9747.85/54,912
64.5/DMKORBELÁŘ David 1999 Loko Plz138.99 6 131.87 4 135.8748.75/56,011
65.3/PZZACH Radovan 2005 KK Brand132.36 6 134.06 2 136.0648.94/56,20
66.4/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav135.50 2 132.33 4 136.3349.21/56,50
67.6/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak128.51 8 129.09 8 136.5149.39/56,710
68.7/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB135.58 2 194.00 2 137.5850.46/57,99
69.8/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB136.09 2 138.08 0 138.0850.96/58,58
70.5/PZŠTERCL Dominik 2005 KK Brand136.86 2 134.55 4 138.5551.43/59,00
71.10/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník138.69 2 138.62 0 138.6251.50/59,17
72.10/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice146.01 6 136.66 2 138.6651.54/59,26
73.11/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.140.09 2 138.98 0 138.9851.86/59,55
74.9/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB133.23 6 162.05 4 139.2352.11/59,84
75.10/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice139.77 2 136.21 4 140.2153.09/60,93
76.7/VKRAUS Václav 1961 ČSAD Plz138.62 2 140.33 10 140.6253.50/61,42
77.6/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice134.67 14 131.07 10 141.0753.95/61,90
78.11/ZMTURNER Karel 2004 Blovice142.26 4 141.42 2 143.4256.30/64,61
79.7/PZKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.140.12 4 139.96 6 144.1257.00/65,40
80.12/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.143.43 6 139.45 6 145.4558.33/67,00
81.8/PZHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand143.93 4 143.49 4 147.4960.37/69,30
82.9/PZBÍZEK Marek 2005 KK Brand144.54 6 142.61 12 150.5463.42/72,80
83.13/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice152.67 62 146.10 6 152.1064.98/74,60
84.14/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha147.03 8 154.82 4 155.0367.91/77,90
85.15/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice151.82 6 155.36 0 155.3668.24/78,30
86.16/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.1.00 999 159.85 4 163.8576.73/88,10
87.10/PZVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.160.12 8 160.32 4 164.3277.20/88,60
88.11/PZPOPELKA Petr 2005 KK Brand159.63 6 157.53 10 165.6378.51/90,10
89.9/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.166.34 2 165.01 6 168.3481.22/93,20
90.17/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň189.69 16 167.78 8 175.7888.66/101,80
91.12/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor177.74 6 171.79 4 175.7988.67/101,80
92.12/ZSGÜRTLER Adam 2001 USK Pha170.26 14 281.67 10 184.2697.14/111,50
93.13/PZSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha208.72 106 172.35 18 190.35103.23/118,50
94.14/PZSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha204.55 6 189.20 8 197.20110.08/126,40
95.15/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice191.02 10 192.97 12 201.02113.90/130,70
96.16/PZNOVÁK Tomáš 2005 Kadaň193.53 54 222.35 50 247.53160.41/184,10
97.17/PZDOLANSKÝ Ondřej 2005 Č.Kruml.422.46 68 341.82 14 355.82268.70/308,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3