6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

20.09.2015   Slalomový kanál v Roudnici n/L
ředitel: Ivan Pisvejc   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.94.00 2 89.44 2 91.44 75
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.93.26 0 92.10 2 93.261.82/2,075
3. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice95.41 2 93.37 0 93.371.93/2,175
4. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus96.19 50 92.70 4 96.705.26/5,875
5.1/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy134.79 4 97.36 0 97.365.92/6,575
6.1/DMZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice96.12 2 95.60 2 97.606.16/6,768
7.2/DSPETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha101.60 4 97.78 0 97.786.34/6,962
8.3/DSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava125.99 52 98.14 0 98.146.70/7,357
9. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava111.24 4 98.60 0 98.607.16/7,853
10. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice102.70 4 97.16 2 99.167.72/8,449
11.1/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.106.20 8 99.27 0 99.277.83/8,646
12.4/DSMATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha95.31 4 94.76 54 99.317.87/8,643
13.2/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky102.49 2 99.65 0 99.658.21/9,040
14.5/DSHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.101.11 0 4.00 999 101.119.67/10,637
15.1/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník112.24 8 99.29 2 101.299.85/10,835
16.3/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha100.36 4 99.60 2 101.6010.16/11,133
17.2/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice103.50 0 99.63 2 101.6310.19/11,131
18. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha97.82 4 99.49 52 101.8210.38/11,429
19.6/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.102.01 0 100.77 54 102.0110.57/11,627
20.4/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy100.92 54 100.34 2 102.3410.90/11,925
21.7/DSROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava101.04 50 100.73 2 102.7311.29/12,323
22.5/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha101.45 6 102.75 2 104.7513.31/14,621
23.2/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.108.24 4 105.25 0 105.2513.81/15,119
24.8/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha99.49 6 104.38 58 105.4914.05/15,417
25.6/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim109.00 2 103.51 2 105.5114.07/15,415
26.7/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK103.64 2 4.00 999 105.6414.20/15,514
27.3/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy104.16 2 135.92 52 106.1614.72/16,113
28.9/DSBALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava102.49 50 106.32 0 106.3214.88/16,312
29.4/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky104.60 2 103.56 6 106.6015.16/16,611
30.5/U23KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha103.42 56 102.94 4 106.9415.50/17,010
31.8/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky103.13 4 102.21 6 107.1315.69/17,29
32.3/VMSEDLMAIER Aleš 1980 3 Roudnice107.91 0 109.92 2 107.9116.47/18,08
33. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy106.68 2 106.10 2 108.1016.66/18,27
34.4/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.100.59 8 103.16 52 108.5917.15/18,86
35.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB125.79 2 106.84 2 108.8417.40/19,05
36.9/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha112.98 2 106.04 4 110.0418.60/20,34
37.5/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice106.12 4 116.70 106 110.1218.68/20,43
38.6/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov114.29 2 110.32 0 110.3218.88/20,62
39.6/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice113.47 54 106.97 4 110.9719.53/21,41
40.10/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha109.47 2 112.69 2 111.4720.03/21,90
41.7/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno119.02 0 107.76 4 111.7620.32/22,20
42.11/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy104.86 10 108.08 4 112.0820.64/22,60
43.7/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy110.15 2 110.63 2 112.1520.71/22,60
44. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy129.49 156 109.41 4 113.4121.97/24,00
45.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava111.53 2 123.14 0 113.5322.09/24,20
46.12/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha138.32 52 113.66 0 113.6622.22/24,30
47.13/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník137.26 106 107.63 8 115.6324.19/26,50
48.8/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí109.97 6 97.77 54 115.9724.53/26,80
49.9/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha114.80 54 113.10 4 117.1025.66/28,10
50.2/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.184.65 8 115.10 4 119.1027.66/30,20
51.8/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB112.47 52 117.35 2 119.3527.91/30,50
52.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa120.28 0 201.74 108 120.2828.84/31,50
53.14/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.112.29 8 112.90 52 120.2928.85/31,60
54.3/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.115.28 6 116.63 4 120.6329.19/31,90
55.15/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK119.05 2 122.27 0 121.0529.61/32,40
56.16/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.122.58 4 113.55 8 121.5530.11/32,90
57.10/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa104.78 52 118.41 6 124.4132.97/36,10
58.4/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha128.84 58 119.81 6 125.8134.37/37,60
59.9/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand136.85 4 126.16 0 126.1634.72/38,00
60.17/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.113.85 54 122.77 4 126.7735.33/38,60
61.5/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha132.28 110 121.32 10 131.3239.88/43,60
62.6/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk129.34 60 125.87 6 131.8740.43/44,20
63.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha128.03 4 131.56 4 132.0340.59/44,40
64.7/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB137.47 106 128.18 4 132.1840.74/44,60
65. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy156.15 12 120.25 14 134.2542.81/46,80
66.18/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha122.69 102 130.43 4 134.4342.99/47,00
67. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha118.61 152 135.41 4 139.4147.97/52,50
68.19/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz134.01 6 158.98 8 140.0148.57/53,10
69.10/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy133.35 8 156.91 10 141.3549.91/54,60
70.8/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.135.45 6 128.65 50 141.4550.01/54,70
71.11/VMHEK Jan 1979 3 Roudnice144.10 52 141.24 4 145.2453.80/58,80
72.20/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice132.52 62 141.46 4 145.4654.02/59,10
73.9/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand145.42 2 151.70 8 147.4255.98/61,20
74.10/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec134.89 202 147.23 4 151.2359.79/65,40
75.2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc145.97 8 153.60 2 153.9762.53/68,40
76.11/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB101.94 56 91.58 152 157.9466.50/72,70
77.10/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec155.59 154 156.61 12 168.6177.17/84,40
78.3/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor212.81 104 161.78 8 169.7878.34/85,70
79.11/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand163.22 10 148.36 64 173.2281.78/89,40
80.12/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice117.48 56 160.31 54 173.4882.04/89,70
81.21/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc147.13 50 126.25 56 182.2590.81/99,30
82.13/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky140.91 110 135.85 52 187.8596.41/105,40
83.14/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí146.91 106 182.76 6 188.7697.32/106,40
84.15/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak155.10 150 186.41 4 190.4198.97/108,20
85.16/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha210.38 10 184.88 8 192.88101.44/110,90
86.11/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník132.33 62 4.00 999 194.33102.89/112,50
87.17/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc175.53 58 189.01 6 195.01103.57/113,30
88.4/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky165.03 54 197.02 4 201.02109.58/119,80
89.18/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha146.74 306 162.04 56 218.04126.60/138,50
90.5/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand171.17 258 174.15 56 230.15138.71/151,70
91.6/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice177.05 56 231.24 58 233.05141.61/154,90
92.7/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha222.79 12 207.20 254 234.79143.35/156,80
93.19/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc177.78 58 212.41 204 235.78144.34/157,90
94.20/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha202.68 70 184.40 58 242.40150.96/165,10
95.21/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn139.46 106 171.02 158 245.46154.02/168,40
96.8/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha194.11 58 188.27 304 252.11160.67/175,70
97.22/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk189.97 108 206.74 54 260.74169.30/185,10
98.22/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec157.28 106 134.34 154 263.28171.84/187,90
99.12/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky147.88 200 162.97 102 264.97173.53/189,80
100.23/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk159.14 108 202.47 64 266.47175.03/191,40
101.3/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha201.77 156 172.17 120 292.17200.73/219,50
102.24/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha160.34 206 162.33 152 314.33222.89/243,80
103.9/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha246.70 302 214.93 104 318.93227.49/248,80
104.12/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno4.00 999 158.94 168 326.94235.50/257,50
105.23/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami242.31 110 241.98 210 352.31260.87/285,30
106.10/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava207.97 204 179.98 256 411.97320.53/350,50
107.25/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky1.00 999 216.20 208 424.20332.76/363,90
  MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc1.00 999 1.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FIALA Jakub 2001 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl