vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať

10.04.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha84.57 0 81.47 4 84.57 63
2. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha85.84 4 85.31 0 85.310.74/0,953
3.2/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha84.07 2 95.70 56 86.071.50/1,843
4.3/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB90.57 0 88.18 6 90.576.00/7,133
5.4/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha90.10 4 94.64 56 94.109.53/11,328
6.5/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB89.14 54 96.83 2 98.8314.26/16,923
7.1/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn98.63 2 113.84 54 100.6316.06/19,018
8.1/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor4.00 999 103.09 6 109.0924.52/29,013
9.1/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha122.69 2 107.43 2 109.4324.86/29,48
10.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha115.36 0 113.25 110 115.3630.79/36,43
11.6/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.129.22 60 4.00 999 189.22104.65/123,72
12.3/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha202.30 6 142.25 160 208.30123.73/146,31
  JIRAS Filip 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GÜRTLER Adam 2001 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOUTKA Jan 1995 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha91.11 2 94.55 0 93.11 52
2.1/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha94.11 0 91.30 2 93.300.19/0,242
3.2/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice92.86 2 96.95 0 94.861.75/1,932
4.3/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha103.00 0 98.48 4 102.489.37/10,127
5. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy109.08 0 130.86 6 109.0815.97/17,222
6.4/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha112.89 6 105.59 4 109.5916.48/17,717
7. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB110.73 0 102.13 152 110.7317.62/18,912
8.1/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak123.56 4 140.27 6 127.5634.45/37,07
9.2/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha139.44 108 132.99 4 136.9943.88/47,12
10.3/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha113.06 210 188.61 406 323.06229.95/247,01
  POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
97.62 0 104.94 2 97.62 31
2.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
104.74 2 99.28 2 101.283.66/3,721
3. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
98.65 6 101.32 0 101.323.70/3,811
4.1/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
108.79 0 105.84 0 105.848.22/8,46
5.1/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 164.91 114 278.91181.29/185,71
  POLLERT Jan
JIRAS Filip
2005
2005
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha82.97 2 83.23 0 83.23 172
2.2/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno83.34 0 84.03 0 83.340.11/0,1162
3.1/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha85.38 0 84.40 6 85.382.15/2,6152
4.2/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha84.03 2 91.84 56 86.032.80/3,4147
5.1/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha87.26 0 85.96 2 87.264.03/4,8142
6.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB90.89 0 85.35 2 87.354.12/5,0137
7. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky86.95 6 86.08 2 88.084.85/5,8132
8.3/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.95.18 4 86.15 2 88.154.92/5,9127
9.1/VMJANČAR Filip 1976 3 Kotva B.89.02 0 4.00 999 89.025.79/7,0122
10.2/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy89.32 0 94.50 4 89.326.09/7,3117
11.3/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim91.15 4 90.14 0 90.146.91/8,3112
12.4/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha87.33 4 88.13 4 91.338.10/9,7107
13.2/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB91.53 0 92.90 0 91.538.30/10,0102
14.3/U23VAŠINA Jiří 1994 Ostrava92.99 2 87.61 4 91.618.38/10,197
15.4/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky88.62 4 87.99 4 91.998.76/10,592
16.5/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky90.68 2 92.11 0 92.118.88/10,787
17.6/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz94.71 6 92.81 2 94.8111.58/13,982
18.2/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky93.05 2 107.56 4 95.0511.82/14,277
19.7/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.96.58 106 91.30 4 95.3012.07/14,572
20.3/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB103.22 4 95.61 0 95.6112.38/14,967
21.8/DMRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha94.69 2 93.37 6 96.6913.46/16,262
22.5/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha92.22 6 113.29 104 98.2214.99/18,057
23.4/U23NEUMANN Vojtěch 1994 Kotva B.98.85 2 100.78 0 100.7817.55/21,152
24.9/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha100.19 2 120.73 12 102.1918.96/22,847
25.10/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB98.71 6 96.31 6 102.3119.08/22,942
26. BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.99.95 4 4.00 999 103.9520.72/24,937
27.3/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz104.04 0 102.51 8 104.0420.81/25,032
28.4/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha126.07 52 102.44 2 104.4421.21/25,527
29.5/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha103.97 4 93.42 54 107.9724.74/29,722
30.11/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha100.88 8 110.44 4 108.8825.65/30,817
31.4/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.109.38 6 104.34 6 110.3427.11/32,616
32.5/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.107.69 4 104.60 56 111.6928.46/34,215
33.12/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha111.16 2 111.99 56 113.1629.93/36,014
34.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 112.31 2 114.3131.08/37,313
35.6/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB109.15 8 119.21 6 117.1533.92/40,812
36.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor106.23 50 115.71 2 117.7134.48/41,411
37.13/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz112.49 8 4.00 999 120.4937.26/44,810
38.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB116.39 8 119.76 2 121.7638.53/46,39
39.7/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha113.22 12 117.00 8 125.0041.77/50,28
40.8/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha124.02 8 129.10 6 132.0248.79/58,67
41.6/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky120.39 12 127.08 10 132.3949.16/59,16
42.9/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec127.03 6 123.35 102 133.0349.80/59,85
43.3/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice135.03 2 143.69 10 137.0353.80/64,64
44.10/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha131.38 14 133.37 6 139.3756.14/67,53
45.11/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha143.42 10 130.01 10 140.0156.78/68,22
46.12/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha169.25 54 148.57 54 202.57119.34/143,41
47.13/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha129.22 160 136.02 352 289.22205.99/247,50
  TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Vojtěch 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SOJOVSKÝ Václav 2002 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GÜRTLER Adam 2001 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Jan 1994 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jan 2004 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SMOLÍK Jan 1997 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOZKA Aleš 1989 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOUZEK Filip 1992 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha115.96 6 101.80 4 105.80 15
2.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha128.85 6 145.45 108 134.8529.05/27,55
  BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRYŠOVÁ Petra 1993 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3