vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom na Paraplíčku

14.05.2016   řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu
ředitel: Michal Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK124.00 4 124.10 2 126.10 0
2.2/PZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.133.90 4 136.40 2 137.9011.80/9,40
3.3/PZMSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice146.40 2 140.90 0 140.9014.80/11,70
4.4/PZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor189.20 4 145.70 2 147.7021.60/17,10
5.5/PZMPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB150.20 2 149.80 2 151.8025.70/20,40
6.1/PZZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy145.10 12 152.80 2 154.8028.70/22,80
7.2/PZZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice168.00 54 164.70 2 166.7040.60/32,20
8.6/PZMHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy165.20 2 169.20 6 167.2041.10/32,60
9.7/PZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice179.70 4 169.40 4 173.4047.30/37,50
10.3/PZZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy180.30 6 176.60 4 180.6054.50/43,20
11.8/PZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha208.80 6 176.70 4 180.7054.60/43,30
12.9/PZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand200.20 108 186.30 6 192.3066.20/52,50
13.10/PZMSAIDL František 2006 USK Pha140.80 110 149.50 50 199.5073.40/58,20
  HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB105.40 2 100.20 0 100.20 42
2. TUNKA Ondřej 1990 USK Pha99.30 2 4.00 999 101.301.10/1,138
3.2/VMILLER Jan 1968 2+ Turnov104.90 0 102.10 4 104.904.70/4,734
4.1/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK106.90 0 106.30 0 106.306.10/6,130
5.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav106.90 4 107.40 0 107.407.20/7,226
6.1/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha119.10 2 109.20 0 109.209.00/9,022
7.4/VLACINA Richard 1967 Semily110.80 0 109.30 0 109.309.10/9,118
8.1/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand112.90 0 109.60 2 111.6011.40/11,417
9.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha113.90 0 114.50 0 113.9013.70/13,716
10.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha112.50 2 124.20 0 114.5014.30/14,315
11.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov118.30 0 114.80 0 114.8014.60/14,614
12.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor123.30 4 116.50 0 116.5016.30/16,313
13.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor119.20 2 117.70 2 119.7019.50/19,512
14.4/VSTUNKA Zdeněk 1957 Jablonec123.40 2 120.20 0 120.2020.00/20,011
15.2/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov124.80 4 123.00 0 123.0022.80/22,810
16.5/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily132.60 4 124.90 0 124.9024.70/24,79
17.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor126.70 2 123.70 2 125.7025.50/25,48
18.3/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor133.70 2 124.60 2 126.6026.40/26,37
19.3/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha127.70 8 126.00 2 128.0027.80/27,76
20.4/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand137.20 2 133.30 0 133.3033.10/33,05
21.2/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha139.50 14 132.50 2 134.5034.30/34,24
22.2/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor140.70 0 134.60 0 134.6034.40/34,33
23.5/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa137.00 0 135.10 0 135.1034.90/34,82
24.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.136.30 0 144.00 2 136.3036.10/36,01
25.1/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK156.70 0 146.80 2 148.8048.60/48,50
26.4/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB157.10 2 150.50 0 150.5050.30/50,20
27.5/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha150.00 8 143.90 8 151.9051.70/51,60
28.5/ZMCAPALINI Daniel 2005 KK Brand152.70 2 151.10 2 153.1052.90/52,80
29.2/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB153.60 6 148.80 8 156.8056.60/56,50
30.6/ZSKAŠÁK Filip 2003 Kralupy175.70 8 169.50 0 169.5069.30/69,20
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha99.30 2 100.50 0 100.50 36
2.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha105.40 0 104.80 0 104.804.30/4,332
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor111.10 0 112.20 0 111.1010.60/10,528
4.1/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand117.60 0 114.80 0 114.8014.30/14,224
5.2/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK124.10 2 115.90 0 115.9015.40/15,320
6.3/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy125.70 2 118.30 0 118.3017.80/17,719
6.4/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy122.50 8 118.30 0 118.3017.80/17,718
8.3/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK121.50 4 121.10 0 121.1020.60/20,517
9.5/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand128.70 0 122.80 0 122.8022.30/22,216
10.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 Semily130.50 2 123.00 0 123.0022.50/22,415
11.4/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand126.60 4 124.90 0 124.9024.40/24,314
12.1/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa126.20 4 125.10 0 125.1024.60/24,513
13.6/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa125.60 0 127.10 2 125.6025.10/25,012
14.7/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa128.10 0 129.20 6 128.1027.60/27,511
15.8/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha133.30 12 126.70 4 130.7030.20/30,010
16.9/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha132.70 4 129.10 2 131.1030.60/30,49
17.5/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky129.40 6 129.80 2 131.8031.30/31,18
18.10/ZSBUSINSKÁ Ema 2002 3 USK Pha137.50 4 131.90 0 131.9031.40/31,27
19.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily135.40 2 133.50 0 133.5033.00/32,86
20.11/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy136.00 2 133.80 4 137.8037.30/37,15
21.12/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy136.00 2 137.50 2 138.0037.50/37,34
22.2/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.139.80 8 134.20 4 138.2037.70/37,53
23.1/VSSAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec137.30 2 142.30 0 139.3038.80/38,62
23.3/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha137.30 8 133.30 6 139.3038.80/38,61
25.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily137.60 4 142.70 4 141.6041.10/40,90
26.6/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov140.90 4 137.30 6 143.3042.80/42,60
27.4/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky138.10 6 143.30 2 144.1043.60/43,40
28.13/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.150.90 4 146.60 2 148.6048.10/47,90
29.7/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor268.20 354 265.80 110 375.80275.30/273,90
  KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
2 KK Brand
KK Brand
128.00 58 129.70 2 131.70 21
2. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
139.10 2 135.20 2 137.205.50/4,213
3.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
137.90 2 135.60 2 137.605.90/4,59
4. GOTVALD Robert
SON Yunmi
1990
1985
1 USK Pha
Č.Lípa
166.30 8 150.10 4 154.1022.40/17,05
5.2/DMDUŠKOVÁ Michala
KRÁLOVÁ Adéla
2000
2001
USK Pha
USK Pha
4.00 999 153.90 4 157.9026.20/19,91
6.1/ZSČIHOVSKÝ Šimon
PRÜHER Vojtěch
2003
2006
SKVS ČB
SKVS ČB
177.00 58 194.20 6 200.2068.50/52,00
7.2/ZSHRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
221.40 10 212.50 12 224.5092.80/70,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha82.60 0 84.00 0 82.60 79
2.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec97.80 0 95.50 0 95.5012.90/15,671
3. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha101.70 0 98.00 0 98.0015.40/18,667
4.1/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice99.20 0 99.70 4 99.2016.60/20,163
5.2/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand98.00 2 97.50 4 100.0017.40/21,159
6.2/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice107.20 0 105.00 0 105.0022.40/27,155
7.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha106.20 2 105.40 0 105.4022.80/27,651
8.3/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand105.40 2 108.90 4 107.4024.80/30,047
9.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.112.00 2 105.60 2 107.6025.00/30,346
10.2/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha107.80 2 108.80 0 108.8026.20/31,745
11.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor109.00 2 108.90 0 108.9026.30/31,844
12.2/VPŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha112.40 0 111.90 0 111.9029.30/35,543
13.2/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice113.20 4 112.20 0 112.2029.60/35,842
13.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.117.90 2 112.20 0 112.2029.60/35,841
15.3/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky112.20 2 112.60 0 112.6030.00/36,340
16.3/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand114.40 0 116.80 2 114.4031.80/38,539
17.3/VMHORÁK David 1976 3 SKŽižkov112.70 4 116.00 0 116.0033.40/40,438
18.4/ZSFUCHS Matouš 2002 3 Jablonec116.90 0 112.60 4 116.6034.00/41,237
19.4/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand117.20 0 119.20 0 117.2034.60/41,936
20.5/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy115.70 2 116.10 2 117.7035.10/42,535
21.4/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice123.60 0 119.40 0 119.4036.80/44,634
22.4/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha116.00 8 115.60 4 119.6037.00/44,833
23.1/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec121.00 0 120.70 2 121.0038.40/46,532
24.6/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha121.30 4 119.80 2 121.8039.20/47,531
25.2/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec125.10 2 121.90 0 121.9039.30/47,630
26.5/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice124.90 6 118.60 4 122.6040.00/48,429
27.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky124.70 0 123.20 0 123.2040.60/49,228
28.6/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy122.20 2 119.60 4 123.6041.00/49,627
28.7/ZMZACH Radovan 2005 KK Brand126.40 0 123.60 0 123.6041.00/49,626
30.4/VMWINTER Tomáš 1979 3 Jablonec127.60 0 124.00 0 124.0041.40/50,125
31.3/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK135.80 0 125.70 0 125.7043.10/52,224
32.7/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha131.80 0 125.90 0 125.9043.30/52,423
33.5/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec127.90 2 125.90 2 127.9045.30/54,822
34.8/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha124.00 4 121.00 52 128.0045.40/55,021
35.8/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky131.40 0 136.90 0 131.4048.80/59,120
36.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha129.50 2 130.90 2 131.5048.90/59,219
37.6/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek126.40 6 131.50 8 132.4049.80/60,318
38.9/ZMBÍZEK Marek 2005 KK Brand132.80 0 131.30 4 132.8050.20/60,817
39.9/ZSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.138.80 4 128.90 4 132.9050.30/60,916
39.10/ZSKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy142.80 6 130.90 2 132.9050.30/60,915
41.11/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky138.80 0 133.10 0 133.1050.50/61,114
42.12/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov133.20 2 134.60 4 135.2052.60/63,713
43.5/DMJAHODA Martin 2001 USK Pha133.60 2 147.30 4 135.6053.00/64,212
44.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.134.40 4 135.80 2 137.8055.20/66,811
45.10/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily138.20 0 145.10 2 138.2055.60/67,310
46.13/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB139.50 0 142.20 4 139.5056.90/68,99
47.6/DMBAUDISCH Adam 2001 USK Pha130.70 10 137.00 6 140.7058.10/70,38
48.6/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov148.40 2 141.80 0 141.8059.20/71,77
49.11/ZMPOPELKA Petr 2005 KK Brand137.40 6 142.80 6 143.4060.80/73,66
50.12/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha145.90 8 138.20 6 144.2061.60/74,65
51.13/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice145.00 6 143.70 6 149.7067.10/81,24
52.14/ZMJINEK Hugo 2005 USK Pha154.20 4 150.30 2 152.3069.70/84,43
53.14/ZSSTEHNO Petr 2003 USK Pha135.20 64 147.60 6 153.6071.00/86,02
54.15/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand154.80 54 148.90 6 154.9072.30/87,51
55.7/DMSAAL Štěpán 2001 Jablonec149.00 6 148.20 8 155.0072.40/87,70
56.16/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov153.20 4 153.60 60 157.2074.60/90,30
57.17/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha153.60 54 156.10 2 158.1075.50/91,40
58.18/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK150.50 8 155.80 6 158.5075.90/91,90
59.19/ZMRAAB Vojtěch 2004 Žel.Brod205.80 2 168.50 2 170.5087.90/106,40
60.15/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky145.80 54 162.60 8 170.6088.00/106,50
61.20/ZMJAHODA Jakub 2004 USK Pha141.60 118 155.20 22 177.2094.60/114,50
62.16/ZSMÜLLER Ondřej 2002 Turnov160.00 308 174.20 16 190.20107.60/130,30
63.21/ZMTRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.195.90 60 189.50 4 193.50110.90/134,30
64.22/ZMMOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy192.00 6 185.80 8 193.80111.20/134,60
65.23/ZMPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha188.70 64 176.10 58 234.10151.50/183,40
66.24/ZMKÖRNER Adam 2004 KK Brand160.60 260 177.40 64 241.40158.80/192,30
67.8/DMHLOBIL Josef 2001 Turnov1.00 999 148.20 106 254.20171.60/207,70
  MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRYCHCÍ Petr 1990 Žel.Brod4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Vojtěch 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LAPUNÍK Milan 2001 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 3 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha119.90 0 123.50 0 119.90 9
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor132.20 2 132.60 2 134.2014.30/11,95
3.1/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy158.60 4 155.40 0 155.4035.50/29,61
4.2/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy171.90 12 188.50 4 183.9064.00/53,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3