Slalom World
vodní slalom a sjezd: výsledky, žebříčky, data ČSK DV
Výsledky
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Statistiky
Přihlášky
Oddíly
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
70
ICF Světový pohár #2 - Praha Troja
08.06.2023-11.06.2023
Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja
ředitel: Jiří Rohan vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:
kompletní výsledky závodu
web
live výsledky
semifinále K1m K1ž
finále K1m a K1ž
semifinále C1ž a C1m
finále C1ž a C1m
finále Kayak Cross
Foto čtvrtek
Foto pátek
Foto sobota
Foto neděle
Foto recepce
kategorie WX1 cross
por.
vk
jméno
nar.
vt
oddíl
1.
WOODS Kimberley
GBR
2.
FISEROVA Tereza
CZE
3.
HORN Stefanie
ITA
4.
ESTACIA NETA Omira
BRA
5.
FOX Jessica
AUS
6.
DELASSUS Marjorie
FRA
7.
MARX Alena
SUI
8.
ZWOLINSKA Klaudia
POL
9.
JONES Luuka
NZL
10.
FUNK Ricarda
GER
11.
PRIGENT Camille
FRA
12.
CHOURRAUT Maialen
ESP
13.
FRANKLIN Mallory
GBR
14.
LEIBFARTH Evy
USA
15.
HILGERTOVA Amalie
CZE
16.
US Viktoriia
UKR
17.
NOVAK Ajda
SLO
18.
PANKOVA Zuzana
SVK
19.
MINTALOVA Eliska
SVK
20.
SORRIBES Laia
ESP
21.
ARREGUI Olatz
ESP
22.
LI Lu
CHN
23.
BOUZIDI Carole
ALG
23.
HUG Angele
FRA
24.
SOMMERNES Iris
NOR
25.
SATILA Ana
BRA
26.
FOX Noemie
AUS
26.
SETCHELL Nikita
GBR
27.
TERCELJ Eva
SLO
27.
VOJTOVA Veronika
CZE
28.
WEGMAN Martina
NED
28.
LAZKANO Miren
ESP
29.
DORIA VILARRUBLA Monica
AND
29.
VUITTON Emma
FRA
30.
BALDONI Lea
CAN
31.
WILLIAMS Courtney
NZL
31.
VEGA PEREZ Emily Alejandra
VEN
32.
REINOSO Sofia
MEX
32.
SABATTINI Chiara
ITA
35.
TEUNISSEN Lena
NED
36.
APEL Emily
GER
38.
KNEBLOVA Tereza
CZE
40.
LI Tong
CHN
41.
WAN Shunfang
CHN
42.
SPICER Phoebe
GBR
43.
STACH Aleksandra
POL
44.
MAHEU Florence
CAN
45.
PELLICER CHICA Laura
AND
46.
LILIK Elena
GER
47.
SPAGNOL Agata
ITA
48.
PLATA Laura
USA
49.
BETTERIDGE Lois
CAN
Oddíl
--- všechny ---
0 (1)
AND (3)
ARG (7)
Ascot Kayak Club, AUS (3)
Augsburger Kajak Verein (4)
AUS (24)
AUT (7)
BEL (1)
BRA (15)
Bratislava (1)
BRETAGNE (6)
British Canoe Union (3)
BSV Halle (2)
CAN (15)
Canoanium Club Subiaco (2)
CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA (4)
CK Uzerche (2)
COM (2)
Dukla LM (2)
ESP (37)
FRA (26)
GBR (33)
GER (25)
GRE (1)
HUN (1)
CHI (2)
CHN (19)
IRI (1)
IRL (10)
ITA (25)
IVREA CANOA CLUB (1)
JPN (5)
Kajak klub Soške elektrarne (1)
Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš (3)
KAZ (2)
KC Hilden, GER (1)
KK Simon (4)
KK Soške Elektrarne (3)
KKK NIVO CELJE (1)
KKK Tacen (2)
KSA, GER (3)
KTK Lipt. Mikuláš (1)
MAR (3)
Mexico (2)
NED (6)
NOR (2)
NZL (19)
POL (25)
POR (5)
ROU (1)
Royal Mava Club Sauheid, BEL (3)
RSA (2)
RUS (1)
SEN (1)
SK VS Č. Budějovice (3)
SLO (15)
SUI (18)
SVK (12)
SWE (8)
ŠKP Bratilava (3)
the Netherlands, NED (2)
TJ Dukla Praha (14)
TPE (5)
TSM Žilina (3)
TUR (5)
UKR (15)
Univerzitní sportovní klub Praha (27)
USA (17)
UZB (6)
VEN (4)
Historie procházení
WX1 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja
WX1 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA)
C2X Slalom v Třebechovicích
C1M 3.Český pohár ve slalomu