Slalom v Třebechovicích

01.10.2017   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.120.90 2 116.70 2 118.70 82
2.2/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK119.60 0 4.00 999 119.600.90/0,878
3.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha120.00 0 126.00 0 120.001.30/1,174
4. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha121.20 0 120.10 0 120.101.40/1,270
5.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK121.10 0 121.70 0 121.102.40/2,066
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor121.60 0 121.30 0 121.302.60/2,262
7.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.123.80 4 123.30 0 123.304.60/3,958
8.2/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha126.60 0 123.40 0 123.404.70/4,054
9.3/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha125.60 2 125.60 0 125.606.90/5,850
10.2/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha129.00 0 127.70 2 129.0010.30/8,746
11.4/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK128.20 2 129.60 0 129.6010.90/9,242
12.5/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa132.90 2 130.70 0 130.7012.00/10,138
13.3/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky129.30 4 131.10 0 131.1012.40/10,434
14.1/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK131.70 0 132.10 0 131.7013.00/11,030
15.4/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa129.90 2 132.10 4 131.9013.20/11,126
16.6/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa125.80 12 127.30 6 133.3014.60/12,325
17.4/ZMKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha131.40 2 134.00 2 133.4014.70/12,424
18. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3+ KVS HK134.70 0 136.50 0 134.7016.00/13,523
19.2/VMLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily136.10 0 135.40 0 135.4016.70/14,122
20.7/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor139.30 0 136.10 0 136.1017.40/14,721
21.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily138.60 0 134.90 2 136.9018.20/15,320
21.5/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha134.90 2 135.00 6 136.9018.20/15,319
23.6/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice137.16 2 137.00 0 137.0018.30/15,418
24.8/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha136.90 2 136.60 2 138.6019.90/16,817
24.5/DMBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz145.00 4 138.60 0 138.6019.90/16,816
26.6/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.135.00 4 139.70 52 139.0020.30/17,115
27.7/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha142.70 6 141.70 0 141.7023.00/19,414
28.9/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz143.90 2 142.90 0 142.9024.20/20,413
29.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily143.00 2 144.50 0 144.5025.80/21,712
30.7/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor147.20 4 142.80 2 144.8026.10/22,011
31.8/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov145.15 8 142.70 4 146.7028.00/23,610
32.10/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz149.30 0 145.50 2 147.5028.80/24,39
33.8/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto148.40 2 150.60 2 150.4031.70/26,78
34.9/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK159.90 4 150.80 0 150.8032.10/27,07
35.2/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov160.00 0 153.80 0 153.8035.10/29,66
36.10/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK151.30 4 149.70 6 155.3036.60/30,85
37.11/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor162.10 10 187.00 4 172.1053.40/45,04
38.9/DMSADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.202.60 106 166.90 8 174.9056.20/47,33
39.11/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.208.30 6 169.50 6 175.5056.80/47,92
40.3/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.186.20 6 176.30 2 178.3059.60/50,21
41.12/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.253.20 10 194.80 10 204.8086.10/72,50
42.13/ZMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.188.50 56 204.10 12 216.1097.40/82,10
43.4/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor235.00 66 265.30 62 301.00182.30/153,60
  JINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANSKÁ Tereza 2002 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAŠKOVÁ Petra 1981 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení